"למה אתה בלי חולצה???" כי חם עכשיו, יא-עמה.

חברותים,

בהשראת פרשת המכנסיים הקצרים בבית-הספר התיכון ע"ש אֶמוֹ, כמו גם מצעד השרמוטות בי-ם, להלן תיאור כמה וכמה מקרים, שחוויתי בעצמי, מידי אי-אלו פרסונות – ברובן המוחלט נקבות, """חילוניות""" למהדרין (עאלק), כמעט כולם באיירץ קהילת-קויידש ישראיל, פלשתין, חמש מדינות למאה מטומטמים:

אוקטובר 2004, אוטובוס "כשההגה… בידיים של 'אגד'"…, חוף-הכרמל, לצד ההר המשעמם תמיד, חיפה חיפה, עיר בלי עתיד:

אני נוסע לתומי, באוטובוס עירוני, בחור המגעיל ההוא שם בצפון, בו התגוררתי (לצערי) באותה תקופה. חם!! חמסין!! לוהט!! מת!! מחום!! אז מסיר את החולצה.

מייד, מתחילותים כמה חפצים חשודים בדמות-אדם, נקבות ברובן המוחלט, לצווח "היי!! הוא בלי חולצה!! נַ-אַג!! נַ-אַג!!!!" הנהג = בריון במשקל 874,356,794 טונות בערך (נראה כמו פיל, אבל שמן הרבה יותר) – עוצר האוטובוס ויחד עם ישיש סוציופט, ניגשים אליי שניהם והנהג צורח עליי, שאלבש בחזרה את החולצה ומייד – או שאעוף לו מן הרדיוס, כלומר מן האוטובוס, משל רכושו הפרטי היה. והישישון הייקה = מתנדב המשמר האזרחי, שזה כמו הוואפן-אס-אס רק לזקנים אלטע-זאכען – מאיים עליי, ש"לפי החוק אסור לך להיות עָרוּם" (אומרים "עֵרוֹם", כמובן, "עָרוּם" זאת מלה אחרת לגמרי – שנאמר "וְהַנָּחָשׁ, הָיָה עָרוּם, מִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה" – אבל מה לישראלי כלשהו, מלבדי ולידע, בעברית נכונה???) ועוד מוסיף ומאיים, ש"תישן אצלנו בתחנה הלילה". נו – ואחרי זה עוד תוהים, מדוע אני מתעב ישישים.

עוד אני מנסה איכשהו להתווכח, עם כל גושי-הצואה דנן, תופסני החזיר – כלומר מר נַ-אַג – בזרועי ומורידני מן האוטובוס, בבריונות לבנטינית סטנדרטית (כי ויכוח ענייני, כידוע, קשה הוא מדי, לילידי-הלבאנט, אשר אך זה-עתה מן העץ ירדו).

==============================================================

אוגוסט 2007, שוק ה"חופשישי" מבית מפגרות "מגמה ירוקה" ו"החברה להגנת החומיינטבע", חצר סרגיי, לב עיר הדוסים ירושלים, ירושלים, ירושלים, של מלחמה!!!!

{מתוך "פנקס-שירותי בשמאל – החלק השישי והאחרון: מפרופיל חדש והחופשישי, עד למצעדים המקומיים – 2007-2010"}

[…]

באותה תקופה, הייתי מעורב גם בהפעלת שוק-החליפין הירושלמי, החופשישי, שהתקיים ב"חצר סרגיי" של החברה להגנת-הטבע, בכל יום ו' האחרון בחדש.

חבל רק, שלצד הטבע, מגינים אנשי-החברה דנן – מן-הסתם, בלהט רב אף יותר – על החומייניזם.

היה חם. סוף חדש אוגוסט, כאמור. ולפיכך, העזתי – שומו-שמיים!!!!!אחד-אחד-אחד… – להסיר החולצה.

אבל, בירושלים עסקינן כאן.

אוי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה רעש היה…

דוסית אחת, באה ודרשה ממני, "להתלבש בצורה קצת יותר צנועה" (קיבינימט, אני דרשתי ממך, שתסירי את עשרת-אלפי השכבות, בהן התעטפת באותו יום, של שלושים ומשהו אלפי מעלות???);

בחורה אחרת – חילונית למהדרין, אמנם, על-פי מראה, אך פעילת משמרות-המהפיכה בעיר-הקודש האחמדינג'דית קום, על-פי מנטאליותה – אמרה לי, בזעם, שזוהי "הטרדה מינית", אם אני מסתובב ללא-חולצה (הא?!);

מספר אנשים, איימו להזמין משטרה (ווט דה פאק?!?);

ואחראית המקום ונציגת החברה להגנת-החומיינטבע דנן, דרשה ממני, לשוב וללבוש חולצה – או לעזוב את המקום.

כך, נסתיימה תקופת פעילותי, עם מפעילות ה"חופשישי" דנן – וגם עם "החברה להגנת-הטבע"… שאריאל זילבר, יהיה אצלם "חבר של קבע"! מתאימים, אלה לאלה… אני מחוץ לעסק!!

==============================================================

אוקטובר 2012, פסטיבל "אייקון" מבית הפסיכים משוללי הכישורים החברתיים מ"אגודת המד"ב", העיר ה"""חילונית""" (בחור-התחת שלי) תל-אפיף:

צהרי היום האחרון לפסטיבל, היה יום חם במיוחד – ובישבי, בחדר-המשחקים הצפוף והמחניק, העזתי(!!!!!) להסיר החולצה…

תוך דקות אחדות, ניגשת אליי אחת, מראשי-המארגנותים (חילונית תל-אפיפית יאק…) ופוקדת עליי, שאלבש בחזרה ומייד את חולצתי – אחרת תזמין משטרה.

==============================================================

מאי 2014, אכסניית "זינגר109", ברלין (אם חשבתם, ששם כולם מלאכים נאורים… פחחחחחחחחחחחחחחחח):

מכיוון, שבמקרה יצא, שכל חולצותיי הקצרות, היו בכביסה (מסרתין לכביסה באכסניה ערב קודם, כלומר) ואותו יום ד', ה-21, היה חם למדי, ירדתי לקבלה ללא-חולצה ושאלתי, אם במקרה הכביסה כבר מוכנה, שאקח ישר משם חולצה ואלבש…

פקידת-הקבלה, מטומטמת אחת בשם סוֹפִי – ואיתהּ עוד עובד אחד, אידיוט פתולוגי גם בלי קשר – מתחילים לצעוק "איך אתה מעז, לרדת לכאן בלי חולצה?!?? לבש מייד חולצה, אחרת יהיו לך בעיות!!" רק לאחר, שלבשתי חולצה ארוכה(!) וקיפלתי שרווליה, ניאותה סופי לומר לי, שהכביסה, עדיין, איננה מוכנה.

==============================================================

ואלו רק דוגמאות בודדות. יכולתי להאריך ולכתוב עוד ועוד ועוד…

תגובה אחת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s