ימים רעים מאד

ביום ראשון, ה-14 בינואר 2018, לפני-הצהריים, באתי, כמתוכנן, אל השייגעץ ממשרד הפנים ימח-שמו, למסור טביעות-אצבע (ישראל: המדינה היחידה ביקום, למיטב-ידיעתי לפחות, בהּ נתבעים בני-אדם הגונים וישרי-דרך, למסור טביעות-אצבעותיהם, למשרד, המונהג בידי גנב מורשע ומנוהל בידי חבורת גזענים היטלריסטיים, אשר שכחו כבר מזמן, מה זה, בכלל, להיות יהודים). עשיתי זאת, פשוט, מחוסר-ברירה: עקב היות האופוזיציה בישראל, מורכבת מחדלי-אישים רופסים, רכרוכיים ובטלניים, בלבד, התאפשר מצב, בו זוהי הדרך היחידה, לחלוטין, להשיג דרכון – ותוקף-דרכוני, יפוג באמצע אפריל הקרוב. ומכיוון, שבארצות-שנגן (כל האיחוד האירופי + המדינות הנלוות לו), קיימת דרישה, שדרכון הנכנס יהיה תקף, לפחות, למשך שלושה חדשים אחרי מועד עזיבתו המתוכננת (קרי: אם דרכון, תקף עד ל-16 באפריל, תתאפשר כניסת המבקר, לשטח האיחוד האירופי, אך ורק, אם טיסתו חזרה לישראל, נקבעה ללא-יאוחר, מאשר ה-16 בינואר…), אין לי ברירה, אלא לחדש דרכוני… וזאת הדרך היחידה.

כעת – לא זו בלבד, שהשפלתי-עצמי בצורה כה-נוראה, הרי שחידוש-הדרכון, כלל וכלל לא עלה בידי!! הסיבה לכך, היא אוטומטי ההוצאה לפועל ואמונםן המוחלט, בכל שקרי חלאות "בנק לאומי" (סיפור, מלפני כעשור), אשר שיקרו בבית-המשפט, בדיון, אשר עצם-קיומו הוסתר ממני, עד שכבר היה מאוחר.

לא ניכנס לזה; די אם אציין, שגם למחרת, בבקר יום שני וגם למחרת יום זה, בבקר יום שלישי, באתי להוצאה לפועל ושם הגשתי בקשה, לפחות, שיבטלו המגבלה, על הוצאת-הדרכון! ואחר-כך, כמובן, נתדיין באשר לכל השאר… צירפתי הוכחות והכל, עד כה, ללא שום תוצאות.

תזכורת: באביב הקרוב, החל מאמצע חדש אפריל, אלמד עברית במלאדה-בולסלאב!! וכבר ארבעה-עשר א/נשים נרשמו, יהיו שתי קבוצות!! ארבעה-עשר בנותי-אדם נרשמו, על-מנת שאלמדםן עברית.

כעת – בבקר יום רביעי, ה-17 בינואר, באתי למרפאת-השיניים "כללית סמייל" בקריית-המדע, רחובות, על-מנת לעקור השן ההיא.

לא זכיתי לזאת. לפתע-פתאום – ואני, כבר, על הכסא, מוכן לעקירה!! – נכנסת איזו פקידונת, אשר שמהּ אינו ידוע לי ומקשקשת, שמכיוון, ש"שלא כמתוכנן, העקירה תיעשה, על-ידי הרופא המומחה ד'ר סגל נורברטו ולא על-ידי הרופא הרגיל", הרי עליי להוסיף להםן, מייד ובו-במקום, 198 ש"ח – אחרת, שום-דבר לא ייעשה!

כשאני כבר על הכסא!

והטינופת המצחין הזה, "דוקטור" נורברטו סגל, אומר, בחיוך נבזי ומתנשא, "אה, אתה רוצה לבדוק – ולשלם רק בפעם הבאה? אוקיי, אז גם את העקירה, נעשה, רק, בפעם הבאה… אין ויכוח!"

עכשיו – נשמע לכםן סביר? אחרי-הכל, "רופא מומחה", עמיאת… "הגיוני", אולי (לדעת אי-אלו מצביעות-"מרצ", כמובן, לא בנותי-אדם עם מוח), שתידרש לשלם יותר… (כמובן, בשיחת-הטלפון, שקיימו עמי, ביזמתן, אפסוסיות-המרפאה יום אחד לפני-כן – בהּ ציינו, ש"הרופא המומחה ד'ר סגל נורברטו", הוא שיעקור השן, ולא "הרופא הרגיל ד'ר ותד" – לא אמרו, דבר וחצי-דבר, על תשלום נוסף… גם לא בבואי, באותו בקר עצמו, אל המרפאה; רק כשאני, כבר, על הכסא ורק רוצה, לסיים עם העקירה הזאת, כבר…)

ובכן, חתלתולים שלי: להלן תדפיס-התורים, מן היום, בו הסדרתי הכל = קביעת-תורים, תנאי-התשלום, הכל! נא להביט, בתשומת-לב, בכתוב ליד המלה "עקירה", בתור ל-17/01/18… איזה שֵׁם, מופיע שָׁם?

התדפיס המקורי

הפלא ופלא…

אבל – כמובן, כשאני על הכסא, כבר מוכן לעקירה, הרי לא אקום לבדוק, מן-הסתם, מה כתוב בדף, אשר היה מקופל, אז, בארנקי…

אבל, מה לעשות, שאינני חולה-אלצהיימר? וגם: ד"ר ותד, הרי, כלל אינו מקבל, בימי רביעי!! לפחות, למיטב-ידיעתי: כל התורים שלי אליו, הרי, היו לימים שני וחמישי…

בתחושת-בחילה, מן הסחטנים הנקלים דנן, קמתי והסתלקתי מן המרפאה ומשהתקשרו אליי, הנבלות השייגעץ, כמה וכמה פעמים (מספיק, אגב, על-מנת להצדיק תלונה על הטרדה, בנוסף לנסיון-סחיטה באיומים), הודעתין, שאני איתן גמרתי.

אינני עובד, ולעולם לא אעבוד, עם שקרנים פתולוגיים (והן חזרו, פעם אחר פעם, על שקריהן, כאילו הקביעה המקורית, היתה עם ד"ר ותד!!) – ועל-אחת-כמה-וכמה שלא, אם – בנוסף לכל – מדובר, גם, בסחטנים מתועבים.

לא שחסרים שקרנים פתולוגיים, במדינה שלכםן. זהו ספורט לאומי דומיננטי, כידוע, בקרב בנותי העם היהודי לדורותיו (אה, "גזענות!!", אתםן צורחותים עכשיו? "'טישמיות!!!!"? חִשבו-נא, לרגע, על הדרך, בהּ אתםן הציוניותים, מדברותים על ה"ערבים". על "תרבות השקר הערבית/מוסלמית", שלא היתה ולא נבראה… אז – לי, אישית, שום ערבי, לא שיקר מעולם; יהודים, לעומת-זאת… או-הו!!).

כל פרק-הזמן, מאז ועד עתה, עמד בסימן כל הקטסטרופות המתועבות הללו (לצד דאגתי הרבה, מטריפת-הדעת, בדבר השאלה, האם יאשרו הצ'כים, את בקשתי – או לאו?). וכעת, ביומיים האחרונים…

D A M N ! !

B L A T

החושך העוטה אותנו.

אני, אישית, אינני מסוגל לראות עוד, שום סיבה הגיונית, להמשיך ולחיות.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s