גבירותיי, רבותיי וחברותים, נא להכיר: יהדות

ככה נראית יהדות. זה טבעהּ וטבע כלל בנותיה ובניה:

כי ככה עושים, יהודונים מסריחים.
כי ככה עושים, יהודונים מסריחים.

נא עיינו בכל הנראה, בתמונה זו (לא רק בידיעה המרכזית המזעזעת). הדוקר (חובש-כיפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חובש-כיפה, ככל הרוצחים המתועבים עלי-אדמות בכל הדורות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) לא זו-בלבד, ששוחרר כבר (בידי מערכת-המשפט ההומופובית), אלא שכבר הספיק, לפעול שוב (כפי שכמובן, קיוו משחרריו, בכל לבם ומאודם…); עקב פרסום שלט, בשפה רשמית במדינת ישראל, נובחות כל הבהמות הטוקבקיסטיות: "חוצפה, לפגוע לו בכיס"; ים המלח, אחד מפלאיו של העולם הזה, נרצח (למען הגדל כרסו, של יהודון מפוטם, מה-קוראים-אותו עידן עופר = אותו אתםן מממנותים בכיף, בבלותיכםן באחד מקניוניו; לא שאכפת לכםן מכך). והכל מוקף, כמובן, בפרסומות "משעשעות", החושפות במדוייק, עד כמה """כואבת""", לבעלי-האתר, הידיעה המחרידה הנ"ל.

מגן-דוד. סמלם של היהודים.
מגן-דוד. סמלם של היהודים.
מזכיר *במדויק* את מה, שאתםן טוענותים, שלכאורה, הגרמנים עשו לכםן, לא?
מזכיר *במדויק* את מה, שאתםן טוענותים, שלכאורה, הגרמנים עשו לכםן, לא?

ומה מדאיג אתכםן?

לא הרצח המחריד עצמו, לא העובדה, שהעם שלכםן, הוא עם של נאצים!!!! (ברמות הונגריות/סינהאליות)

הנה הדבר היחיד, המדאיג את כלל מצביעותי "מרצ", ה"עבודה" וחד"ש דוברותי-העברית:

מה מדאיג אתכם!!!!

כלומר: כל עוד רוצחים מן האוויר, תוך תחושת מכה קלה בכנף – או ממרחק, בחיל השריון למשל – זה בסדר לחלוטין וכל מצביעת "מרצ" ופעילת "שלום עכשיו" תנבח "כל הכבוד לחיילים!!!!!!!!!!!! גיבורים אמיתיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זיג-הייל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" כי את זה, גם הדוד ברק אובמבה, הדוד קמרון והדודן אולנד מעוללים, לכל מדינה מוסלמית על הגלובוס פחות או יותר, אז זה "יעבור בעולם" (וגג אם לא, ארה"ב כבר תחרבן את הוטו, כמו תמיד ואת כל מגני-הטבח, יגדירו אשכנזיות "מרצ" ואקדמאי-תל-אפיף המקורנפים, אשר בניו-יורק ובשיקגו, בתור "'טישמיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" וזהו-זה.

אבל – הרצח המפלצתי הזה, הפוגרום הכמו-אוקראיני הזה, זה כבר סיפור אחר!! זה יציג, פרצוף אחר של היהודים ומדינתם בעולם ==> וזה המטרידכםן באמת!! שיבאיש שם-ישרוייאל בגויים…

כי = כפי שכולנו, כמובן, יודעותים ממילא – הסיבה האחת והיחידה לכך, ש"מרצ" וחברותיה, "מתנגדות" לטראנספר/ג'נוסייד, היא אך ורק זו: שזה לא יעבור בעולם. אחרת, כבר מזמן הייתםן רואותים, את כל התל-אפיפיות הללו, צועדות, שכם אחד, עם מרזל ושקד, בתביעה לשרוף, את כל פעוטות-ערב כולםן.

ולהלן: תגובה אופיינית שתי תגובות אופייניות, של יהודון מצחין סטנדרטי ורגיל שני יהודונים מצחינים, סטנדרטיים ורגילים:

הנה

ועוד

(יש עוד המון כאלה; כאן הבאתי רק שתי דוגמאות – והאדומים היחידים הם ממני)

אז כן: אני לחלוטין בעד, לשלוח את כל מתנגדותי המרקסיזם-לניניזם, למחנות-ריכוז לחינוך-מחדש, מהם יצאו, או קומוניסטים – או מתים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s