אוסף מכתבים למערכת "הארץ"

כבר ממש לא אכפת לי, אם יפורסמו שם או לא.

======================================================

קונסורציום מיוחד של זואולוגים, מכל רחבי כדור-הארץ (וממספר עולמות מד"ביים גם, דוגמת חולית, רומולוס, עולם-המלח ועולם-היער), אמור להתכנס בקרוב, במטרה למצוא הגדרה מדוייקת, עבור התולעים השטוחות, המוכנות לאפשר, ל"קוראי-רגישויות" להכתיב עבורן, את תכני-יצירותיהן ה…"ספרותיות"?

מקורות יודעי-דבר מוסרים, כי בין ההצעות הנשקלות, מצויים השמות "מלחכיפנכאטיריס", "סמרטוטירון מצוי" ו"כבודשלנעלביתרודיטיס".

דניאל איילי קלטי,
סופר (אמיתי!) מרחובות.

======================================================

התמלאתי גועל-נפש, זעם, בחילה וחלחלה, למראה פרסומי-התועבה, המציגים ג'יפים מפלצתיים, הדורסים – במקרה אחד שביל-יער (על כל החי הזעיר השוכן בו, מחלזונות ועד לנמלים!!) ובמקרה אחר, חוף-ים (על הרוחצים התמימים, המעיזים לבלות בו?).

לפרסומי-תועבה שכאלה, אין ולא יכול להיות מקום, בשום עיתון שהוא – ואין שום הבדל מוסרי שהוא, בין בימוי זוועות שכאלה, לצורך תצלומי-פרסומת, לבין ביצוע מעשה אונס קבוצתי בילדים קטנים, במטרה לצלמו לצורך הפקת "פרסומת".

אני דורש, לפיכך, מעיתון "הארץ" לשים סוף לפרסומם המתועב ולפרסם התנצלות וגינוי לאלתר!!

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

======================================================

לצערי הרב, בזבזתי דקות אחדות מחיי, על קריאת החרטוט "זו אינה גיליוטינה". על אותו משקל (מופרך מיסודו) ניתן לומר, ש"זה אינו עמוד-תליה", על אותה הפגנה מפורסמת בצומת רעננה, אשר בדיעבד היוותה תמרור חשוב, בדרך אל הרצח.

לצד כל שנאתי ותיעובי, לימין בכלל ולראשו זה בפרט, הרי עדיין, חובה לומר: זה לא יהיה!! לא ב"מיצגים אמנותיים" ב"בצלאל" ולא בהפגנה, בכיכר "הבימה". זה לא!! לעולם לא!! נקודה.

ובאשר לכותרת הקשקוש: על אותו המשקל, מן הראוי לכתוב – על-גבי אותה קשקשת, בעמוד הראשון של "גלריה", מיום ג' ה-26 בדצמבר 2017 – "זה אינו מאמר".

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

======================================================

תאי-המאסר בהאג, כבר מוכנים וממתינים, לקצינים הכהניסטיים (אין מלה אחרת) לימור דרכמן, חיים בלילטי, נתנאל בנישו וחבריהם הנלוזים, המתנכלותים לנערה העדינה עהד תמימי – אשר, אכן, כשמהּ כן-היא – ואשר ביקשה למחות, על נוכחות קלגסי-הכיבוש (אשר, זמן קצר מאד קודם-לכן, ניסו לרצוח את דודנהּ!) בחצר-ביתהּ=מבצרהּ.

כמו-כן, ממתינים גם תאים, לחבורת חלאות-האדם (שוב, אין מלה אחרת), ממפלגות-המתנחבלים השונות, שהסיתו, עם פרוץ-הפרשה, לרצח הנערה הענוגה, אך ורק בשל היותהּ ערביה.

ונסיים בתקווה, להוצאת הגזענות הציונית הארורה, אל מחוץ לחוק ולכינון מדינה שוויונית אחת לכל, ללא-גזענים וללא-גזענות, בכל השטח, שבין נהר הירדן לים התיכון.

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

======================================================

לו רק היתה הכנסת, מקדישה מאית אחת מן האנרגיות, המוקדשות להעברת "חוק איסור פרסום המלצות המשטרה", לדיון בדרכים פרקטיות, לדוגמא, למאבק באפקט-החממה, להגדלת סל-הבריאות, להעלאת קצבאות הנכות והזקנה, או לפתרון משבר-הדיור, באמת הייתי הולך לישון בלילה מבסוט.

ורק תזכורת: להעברת חוק-השכירות, של ח"כ סתיו שפיר, נדרשו כמעט ארבע(!) שנים – וגם זאת, רק בגרסה מדולדלת ומקוצצת, אשר הוציאה לו (כמו, גם, לכלל תומכיו ותומכותיו), את הנשמה אלף פעם. שוב ושוב, "לא נמצא זמן", לדון בהכנתו, לקריאות השונות, בוועדת החוקה: חוק ומשפט של הכנסת.
אבל, כמובן: כשצריך להציל, מושחתים בכירים, מפני אבדן-משרתם והעמדתם לדין = לפתע-פתאום, יש זמן לדיון, ככל אשר יאוו ויבקשו לעצמם, המושחתים דנן…

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

======================================================

צודקים כל המתקוממים, כישראל כהן, נגד ה"נסיון לכפיית ערכים חילוניים, על בית-שמש ועל אגודת ישראל". אכן, אם דתו של מאן-דהוא, מחייבתו לכל הקשקושים, דוגמת הפרדה מוחלטת, בין גברים לנשים – אז כמובן מאליו, שאותי, אישית, הדבר מצער מאד ואני מקווה, שיבוא יום ויבין, שאין שום סיבה, כלל וכלל, להתנהגותו זו, ההזויה בעליל ובכלל, שאין שום סבאל'ה דמיוני בעננים. אבל! לא אנסה, לכפות עליו, את השקפותיי-שלי בנידון…
אבל!! הרי אין צביעות גדולה יותר, מלהזדעק "כפייה חילונית!! כפייה חילונית!! געוואלד, כפייה, כפייה חילונית!!" מעל כל בימת-מאמרים, כאשר למעשה, מימדיה של "כפייה חילונית" זו, הינם אפסיים לחלוטין, בהשוואה לכפייה הדתית – בישראל ובכל רחבי העולם בכלל.
דוגמאות? חרדי יכול להסתובב, עטוף כל-כולו בבגדי האצולה הפולנית, מן החורף המרכז-אירופי של תקופת-הקרח הקטנה במאה השש-עשרה, בחום יולי-אוגוסט בתל-אביב ה"חילונית" של ימינו, ואיש לא יתנפל עליו, לגררו לתחנת-המשטרה הקרובה, או לאשפוז פסיכיאטרי.
מנגד, אם ינהג מישהו, באותו מקום ובאותו חום, בצורה רציונאלית ושפויה – קרי: יתפשט לחלוטין, מכל פיסות-הבדים המיותרות שלגופו ויכסה עצמו, בקרם-הגנה חזק, בלבד – חזקה עליו, שיספוג קללות וגידופים, יבלה שעות מספר, בתחנת-המשטרה הסמוכה ואז (אם יעז להגן, על זכותו להסתובב, ללא עטיפות איראנו-סעודיות מיותרות-בעליל אלו) יישלח, מן-הסתם, לאשפוז פסיכיאטרי ממושך, עד אשר "יחזור בתשובה" – וכל הדיכוי המפלצתי הזה, מתקיים בתמיכת כל המכנותים-עצמםן "חילוניותים אתאיסטיותים"… בתירוץ של "מה 'תה רוצה, ככה זה גם בארצות-הברית"… כי, כידוע: כל דבר-תועבה, אם מ"אמריקה!!" הגיע = קדוש ומבורך הוא… העיקר, שישראל היא "מדינה ריבונית"…
דוגמא אחרת: אני, לפחות, עדיין לא שמעתי, על "כפייה" כלשהי, על איזשהו זוג דוסים, להתחתן בנישואים אזרחיים בלבד, כי שום טקס דוסי מגוחך, לא יזכה, בכלל, להכרה ציבורית וממשלתית; כפייה הפוכה, לעומת-זאת, הינהּ חלק בלתי-נפרד, כידוע לכולנו, מעצם מציאות-החיים בישראל, במרוצת כל שבעים שנות-קיומהּ. מעבר לכך, הממסד הדתי, הוא-הוא הקובע, לכלל אזרחיותי-המדינה, עם מי מותר להםן להתחתן – ועם מי לא! הממסד הדתי, הוא-הוא הקובע, מי יכולותים, בכלל, להתאזרח במדינה – ומי אינםן!!
ואלו רק דוגמאות בודדות, מתוך הווי-חיינו כאן, בארץ הזאת – אשר כל מהותו: כניעה חילונית מתרפסת, מתמשכת וקבועה, בפני הכפייה הדתית-טאליבאניסטית, האינטנסיבית והחשוכה.
אז – אחרי כל זה!! – מעזים כהן וחבריו, להזדעק כנגד מעט-מזעיר, קמצוץ מיקרוסקופי אפסי ממש, של כפייה-שכנגד?!

דניאל איילי קלטי, רחובות.

=========================================================

חמורים דיָם דברי טראמפ, המאיימים לשלול, הסיוע האמריקאי, מכל מדינה, אשר תעז(!), ב"חוצפתהּ" כי-רבתה, להצביע במשהו (לא חשוב במה) נגד עמדת-ארה"ב: סחטנות דוחה ומתועבת לשמהּ.
אך דברי-שגרירתו, חמורים עוד שבעתיים: האם – רק משום, שארה"ב תורמת כספים רבים לאו"ם – מחוייב כל האו"ם כולו, כל אומות-העולם, כל האנושות כולה!!, לציית, באופן עיוור לחלוטין, לכל גחמות-ארה"ב?!

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

========================================================

לראשונה בחיי, קראתי טור, פרי-מקלדתו של רון כחלילי, והסכמתי עם כל מלה (טוב, כמעט), שנכתבה בו. אכן, צחנת צביעותם הצדקנית, של א/נשי הקיבוצים והצפונבון, עולה השמיימהּ: הצדק עמםן, כמובן, בתקפםן את גזענותםן המתועבת, של תושבותי שכונת התקווה, לדוגמא; ואולם, בעינהּ עומדת העובדה המקוממת, ש(לפחות, ככל הידוע לי)שום קיבוץ בישראל, לא התנדב, עדיין, לקלוט פליטים – וגם תושבותי רמת-אביב ג', למשל, לא התנדבו, עדיין, להפוך אי-אלו ממתנ"סיהםן המפוארים, למרכזי-קליטה וסיוע, עבור האומללים הללו.
איה שלטי, חולצות ומדבקות "REFUGEES WELCOME", בכל מעוזי מפלגת "מרצ"?!? להשיג כאלו, אין בעיה כלל: פשוט בקשו, מרצניקים קטנים שלי, שיביאו לכםן סטוק-מזכרת מברלין.
שהרי, לו היו, מצביעותי "מרצ" הללו, לוקחותים דוגמא, מתושבותי הבירה הגרמנית ומטריחותים-עצמםן קצת, למען אוכלוסיית-הפליטים – במקום רק לצקצק "אויש, הגזענים האלה בדרום, כל-כך חשוכים ופרימיטיביים המה" – היתה, כל הבעיה דנן, נפתרת כבר מזמן.
אבל את כל שיאי-הגועל, שבר המגיב החשוך "איתן דלוגין, תל-אביב", בכתבו, שכחלילי מפחידו, כי העז "לצאת להגנתם של הפליטים, אשר הסתננו ארצה, על-חשבון בטחון תושבי תל-אביב"… ואז עוד מוסיף הכהניסט (אין מלה אחרת… טוב, מלבד "יודאו-נאצי") הנבזי דנן דלוגין וכותב "עניי עירך קודמים".
מן הראוי להזכיר, ל"מר" דלוגין הנבער (ובפירוש בלתי-הנכבד!), מה משמעות המונח "חברתיות לאומית" ומהו תרגומו הגרמני. כי אכן, במקום לקחת דוגמא, מן הברלינאים דהיום – בוחרותים, כלל תושבותי ת"א – צפון כדרום (מלבד, אולי, צדיק או שניים בסדום…) – לקחת דוגמא, דווקא, מסביהם של אותם ברלינאים, מלפני שמונים שנה.

אני מבכר, כבר, את גזענותו של כחלילי; אפילו גזענות תושבותי שכונת התקווה, כבר, עדיפה בעיניי: הםן, לפחות, אינםן צבועותים, כתושבותי הקיבוצים ורמת-אביב.

וגם בזאת דיינו.

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

=====================================================

הזדעזעתי למקרא הכתבה על "ספר הידע" (וסוגדיו). ברור לחלוטין, לכל מי שעיניו בראשו (ושאינו מנסה לעוות ולסלף המציאות, באמצעות משחקי-מלים בזויים), שמדובר בכת חשוכה ומסוכנת, בעלת מבנה פירמידי, אשר כל תכליתהּ: לשעבד עוד ועוד בני-אדם, לשליטת ראשיה. עצם פעולת העתקת-הספר, למה נועדה? כמובן, על-מנת לגרום למעתיק לחוש, כאילו דברי-הספר – דבריו-שלו המה; סוג של שטיפת-מוח, תוך ביטול-העצמי ("כמו כתיבה תמה"… "הספר מלמד אותך להוריד אגו"… "הכל כתוב ברבים. אנחנו"…).
בנוסף לכך, עדויות דוגמת "הגעתי לעוד פגישה. הפעם הרגשתי תדר חזק מאד, ונרדמתי. ישנתי שינה עמוקה. אמרו לי, שזה קורה הרבה בפגישות הראשונות. ואז התחלתי להעתיק את הספר" – מצביעות, בעליל, על שליטה היפנוטית, של מארגנת-ה"מפגש" דנן ב"תלמידותיה". גם החובה (אשר סנקציות חברתיות בצדהּ!) להפיץ החוברות, לכלל ציבור ה"לא-מאמינים", חייבת להדליק, יותר מנורה אדומה אחת.
ובקיצור: את הסרטן הזה, יש לקטוע, כשהוא עוד קטן. אני מקווה מאד, שוועדת-המשנה של הכנסת, לענייני כתות, תידרש לדבר ותשים לו סוף.

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

=======================================================

נחרדתי למקרא מכתבו של "מיכאל רובינוביץ, חיפה" "נזק היקפי". ל"מר" רובינוביץ, מסתבר, לא אכפת כהוא-זה, מן העובדה הנוראה, שאירעה תאונה, שאנשים נהרגו (חיי-אדם הסתיימו סתם-כך!), או שמא "רק" נפצעו קשה (כולה יבלו, את כל שארית ימי-חייהם, מרותקים לכסאות-גלגלים; פינאטס) – הדבר האחד והיחיד, המטריד אותו, הוא ש – "אוי!! נאלצתי להמתין שעתיים, בדרך לעבודה!!"
אין דוגמא נוראה יותר, מובהקת יותר, למותהּ של הסולידאריות בחברתנו – אם לאדם אחד, לא אכפת כלל וכלל, מהרוגים ומפצועים, עד כדי כך, שהדבר האחד והיחיד, המטרידו בנוגע לכך, הוא עיכוב ופגיעה בתכניותיו. לפחות, הוא עדיין מסכים, שידאגו לנפגעים… ללא-ספק, בשלב הבא, יקרא לדרוס, את גופיהם הפצועים, כי היי! הכלכלה חייבת להתגלגל הלאה, ללא-כל-הפרעה!! כי הכסף, הכסף, מעל לכל, מעל לכל בתבל… או שמא בגרמנית: Geld, Geld, Über Alles.

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

=======================================================

צודק יוסף פריצקי בקביעתו, ש"חובה על המדינה להתערב ולמנוע, את המשך הכאתם של ילדים". חבל רק, שכה טחו עיניו, מראות המציאות לאשורהּ, עד שמביא הוא זאת, בתורת מצב היפותטי ואינו ער, כלל וכלל, לעובדה המחרידה, במדינת ישראל וגם מחוצה להּ, מקובלת התעללות נוראה בהרבה, לא בילדים "גדולים", אלא בתינוקות בני שמונה ימים – אשר הוריהם הסדיסטים, מטילים בהם מום נורא לשארית-חייהם, כי "זה אלהים אמר!" – וכאשר איזושהי עיר באירופה, מעיזה(!), ב"חוצפתהּ" כי-רבתה, לנסות ולאסור על-כך, מייד נזעקים, כל ה"חילונים" (בעיני-עצמם בלבד, כמובן) וצורחים "'טישמיות!! 'טישמיות!! העיירה בוערת, הצילו, שריפה אחים, שריפה!!"

טול קורה מבין עיניך, פריצקי! קודם-כל הוציאו, את זוועת-ה"מילה", אל מחוץ-לחוק! אחר-כך דברו, נגד אי-אלו "הדרות" מטופשות.

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

=======================================================

מן הראוי, להדר הלוי פלבר ("שלב הד-נ-א"), לשים לב לעובדה, שלמעשה, מרבית המפלגות, הקיימות כיום בישראל (או, על-כל-פנים: בכנסת ישראל), מקיימות מבחנים גזעניים ומפלים שכאלה – למשל: אפס אשכנזים בש"ס, אפס יהודים ברע"ם, או בבל"ד, אפס ערבים ב"יש עתיד", "כולנו", "הבית היהודי", "התנועה" ואם נסתמך, על הסתת גבאי נגד בהלול: גם ב"עבודה"…
למעשה, שתי המפלגות היחידות בכנסת הנוכחית, בהן אין אפליות שכאלה, הן (למיטב-ידיעתי) אך ורק "מרצ" וחד"ש.

דניאל איילי קלטי,
רחובות.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s