מענה לטינופת המפלצתי, איש מפלגת ה"עבודה" = כלומר, ארגון להב"ה – יצחק "בוז'י" הרצוג, המסית להפרדת-אוהבים(!!!!), בשם "טוהר-הגזע היהודי"

יצחק היטלר

הרצוג, אתה חת'כת גזען מטונף. לא פסיק מעבר. "האיום מספר אחת על עמנו כיום הוא לא האנטישמיות אלא ההתבוללות — הדימום הקשה שמחבל בהמשכיות העם היהודי"… משפט מבחיל, מחריד ומזעזע מאין-כמותו, שכמו נכתב בידי החלאה ההוא גופשטיין, או חבריו מארגון-הטרור (הנתמך על-ידך ועל-ידי כל שאר הגזענים המתועבים כאן) להב"ה.

אני מבין מזה, שמבחינתך, יא פעיל-כהנא חולה-נפש, נישואין, בין שני בני-זוג מאוהבים = אשר: שומו שמיים!!!! אחד/ת מהםן יהודי/ה והאחר/ת אינו/ה!!!! – הם דבר, המאיים על עם שלם, עוד יותר מן האנטישמיות(!!) כלפיו?!??

ודאי תקרא, כעת, לאמריקאים לחוקק מחדש, את חוקי-הגזע של נירנברג, מ-1935 בגרמניה ולאסור, בחוק, על "נישואי-תערובת" (מושג גזעני ומחריד כשלעצמו)?!??

ואחרי זה(!!), אתםן עוד מעיזותים להכחיש, שהציונות = גזענות מפלצתית, מתועבת… ועוד חשוב לזכור, שראש מכחישי-עובדה זו, בזמנו, היה לא אחר מאשר אביו, של הטינופת בוז'י (כן, אותו אדם שאחר-כך, בהיותו נשיא, חנן את אסירי-המחתרת אהוביו = לא נשכח ולא נסלח!!!!).

מתי כבר תשליך ישראל, גזענים מבחילים דוגמת הבוז'י הזה, אל אסלת-ההסטוריה – ותוריד את המים???

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s