בנוגע לגבאי – תגובה לאיריס לעאל

מבחינת כל אדם הגון עלי-אדמות, הכהניסט המשתלח גבאי, כלל אינו אופציה. לא הוא ולא שום אדם אחר/ת, המוכן/נה לשבת במפלגה, שהגזען החשוך הזה, ניצב בראשהּ (או, בכלל, חבר-כנסת מיועד מטעמהּ).

על כל המתיימרותים לכנות-עצמםן "שמאל", "נאורותים", "הגונותים" וכיו"ב, להצהיר בריש-גלי: כל אדם, המדיר חמישית ויותר, מקרב אזרחיותי-המדינה, בשל מוצאםן האתני, פסול בעינינו! זה דבר אחד, לסרב לשבת, עם מטורפי-בל"ד; אך דבר שונה בתכלית, לפסול את כלל חברותי-הכנסת הערביותים!!

על "אין עתיד, כי יש לפיד", כלל אינני מדבר; ברית-האחים שלו עם בנט, היתה הזמן היחיד, בו גילה כנות כלשהי. איש ימין גזען וקיצוני, עם מפלגה ימנית גזענית וקיצונית, לא מן המחנה שלנו ואין מה להרהר בו בכלל. אבל, על-מנת שתהיה, למפלגת ה"עבודה" ול"מרצ", איזושהי הצדקה מוסרית, לטעון לכתר הנהגת המדינה, חובתן המוסרית העליונה הינה, קודם-כל, להתנתק, לחלוטין, מעברן הגזעני והאפל, בימי מפא"י העליזים ("מרצ" נקיה מגזענות? באמת?? וכמה חברים ערביים, היו, או ישנם, בקיבוציה השונים???) ולהתחייב, שבממשלה שיקימו, יהיה ייצוג הולם, בכל הדרגים, לאוכלוסיה דוברת-הערבית במדינה.

ללא התחייבות זו, באמת, מדובר ב"עוד מאותו הדבר" ומדוע, בכלל, שיצביע מישהו לחיקוי-"ליכוד", כאשר יש לו, באותו מגש-פתקים בקלפי, גם "ליכוד" מקורי?

ובאשר ל"רגע אהוד ברק בכיכר" – נו, ואיך זה נגמר??

האופוריה ההיא, התקוות הן, לא החזיקו-מעמד הרבה זמן – ואז התרסקנו, במרוצת עשרים חדשי אחת הממשלות הנוראות ביותר שכיהנו כאן, מאגרא רמא ("רגע אהוד ברק בכיכר"…) – לבירא עמיקתא, של "אריק! אריק!" בראשות-הממשלה…

תודה רבה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s