מהסטטוס של פרופ' רחל אליאור אמש (שנכתב אחרי הדקירה ולפני הפוגרום) / ציטוט מתגובת-פייסבוק של Orly Zirinsky

קצה נפשנו בטרור החרדי בירושלים -אנחנו תושבי ירושלים לא רוצים אבנים על אמבולנסים ביום כיפור ולא סכינים ביום הגאווה !!! קצה נפשנו בכל אלה שאומרים לנו איך להתלבש ומה לאכול, איך לחיות, את מי לאהוב ואיך להתחתן, אנחנו מאמינים בשוויון, בחירות ובבחירה חופשית! אל תכפו עלינו את דרכיכם שאינם דרכי נועם אלא דרכי כפייה , רדיפה ושנאה קנאית עיוורת לכל מי שאיננו חי כמותכם. אנחנו מאמינים שכל בני האדם נולדו שווים וכולם זכאים למצוא את אשרם על פי בחירתם. אין זה מעניינה של העדה החרדית. שליסל הקנאי הקדוש הרוצה לכפות את דרכיו על הציבור, יצא להילחם באלה שהגדיר כ"הטמאים האלה רוצים להמשיך לטמא את ירושלים. צריך לעשות הכול כדי שלא יסיימו את המצעד". אין בכם אחינו החרדים הקיצונים, הקנאים הרוצחים צועדים ושורפים נערים, הרוצים לכפות את דתם על המרחב הציבורי, שום קדושה, כפי שראינו בשורת המשפטים על אונס והטרדות מיניות המצויות במחנכם כמו בכל מחנה אחר, ואין בנו שום טומאה, השיח הזה פג תוקפו במדינה יהודית דמוקרטית חילונית ריבונית, שאין בה מקדש ואין בה גבולות של קדושה וטומאה ברשות הרבים ואין בה משמרת קודש. איש באמונתו יחיה, הניחו לנו לחיות את חיינו ואל תכפו עלינו את חייכם הקנאיים, המתבדלים והמאיימים..
קצה נפשנו בטרור המתנחלי מחוגי 'נוער הגבעות', 'תג מחיר', וארגון להב"ה שורפי המנזר בלטרון ומציתי כנסיית הלחם והדגים ושורפי בית הספר הדו לשוני!
קצה נפשנו במצעד הדגלים המשפיל את תושבי העיר הפלסטינאים והופך אותנו למצורעים בעיני כל העולם הנאור וקצה נפשנו בחרדים ששרפו את הנער מוחמד אבו חדר!
קצה נפשנו בכיבוש שאין לו סוף, בהזיות המשיחיות של גוש אמונים וברצון של המתנחלים הקיצונים לבנות את המקדש על הר הבית במחיר פיצוץ כיפת הסלע!
נמאס לנו להיות בני ערובה של טרוריסטים יהודים, של נאמני הר הבית המשפילים מוסלמים וצורחים 'מוחמד חזיר' וקצה נפשנו בכל הנבלה הנעשית בשם אזרחי ישראל בשם קדשי ישראל שהפכו לחילול שם שמים ולהשפלת המין האנושי ורמיסת כבוד האדם הנעשית למען שמירת חיי המתנחלים תוך דיכוי ונישול תושבי השטחים הפלסטינאים
קצה נפשנו במשטר הצבאי, באפרטהייד ובכיבוש השנוא המשפיל את צלם האנוש של כל מי שאיננו יהודי, התעמרות דיכוי נישול וגזל המולידים השפלה, שנאה, זעם, נקם וטרור, המביאים כל שנה מבצע ומלחמה
אין לנו חפץ באדמה קדושה אם מחירה טומאה אנושית של השפלת כבוד האדם ומלחמות אין סופיות
אין לנו חפץ במציאות של שנאה והשפלה, אין לנו חפץ בכיבוש, אין לנו חפץ בסיקריקים חרדים המתנפלים עם סכינים על אנשים בעלי אורחות חיים שונות
אין לנו חפץ בחברי כנסת שקוראים לעלות עם דחפור על בית המשפט העליון
במקום חג האהבה אתם מקיפים אותנו מכל עבר בשנאה, בכפייה ובאלימות לשם מה? כדי לקרב את ביאת המשיח? כדי להכרית את הגויים מקרב הארץ? כדי להחליף את הדמוקרטיה במונרכיה משיחית?
ההזיות שלכם עולות לנו בדם ובשנאה ובבידוד בין כל עמי העולם הנאור
אין שום סכנה דחופה מהפצצה האירנית יש סכנה דחופה מאד מהימין המתנחל הקיצוני המשלה את עצמו שאפשר לפוצץ את כיפת הסלע ולבנות את המקדש ולהביא את המשיח-טלו קורה מבין עיניכם, אלה הזיות חסרות שחר וחסרות אחריות שאנחנו משלמים את מחירם. איננו מוכנים לממן ישיבות שלומדים בהם את דברי הרב יצחק גינזבורג, איש חב"ד, מראשי ישיבת 'עוד יוסף חי' ביצהר, השולל את הדמוקרטיה הפרלמנטרית מכל וכול, ומתנגד לרעיונות השוויון והחירות, זה שכתב בספרו 'קומי אורי': "יש לעקר את הרוח הציונית (…) את בית המשפט עלינו לשבר (…) את הממשלה – ממשלת שמאל או ימין – עלינו למגר".
איננו מוכנים להמשיך בכך! אנחנו ממנים ממיסינו את העבריינים מיצהר שמנקבים את גלגלי רכבו של המח"ט, מציתים מסגדים ושדות חיטה ומנסרים וכורתים עצי זית!
העם נקעה נפשו מכל ההזויים, המטורפים, הקיצונים ובעלי ההזיות שקוראים למגר את שלטון החוק ולקדם את הכרתת הגויים מהארץ.
אנחנו רוצים לחיות במדינה דמוקרטית שיש בה צדק ושוויון וזכויות אזרח לכל, אין בה עם קדוש ואין בה אנשים טמאים שיש להכריתם מהארץ, ולא בממלכת כוהנים וגוי קדוש שרוצים לחדש את העלאת הקרבנות בבית המקדש ןלהביא את ביאת המשיח, אין לנו עניין במצוות שהרמב"ם קבע לפני אלף שנה שיש למלאן בכניסה לארץ, הכוללות את הורשת הגויים ואת בנין המקדש ואת המלכת המלך המשיח, ואין לנו עניין בדברי הרב קוק הבן שקבע שעכשיו אתחלתא דגאולה וצריך להתנחל בכל ארץ ישראל ואסור לסגת אף שעל, כי המשיח כבר בא, צאו מעולם ההזיות והאגדות, המקדש והמשיח, אלה קיימים בספרים ובאגדות לא במציאות, איננו רוצים להילחם את מלחמותיכם ולהגן על מעשי הטירוף שלכם, לא רוצים, לא רוצים לא רוצים שתביאו בהזיותיכם ובטרופכם את חורבן הבית השלישי!!!

2 תגובות

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s