שבו לסורםן

חלאות שדרות רוטשילד, שבו לסורםן.

לאחר מוצ"ש אחת ויחידה, של הצגה של נוכחות "שמאל נאור" ("הגוש הדמוקרטי") במחאת-אנטי-ביבי-ושרה, שבו נהנתני תל-אפיף הגזעניים לסורםן.

מקץ שבוע, בו הוארך מעצרן, של שתי נערות תמימות וזכות = אשר, ב"חוצפתן" כי-רבתה, העזו למחות, על מעללי קלגסי-הכיבוש המתועבים – שוב, הפגינו נבלות "העיר השמאלנית הדגולה" תל-אביב, תחת הכותרת היודאו=נאצית "לא שמאל ולא ימין" (=אלא כהנא!!), לאמור (כחמי שלו, במאמרו לפני ימים אחדים): קודם ניאבק בשחיתות, בסיגרים, אחר-כך בכיבוש (מותר לומר, בכלל, מלה זו???), הגובה חיי-אדם!! כי היי, אלו אינם, בדיוק, "בני-אדם"… כולה ערבים… והרי גם ב"הארץ" (עיתון יותר שמאלני אין בכלל, הרי, במדינה הזאת שלכםן), ערבים לעולם אינם "נרצחים". רק יהודים "נרצחים". ערבים "נהרגים"… "מומתים"… "מחוסלים"… "מוצאים את מותם"… (האם חיפשו את מותם?!? כנראה כן, תצחקק ה"מרצ"ניקית התורנית, אם התקוממו, איכשהו, נגד זוועות הכיבוש והאפארטהייד הציונאציים, הרי שלדעת כלל מאמינותי תועבת הציונות, "חיפשו" ו"ביקשו", הפלשתינים דנן, למות…)

אז מה, אם נערה ענוגה ותמימה, מושמת במאסר, בידי קצינותים נאציות ונאצים? היא כולה ערביה (גם אם בלונדינית), אז מגיע להּ… זיג-הייל!! זיג-הייל!! זיג-הייל!! זיג-הייל!! מצדיעותים כלל הציונאציותים, ללא יוצא/ת-מן-הכלל, מ"מרצ" ימינה.

אז מה, אם הוחלט לטרנספר פליטים, לגרשם, בחזרה אל השואה והמוות?!? "עניי עירך קודמים!! הייל היטלר!!" צועקותים וצווחותים, כל מצביעותי ה"ליכוד", "עבודה", ש"ס ו"מרצ"…

אבל, על סיגרים במתנה, תרעד הארץ!!

ולא, שאין זה חמור. נהפוך-הוא: על נתניהו להיבעט, לאלף פעמים קיבינימט, לחשוך בתאי כלא "מעשיהו" (או למרופד בחדרי-"אברבנאל"; יהלמו יותר). אבל – בהפגנותיהםן אלו ובשלטי-הפיגולים "לא שמאל ולא ימין", רק מוכיחותים, חלאות-רוטשילד, שמבחינתםן, אם יעלה לשלטהון, יודאו-נאצי ישר (שלא יקח, טובת-הנאה, לעולם! אלא כולה ישלח, ערבים וסרבנים, למחנות-השמדה…) = יהיו כולםן, מאושרותים בכל לבםן, עד בלי גבול.

ואלו הםן מפגינותי-רוטשילד, "נגד השחיתות".

COUNT ME OUT.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s