מרצ נכנסו חזק בגבאי :-) הנה תגובתי להםן

(נכתב לפני כמעט שבועיים)

באורח נדיר במיוחד, אני מסכים אתכםן.
גבאי אינו אלא סוס טרויאני, של אנשי נתניהו, פייגלין וחברו הטוב "כך"לון. ושתיקת-הכבשים, של כלל השפויותים ב"עבודה", הינה לא פחות ממזעזעת.
דעתי עליכםן, מרצ (מכורתי הפוליטית, מימי-שולה הנפלאים של פעם), שלילית ביותר: אינספור זגזוגים (מבחינתי, הקש האחרון, היה קפיצתכםן לעגלת גועליציית-החולדה בת"א – שנייה ורבע לאחר שנשבעתםן, שלא תשבו עמו עוד לעולם – לפני ארבע שנים. כשזֶּה קרה, נשבעתי, שעד לסוף הקדנציה דנן שם, אתקוף אתכםן בכל הזדמנות ויהי-מה; מאז, כמובן, הספקתםן, גם, לתמוך במר מאגר-ביומטרי-שטרית, למשך חמש דקות, לגמגם[!!] בנושא הפצצת-תינוקות בעזה, בקיץ 2014 ועוד ועוד…), לצד חקיקה פמיניסטית קיצונית, פנאטית, מטורפת ומשתלחת, ברמה של צווחות "מוות לגברים!! מוות לגברים!!" באינטונאציית יציעו המזרחי של "טדי" (שגרמה לי, מבטל/ת-מגדר נלהב/ת ועל-גבול-הטראנסיוּת בעשור שעבר, להביע אהדה מלאה, לאי-אלו גרועים-שבסקסיסטים; אלא מה אעשה? אתמוך, במבקשות-נפשי ובחפצות-דמי??). אני, אליכםן, לעולם לא אחזור עוד.
אבל – לראשונה מזה ארבע שנים תמימות! – אני מוצא-עצמי מקווה, שאולי, לפחות חלק מן השפויותים, מקרב מצביעותי ה"עבודה", יעברו אליכםן… אם תעבדו נכון (לשם-שינוי-ולא-פורז), יא-"מרצ", הדו-ספרתי מובטח לכםן, עכשיו.
ואולי-אולי-אולי, יכניס הדבר לכנסת, גם, אי-אלו א/נשים שפויותים – ולא רק עוד ועוד פמינאציות הִסטֵריות, השואפות, כוולאסטה בשעתהּ, לרצחני נפש, נטו בשל היוולדי כ"גבר"?

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s