מחשבות אקראיות

הדבר הגרוע והמטומטם ביותר, שאיזשהוי סופר/ת יכול/ה לעשות, הוא להמשיך לכתוב, כאשר ההשראה פגה.

דמויות בדיוניות, אם הן טובות, אמיתיות לאין-שיעור יותר, מאשר בני-אדם "אמיתיים" עאלק.

מרגיש מאוהב, בדמות שיצרתי…

האם רובוטיותים, אנדרואידיותים, יחליפו בנותי-אדם בסקס, לפעמים?

מן-הסתם… זה יגיע. זה יגיע.

האם יחליפו בנותי-אדם, גם בתרגום?

לשם-כך יהיה עליהםן, להפוך, בעצמםן, לבנותי-אדם, מכל הבחינות המשמעותיות (רגש, מחשבה, מוּדעוּת עצמית, אינטואיציה) שהן; הרכבםן הפיזיולוגי, לעומת-זאת, הינו חסר-חשיבות לעניין זה – כי, גם בנותי-אדם עשויותי מתכת, פלסטיק וגומי, עדיין יהיו בנותי-אדם, אם אופייםן ומחשבותיהםן, יהיו אנושיות מספיק. היום, בו זה יקרה, קרוב מאד; ואולם, לעת-עתה, אנחנו עוד ממש-ממש לא שם.

געגועיי לוייסגל… ולא, עיריית רחובות, האמבטיה הזעירה הזאת ששיקמתםן, "הבריכה הלימודית", ממש אבל ממש אינה יכולה להיות מושווית, לבריכה האולימפית הגדולה, אשר אותהּ יש לשקם… וגם, כמובן-מאליו, את המדשאה הענקית שמעליה.

עלינו ליטול עמנו, את כל הטוב מן האייטיז, תוך הותרת כל הרע מאחור. גם המערכת הפוליטית, היתה הגיונית הרבה יותר אז באייטיז: כל אחת, משתי המפלגות הגדולות, היתה בת למעלה מארבעים מנדטים – ואילו מפלגות-הלוויין הקטנות, היו בנות מנדט אחד עד חמישה… כך נאה וכך גם הגיוני!! שתי יבשות ולצדן, חגורות של איים… ולא ארכיפלג בלתי-ברור, במסגרתו כל המפלגות, הן, בערך, בנות אותו הגודל!!

הנה, ב-1981, זכו שתי המפלגות הגדולות, במשותף, ב-95 מנדטים; ב-1984 – ב-85 מנדטים. זה הגיוני!! עם מערכת פוליטית שכזו, אפשר לעבוד!! ומנגד, גם מנדט אחד הספיק, על-מנת להיכנס, כיאות. אז נכון, ודאי תזכירו לי, שב-1984, נכנס, גם, הטינופת כהנא; ואולם, מה הקשר? הנה, כיום, כבר, השתלטו גורמים כהניסטיים במובהק, על למעלה ממחצית הכנסת והעם!! ולא אחוז-החסימה יחסמםן… ברם, הלא ב-1981, קיבלה ר"צ רק מנדט אחד ולכנסת, נכנסה, רק, שולה לבדהּ!! לו היה אז, אחוז-החסימה, גבוה יותר, חלילה – הרי אין ר"צ באייטיז, ללא ר"צ באייטיז = אין מר"צ, ב-1992 = אין ממשלת רבין-מר"צ ואידך זיל גמור…

על שתי המפלגות הגדולות, אכן להיות גדולות!! ולצד כל אחת משתיהן, חייב להימצא חופן, של מפלגות לוויין קטנות.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s