למעשה, הדחת-נתניהו, עלולה להחמיר את המצב בצורה מחרידה

נניח לרגע, שזוג השיקוצים, בנימין ושרה צ'אושסקו, אכן מסולקים – ושבמקום בעל-שרה, נבחר, ר"ל, בעל-גאולה (ההיא מן הטלוויזיון).
כל הימין הסהרורי והמטורף (ה"ליכוד", "כך"לון, בנט, ליברמן), כמובן, תומך בו בחפץ-לב = משלו הוא!! ובמקביל, לפיד והמערך (לבני, יחימוביץ', פרץ, הרצוג, גבאי…), מחבקותים אותו בחדווה: הנה, אתחלתא דגאולה! יחי בעל-גאולה!
הוא זורק איזושהי אמירה, בשבח "ערכי ישרוייאל סבו" (לצד איזה מיליארד~שניים, עבור "כלי-הקויידש" בישיבעס והבטחה, להשבית כל עבודת-רכבת, ב"שבעס") = וכמובן, כל החרדים מתגייסים, בהמוניהם, להבעת תמיכה בו… ובמקביל, הוא מביע תמיכה, בהעלאת מעמד-האישה בעבודה (או כה), קורץ, לרגע, לקהילת-ההומוסקסואלים ו"מרצ" מסכימה, בשמחה, לזנק אל-תוך עגלת-הממשלה…
וכך, עם גועליציה בת למעלה ממאה ח"כיותים, מועבר חוק יסוד: "הנאמנות למדינה ולשמירת הסדר הציבורי", כל הערבים (למעט המשת"פים, על-משקל "היהודי של היטלר"), הפליטים וסרבני-הגיוס, נשלחותים למחנות-ריכוז (ידיעות על "השמדה?!??" מושתקות, מייד, בצחקוק מטומטם, מתנשא, נבזי וקליל), "הרשימה המשותפת" נמחקת, מן המפה הפוליטית (וחבריה, ה"בוגדים": גם מארץ-החיים), מושביה מחולקים, ל"יהודים נאמנים!" (מוועד המתיישבים היהודיים בשומרון, רבני "תג מחיר", שורפי-התינוקות, כורתי-הזיתים ובלתי-מפלגתיים) – וכך, עם גועליציה מקיר לקיר ("אין קואליציה ואופוזיציה, היום הזה, כֻּלָּנוּ עם הממשלה" = כָּל מערכניקית עלי-אדמות, מסתיו עד ציףציף), מוקם הרכב "גרייטפול דאק" (בהשתתפות שלי יחימוביץ', גאולה אבן-סער, דפני ליף, זהבה גלאון, עירית לינור, רויטל סווייד וחיילת שקד), המוציא את הלהיט "Sa'ar Gid'on Mighty Leader".
תודה רבה, הזוועה הנוכחית, כבר, עדיפה…

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s