שמעתי עכשיו בולשיט!

במסגרת הפודקאסט של השייגעץ ההם, "כאן", זה המכונה "המעבדה" = דווקא פודקאסט ענייני בדרך-כלל – בהרצאה הראשונה בסדרה "עבודת שורשים", התארחה איזושהי "דוקטורית" מעופפת, אחת קרני לוטן מרקוס, שמשימתהּ הבלעדית בחיים, כמדומה: קרקשת משתלהבת, על אוי העולם המודרני כה רע אוי הציביליזציה המודרנית אסון אוי האדם כה רע הוי כמה טוב היה פעם הוי תראו כמה נפלאה היתה, התרבות המסורתית הוי הודו! הודו! הודו אהובתי! (לא בדיוק במלים אלו, כמובן, אבל – זה הז'אנר.)

כעת, אני, את ז'אנר-הבילשוט האינטנסיבי דנן, כבר מכיר. מספרים חרבשניים, דוגמת… נו, שו-איסמהו, הזיהום המנטאלי ההוא (שלמענכםן אני מקווה, שאינכםן מכירותים), על הגורילה המדבר… עמנואל, גבריאל, שלומיאל… כל אותו זבל ניו-אייג'י, נו, על "עזוב חקלאות מודרנית, עזוב רפואה מודרנית, די למדע, הכל רק מזימה חייזרית תוצרת-ניבירו, של הגלובליזציה הפטריארכאלית הנוראה-מכל, הנה עידן האנרגיות, הקוסמוס, הדלי והסמרטוט, סגוד לאלה הגדולה מאבלון וירווח לך". ובכל-זאת, הסתקרנתי לבדוק, עד כמה החרבשנית דנן, תרשה לעצמהּ לברבר חנטרשת, ברדיו הסמי-ממלכתי, של מדיינת איל ישראיל, פילשתין, חמש מדינות למאה פסיכופאטים.

ובכן: היא הרשתה לעצמהּ לא-מעט. כבר די בהתחלה, קרקשה הנ"לית, על "במשך שלושה מיליוני שנים, היינו חברה לא-הייררכית, חיינו בהרמוניה עם הטבע" (עד לבוא המהפיכה החקלאית הנוראה והאיומה, שהחריבה אנושות ומלואה ואת העולם בכללותו, כמובן)…

ובקיצור: לו ניתן היה, להשתמש בשטויות, על-מנת לדשן שדות, לא צריך היה, לא דשן כימי ולא דשן לא-כימי; המשפט הנ"ל, לבדו, די היה בו, על-מנת לספק, את כל צרכי כל שדותיה, של מדינת ישראל רבתי, למשך מאה שנה מינימום.

האדם, בתקופת-האבן הקדומה, לא היה הייררכי?! על מה היא מקרקשת, בקומקום-התה שלהּ?!

כל הקופים, ללא יוצא-מן-הכלל, חיים בחברות הייררכיות!

ואנחנו, לידיעת הנ"לית, קופים (טוב, ברור, שלפי אמונתהּ שלהּ, יצרונו חייזרים, שנחתו לפני שלושה מיליוני שנה ברוזוול ואמרו ביפ-ביפ-ביפ; אבל, אני מדבר כאן, על עובדות מדעיות מוכחות, לא על הזיות "עידן הדלי והסמרטוט, מקריסטלי הקוסמוס הניבירי, של האלה מאבלון").

האדם, בימיו כצייד(!), חי בהרמוניה עם הטבע?!

הרי די לראות, כיצד מפת נדודי-האדם, דרומה באמריקות = מברינג עד לארץ-האש – חופפת, מבחינה גיאוגראפית וכרונולוגית, להכחדה המסיבית וההמונית ביותר, שהאמריקות חוו מעודן!

וזה לֹא היה, "האדם האירופי, הרשע והנורא"; אלא אבותיהם, של השור היושב, הגדי העומד וכל שאר הצ'יפים דנן = שהם כאלו "אקולוגים גדולים", עד שכל תרבותם, בוססה על רצח-חיות, לשם-הנאה.

טוב, אחר-כך באו, ללא סדר מיוחד, גם "הנה, ההוגה ההודית הנהדרת ההיא! הודו הרוחנית, הודו הנאורה, קרבן הקולוניאליזם הנורא!", קרנות פורד ורוקפלר והבנק העולמי – ומובטחני, שלולא כיביתי החרבשת, בשלב ההוא, ללא-ספק היתה מגיעה, מתישהו, גם לרוטשילד, "מונסנטו" ומלכת אנגליה (השילוש הרגיל, בהזיות-הגעוואלד, של כל אותם "פעילותי שינוי חברתי" מסוממותים, או – לחילופין[?] – חולותי-פראנויה) => ומשם (שוב, כרגיל… כרגיל…) גם לרוזוול, ניבירו, 2012 – סליחה, 2019 (זה התאריך המעודכן, ל"סוף-העולם-על-פי-הדבורה-מאיה", לא?) – פנג שווי, גבישים – סליחה, "קריסטלים" – וחייזרים אפורים.

כי ככה זה, חברותים, כשלוקחים יותר-מדי LDS… 😉 😀

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s