אין להצטרף, להפגנות ברוטשילד – תגובה לעמירה הס

כשאנשים מפגינים עם שלטים דוגמת "ירושלים לנצח", או צורחים "מגיעות לי זכויות חברתיות, כי שירתתי בצבא", זה ממש, אבל ממש, אינו משרת שום "דמוקרטיה" שהיא, כי-אם להיפך: מעניק עוד גיבוי מלא, לגיטימציה מלאה, לגזענות ולאפארטהייד.

למעשה, הנושאים שיש לצאת לרחובות בגינם, הם קודם-כל נושאי הסביבה, הגנה על העצים, על החיות הלא-אנושיות, עידוד אימוץ חיות, קידום-הטבעונות, מאבק בלתי-מתפשר, בכורתי-עצים ובאוכלי-גופות וכד'. גם הדרישה לתחבורה ציבורית איכותית 24/7 נכללת בכך, כמובן, כיוון שמעטים מאד הדברים, ההורסים את הסביבה = בין שבזיהום-האוויר ובין שביצירת "צורך" לסלילת כבישים נוספים, על-חשבון הטבע – כתועבת המכוניות הפרטיות.

אז, כמובן, נושא האפארטהייד (המלה "כיבוש" מתה, למעשה, הימין הצליח: הקו הירוק, נמחק כבר ואינו עוד והזיית שתי המדינות, נמחקה ומתה עמו; וכעת, עלינו לדרוש זכויות שוות לכולםן, ללא יוצא/ת-מן-הכלל, במסגרת מדינה דמוקרטית ושוויונית אחת, ללא דת ולאום) – המקושר באופן הדוק, כמובן, להכרח להפריד, ומייד, הדת מן המדינה, מזה – ולאסור, על מפלגות גזעניות ומסיתות (ה"ליכוד", החמא"ס, המפד"ל, בל"ד, "מַלדובה ביתו", ש"ס, "אין עתיד, כי יש לפיד" וכיוצא-באלו מריעין-בישין) להתמודד, בכלל, לפרלמנט המדינה האחת דנן, מזה.

ואז נושאי הצלת מערכת הבריאות, המאבק בשחיתות, רמת-ההשכלה, קצבאות, דיור לכל וכד'.

אבל – אני לֹא אפגין, בשום-פנים-ואופן, לצד חלאות, המנסים להשליט, את השיח הכהניסטי=מיליטאריסטי המחריד, על המיינסטרים, תוך שירת "כולנו יהודים", א-לה תשדירי "צו פיוס" המתועבים מפעם ("העליה לסבסטיה, נכנסת לקונצנזוס"…). לֹא כולנו יהודים!! כולנו אזרחים ישראליים – ומזה נגזרת זכותנו, וחובתנו, להפגין למען תיקון ושיפור מדינתנו.

ועד אז, מבחינתי, אין שום הבדל מהותי שהוא, בין מפגיני-רוטשילד, לנוער הזוועות: שניהם כאחד חושקים, במדינה גזענית, ליהודים בלבד.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s