דמויות ישראליות ז' (… ;-)) ) – העַמה (=כל בחורה באתר-הכרויות ישראלי, כלומר)

אכי*) כשובים לי שתי דברים: שיהיה גבוא (מטר שמונים מינימום, קי עני מטר שבעים ואו כייב לאיות ארבה יוטר ממני חחחחחחחחח) ומליאן. אה וכמובן, שיהיה נעמן לי (קי אני כנאיט חחחחחח) וגם יבי לי מתנות וארבה!! והסטטי (מגולך טוב!!!! ובלי שום שיהר על אחזה!!!), אים כוש תוב להופנה (עו שפשוט, איתלבש איך שעני יגיד לו, שאז קולנו מסודרים בסבבה חחחחחחחחחח).

אסכלה פחות חשוב לי, אים יש לו תוער במינעל-הסקים סבבה, או במישפטים או משו כזה, אבל שלא יבו לי עיזה חנון עים ארבה ספרים וכאילו קורה קול אזמן, למה זה מבעס. גבר צריך לעסות ארבה כסף ולפנק עת האישה שלו = אותי!! איפה ואחנון זה לא פוא!! 😀

אני קבר בת השרים ושלוש והשר כודשים, ואימה שלי איתחתנה בגיל השרים והרבא עאז אי קול אזמן שואלט מטי אצלח מטי אצלח ועין לי מה לגיד לא, אז ביגלל זע נירשמתי לפוא לאתר, איפוא שיש ארבה חתנים מה מחפשים בחורה טובה מבית טוב = אותי!! קי אני בחורה טובה, יאודיה, כילונית עבל כצט שומרט (שבט, קשרות, בית-קנסת בכגים וכאילו יום-קיפור ענחנו צמים עבל שבט חפיף, לוא נושאים או משו עבל כן רועים תלוויזיה, למה בהרוץ 24 טמיד יש משו לרות, במיוכד עים יש אייל גולן. קולנו מהריצים הותו, זמר המעה!!

אטחביבים שלי זה תלוויזיה, עיפור, הופנה, בימיוכד עני אואבת טצוגות של טכשיתים!! בימיוכד תבעת (רמז חחחחחחחח). תוב עני צריכה ללחט, איפה ואחנון מתכילה!!

*) תרגום לשפת בני-אדם:

הכי חשובים לי שני דברים: שיהיה גבוה (מטר שמונים מינימום, כי אני מטר שבעים והוא חייב להיות הרבה יותר ממני) ומליאן. אה וכמובן, שיהיה נאמן לי (כי אני קנאית) וגם יביא לי מתנות והרבה!! ואסתטי (מגולח טוב!!!! ובלי שום שיער על החזה!!!), עם חוש טוב לאופנה (או שפשוט, יתלבש איך שאני אגיד לו, שאז כולנו מסודרים בסבבה).

השכלה פחות חשובה לי, אם יש לו תואר במנהל-עסקים סבבה, או במשפטים או משהו כזה, אבל שלא יבוא לי איזה חנון, עם הרבה ספרים וכאילו קורא כל הזמן, למה זה מבאס. גבר צריך לעשות הרבה כסף ולפנק את האישה שלו = אותי!! היפה והחנון זה לא פה!!

אני כבר בת עשרים ושלוש ועשרה חדשים, ואמא שלי התחתנה בגיל עשרים וארבע, אז היא כל הזמן שואלת, מתי אצלך מתי אצלך ואין לי מה להגיד להּ, אז בגלל זה נרשמתי לפה לאתר, אשר בו יש הרבה חתנים, המחפשים בחורה טובה מבית טוב = אותי!! כי אני בחורה טובה, יהודיה, חילונית אבל קצת שומרת (שבת, כשרות, בית-כנסת בחגים וכאילו יום-כיפור אנחנו צמים אבל שבת חפיף, לא נוסעים או משהו אבל כן רואים טלוויזיה, כי בערוץ 24 תמיד יש משהו לראות, במיוחד אם יש אייל גולן. כולנו מעריצים אותו, זמר המאה!!

תחביביי כוללים טלוויזיה, איפור, אופנה, במיוחד אני אוהבת תצוגות של תכשיטים!! במיוחד טבעת (רמז). טוב אני צריכה ללכת, היפה והחנון מתחילה!!

(אולי יש, באיזושהי פינה נידחת באיזשהו אתר אי-שם, גם איזושהי בחורה אינטליגנטית יותר, אינני יודע; אישית, עדיין לֹא נתקלתי – וניסיתי, כמעט, את כולם)

4 מחשבות על “דמויות ישראליות ז' (… ;-)) ) – העַמה (=כל בחורה באתר-הכרויות ישראלי, כלומר)

  1. פינגבק: אתרי-הכרויות, ללא יוצא-מן-הכלל = בזבוז-זמן ברמות מוחלטות. | החילזון

  2. פינגבק: לכל הבנות הפנויות | החילזון

  3. פינגבק: דמויות ישראליות: א’ – היכנע (הצולעת) – החילזון החדש

  4. פינגבק: דמויות ישראליות: א’ – היכנע (הצולעת) | החילזון

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s