תגובה למאמרו המעולה, של ניצן הורביץ, בעד תחבורה ציבורית יעילה ומהירה, בשבת ובכלל

הבעיה היא, שבמשך שישים שנה, כָּל ממשלות ישראל (כן, לרבות רבין-מרצ), הזניחו, בשיטתיות מכוונת, את התחבורה הציבורית ההגיונית, למען התחבורה הפרטית, גורמת התאונות והזיהום.

שר-התחבורה הראשון, בדברי-ימי המדינה, שאשכרה עושה משהו נכון בכיוון, הוא ישראל כ"ץ = לאומן קיצוני ומטורף בתחום המדיני, זה כן, אבל שר-התחבורה הטוב ביותר, שהיה לנו מאז ומעולם (אבל, כמובן, על-מנת לתקן שני דורות רצופים, של הזנחה יסודית, נדרש זמן… הרבה מאד זמן). חבל, כמובן, שעמדותיו המדיניות ההזויות, נוטות להאפיל על כך. לו ניתן היה לרפאו, מטירופו הגזעני, היה הדבר מושלם.

וכמובן: תחבורה ציבורית בשבעס?!??

איך אפשר, כשכל ממשלה שתקום כאן, תקום רק בחסדי הרבי מגור וחבריו מ"מועצת" = אשר כל קשר בינם, לבין היהדות האמיתית (בהּ פיקוח-נפש, דחה שבת… והרי בפיקוח-נפש של-ממש עסקינן כאן, פשוטו-כמשמעו), אפילו אינו מקרי, אלא לגמרי בלתי-קיים?

רק לכשתקום כאן, ממשלה שפויה = שתעדיף את הערבים, על-פני החרדים והדתיים בכלל – ותפריד, סוף-כל-סוף, הדת מן המדינה, נוכל לצאת, סוף-כל-סוף, מן החושך אל האור = ולצאת מן הבית, בשבתות ובחגים, גם למרחק, העולה על "תחום השבת" התלמודי…

ועד אז = נישאר כולנו, למרבה-הצער, במעצר-בית… מספר ההרוגים והנכים, כתוצאה מתאונות-הדרכים, יוסיף לטפס, הטבע יוסיף להיהרס וישראל תוסיף ותהיה, תורמת מרכזית, לאפקט החממה המחריד… על-מנת לרַצות את ליצמן, גפני, דרעי ושולחיהם מ"מועצת".

עוד סיבה מעולה, להגר מכאן, למדינה שפויה (=אירופאית), בהּ אֵין נציגי-רבנים, מנשקי-מזוזות וממלמלי-מלמולים בממשלה.

דניאל איילי קלטי, משתמש בתחבורה הציבורית וחסר-רשיון-נהיגה, עקב בחירה אידיאולוגית (כן, אני יודע, שאני הצדיק היחיד כאן, בסדום הזאת).

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s