על הבלי-המגדר

נתחיל מן הסוף: כל הסטריאוטיפים המגדריים, ללא יוצא-מן-הכלל, הם בולשיט אחד גדול, השייך למאה ה-19 ואמור היה, גם, להישאר שם. הם מעולם לא היו נכונים, לא אז ובטח, שלא עתה.

מה הם הסטריאוטיפים הללו. לדוגמא: לאישה יש רגשות עמוקים ויכולת-הכלה. הגבר הוא מטומטם, המסוגל רק לנופף באלה. משום-כך, זכרים גורמים למלחמות, בזמן שנשים, מביאות לשלום…

בולשיט מן המדרגה הראשונה. יש המוני גברים רגישים, אמפאטיים ומכילים (כמוני, למשל) ויש המוני נשים בהמיות, אלימות ומטומטמות לחלוטין (דוגמת מירי גרב ושפע-תומכותיה). לכן, כל הקטע הזה, של "גועליציית-נשים לשלום", לדוגמא, הוא קשקוש סקסיסטי מעורר-הקאה ואני עוד עדין כאן; למעשה, זוהי הסתה מיזאנדרית מטורפת ופרועה, להשמדת כלל הגברים, ברמה, המתאימה לאחד מנאומי יוזף גבלס.

בדיוק אותו דבר, בנוגע לקרקושיאדה "נשים רוצות אהבה, ומוכנות לתת מין, על-מנת לזכות בהּ; גברים רוצים מין, ומוכנים לתת אהבה, על-מנת לזכות בו"… על החרא השקרי והרעיל הזה (מבית "מעריב לנוער"… זה לא הקטע שלי!!), הזה, גודלנו אני ובנותי-דורי, ילידותי שנות השבעים והשמונים, אך הוא שקר טהור ולא דבר וחצי-דבר מעבר לכך: בפועל, גם גברים וגם נשים, רוצותים אהבה וזקוקותים להּ – וגם גברים וגם נשים, רוצותים מין ונהנותים ממנו מאד (מלבד, כמובן, במקרה מצער, של קרירות מינית, א-מיניות, אימפוטנטיות, "מרצ"ניקיות ומחלות איומות אחרות).

די כבר עם השקר, הנבזי והמתועב, ש"נשים רגישות ורומנטיות, גברים שכלתניים ואטומים"!!!! די!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וידידה שלי מוסיפה:

בזמן שאומרים את השקר הזה, אומרים גם, שגבר יכול להבין את הרומנטיות של מרחב טבע ללא סיווליזציה, שהוא מסוגל להתרגש משקיעה במדבר, ושאם תהיה אישה לידו אז היא רק תתלונן על האבק, ושזה הורס לה את התסרוקת, והיא רק תרצה ללכת לעיר לעשות קניות. 
אבל רגע, לא אמרתם קודם שהאישה היא המחוברת לרגשות והגבר חסר רגשות?

כך גם ההנחה, שהגבר מחוייב לצאת מן הבית לעבודה, בעוד שעל האישה, מוטלת חובת גידול-הפעוטות – ואם האב מואיל, בטובו(!) כי-רב, לקחת איזשהו חלק, בכלל, בגידול ילדיו, הרי הוא "עוזר" לאם…

https://vimeo.com/185929573

גם הפושטק, היה שם, כאשר נוצרו הילדים דנן, לא רק פרחתו!!!!

 

קרי: אם החליטו (מסיבה מצערת ובלתי-ברורה, כזאת או אחרת) שני הנ"לים, להשריץ צאצאים = משל היה בעולמנו, עוד איזשהו מקום עבורםן… – זוהי, במידה שווה וזהה לחלוטין!!!!, אחריות-שניהםן כאחד, לטפל בהםן!!!! ההבדל היחיד ביניהםן, בכל הנוגע לדאגה לצאצאים ולטיפול בהםן, מסתיים בשנייה, בהּ מפסיק התינוק לינוק משדי-אמו, נקודה!!!

וזה לעניין אותה "חזקת הגיל הרך", מבית הפמי-היטלריסטית זהבה גלאון (ושלל חברותיה המתועבות מ"מרצ", כולן כאחת גרועות שבעתיים, מכלל בכירי הממשל הנאצי).

ענף נוסף להנחה המפלה והאלטע-זאכענית הנ"ל הוא, שאם האישה, יושבת בביתהּ ואינה יוצאת לעבודה, איש לא יבוא אליה בטענות, להיפך: כל כבודהּ בת-מלך פנימה, כפי שאומרים בכירי-הטאליבאן, מש"ס ומאגויייייייייידה; אבל, אם הגבר, מעז שלא לצאת, מדי-בקר-בבקרו, לארבאייט-מאכט-פראיי כלשהי (תהיה אשר תהא)???

הו!!!! מוות!!!! מוות!!!!! להשמיד אותו עכשיו!!!! מוות!!!!! איזה בזבוז – איזה בזבוז… הרי יכול היה להיות, איזה פקיד רביעי פלוני, לשרת התאגיד, ולייצר עוד רווחים… EXTERMINATE!!!!!! EXTERMINATE!!!!!!!!!!!!!!!! – יצרחו כלל מחזקותי-ציפי, מדרום קריית-עקרון ומצפונבון התל-אפיף…

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s