על תועבת הישובים הקהילתיים (קיבוצים, מושבים, מצפים…), העשויים מגזענות כהניסטית טהורה ומזוככת

תכל'ס, ההבדל האחד והיחיד, בין תושביהם לבין א/נשי כהנא, הוא הצביעות.

למעשה, ציוני = כהניסט, תָּמִיד. פשוט, בעוד שב"מחנה השלום / שמאל-מרכז / סוציאל-דמוקרטים / תנועת העבודה / [כל-פיקציה-נבזית-ושקרית-אחרת]", יחרטטו לך אין-ספור זיוני-שכל, על איך "אנחנו כולנו בעד שוויון ושלום בלה-בלה-בלה-בלה-בלה-בלה-בלה – אבל…" (וכמו, שאמר בנג'ן סטארק: "אמי לִמדתני, שכל מה, שבא לפני ה'אבל', אינו נחשב"), הכהניסטיותים המוצהרותים, אומרותים ישר את האמת. מציגותים, את הניאו-נאציות שלהםן, בצורה כנה וישירה וללא שום קריצות צבועות ומשחקי-מלים דוחים.

תכל'ס, כל האומר/ת "שתי מדינות לשני עמים, אנחנו כאן הם שם!!" למעשה, הי(ת)ה מאושר/ת, גם, לשלח, אל מחוץ לקו-הגבול, גַּם את כלל דוברותי-הערבית בְּתוֹךְ ישראל. לא סתם, מרבותים הםן, כל-כך, לדבר בנוסטאלגיה, על "ארץ ישראל הקטנה, הישנה והטובה" של הפיפטיז, על תקופת בן-גוריון מחולל-הנכבה, כאשר הערבים, באשר-הם ערבים, נרמסו, בברוטאליות מפלצתית, תחת דיכויו המחריד, של המשטר הצבאי (שגם טבח בהםן פה ושם, כשהתחשק לו, כמו בכפר קאסם לדוגמא), מזרחיים דוכאו באמת (ולא בכאילו), טבעונות לא היתה קיימת, כמעט, בכלל, צמחונות היתה מראה נדיר, כל התקשורת, כולה, נתונה היתה, תחת מגפו, של הקלגס מספר אחת (בן-גוריון הנ"ל) וחברו הקרוב, איסר הראל, נשים נתפסו, אך ורק, בתור מכונות-הולדה (ובישול, ניקיון וכביסה) ועבודה ניתנה, אך ורק, חלף הצגת הפנקס האדום ולצדו פתק "המוכ"ז מאנ"ש".

לא סתם, מתגעגעותים פעילותי "שלום עכשיו", למשל, לימים החשוכים והנוראים ההם (כמשתקף, לדוגמא, בסטיקר המזעזע "יוצאים מן השטחים, חוזרים לעצמנו" – לאֵיזֶה "עצמנו" לחזור? לחשיכת-הפיפטיז הנ"ל, מן-הסתם…). כמובן, הםן חפצותים, ב"פיפטיז משודרגות": שוויון מלא לנשים, ליהודים מזרחיים… אבל, לערבים?! NO WAY!!

זהו פרצופו האמיתי, של המחנה הנאציונאל-סוציאליסטי (המְּכַנֵּה-עצמו "סוציאל-דמוקרטי") בישראל = ה"עבודה", "מרצ", "שלום עכשיו" ונספחיהן. ובתור איש-שמאל אֲמִתִּי, אני מעדיף, באופן חד-משמעי, את תורת זאב ז'בוטינסקי (בשמו נשבעים, כיום, אנשי-ה"ליכוד"… הרי, לו היה מגיע, היום, למצודה, הנושאת את שמו, ללא-ספק היו הליכודנאצים, מבצעים בו לינץ'!!), שכתב "בן-ערב, בן-נצרת ובני".

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s