נגד הפוליטיקלי-קורקט

להוציא מקרים בודדים, מאד-מאד-מאד ממוקדים, אני מתנגד, בלהט, לעצם רעיון ה"פוליטיקלי קורקט"; בעיניי, מדובר בשיקוץ ה"שיחדש", שעל כך נאמר, "למעשה אנו משמידים מלים" (ואם אינכםן מכירותים, את המקור לציטוט, שבו וקראו, מייד!!!!, את כל "1984", מראשיתו ועד סופו!!!!).

חופש הביטוי, הינו ערך עליון וחובה עלינו להעמידו, תָּמִיד!!, מעל לכל שיקול אחר, נקודה.

אין זה מפתיע כלל וכלל, כמובן, שמקדמות התועבה דנן, הינן פעילות חברתיות = סוֹצְיַאלִיסְטִיּוֹת, בלע"ז = מעריצותיו הנלהבות, של רוצח-ההמונים, יוסף ויסריונוביץ' סטאלין. אם זאת חברתיוּת חברה, אפילו אני(!), הקומוניסט הנלהב לשעבר (שעדיין מזדהה, עם לא-מעט עקרונות ומאבקים סוציאליסטיים), כבר מעדיף, בבירור, את המיזנטרופיה של איין ראנד…

ומלבד הבגידה, המובהקת והברורה, בקדושת עקרון חירות הביטוי, בידי מפלצות בולשיביקיות מתועבות אלו, הרי מדובר, בדרך-כלל, גם בצביעות נוראה (המכנה-עצמהּ "נימוסים חברתיים"; תודה רבה, אני מעדיף, חד-משמעית, כנות בוטה ואף גסות-רוח מובהקת. אין זה מקרה, כמובן, שאנשים כה רבים נפלו, לפני כמעט שנתיים, בקסמיו של אדם, שביטא את ההיפך המוחלט, מצביעות מתחסדת, צדקנית, מבחילה ומעוררת-חלחלה זו – ובחרו, דווקא אותו, לתפקיד נשיא ארצות-הברית… כי בחירה זו, מצביעה על מרד השפויים, נגד שלטון-החשיכה הַנִּקְבִּי, של "פעילות החברה" המפלצתיות דנן). בעיני, צביעות היא פשע, החמור בהרבה מגזענות, הומופוביה, סקסיזם, או כל דבר אחר, בעצם. את הנימוסים, שמרו לשעת-התה; פוליטיקה, הינה אמנות שיסוע גרונו של יריבך, באמצעות שיניך – באופן מטאפורי בלבד, כמובן… 😉 מי שאינו מרגיש, לעתים, כקלינגון צמא-דם, אֵין מקומו בפוליטיקה. פרלמנט, מטבעו, אינו מקום, עבור רכרוכיי-הלבב.

כעת – מעבר לזה, כמה מן ה…ביטויים המפגרים ביותר, של תועבה סוציאליסטית זו, הם: "מבוגר/ת", עבור "זקן/נה" וההימנעות החולנית, מן המלה "כושי/ת".

בעברית שאני מכיר ואוהב, "מבוגר" פירושו: אדם, שחצה את גיל השמונה-עשרה ונחשב, על-כן, לאזרח בוגר, לכל דבר ועניין. אדם זקן הוא, ובכן, זקן. אם בעינייך, המלה "זקן" נתפסת כפוגענית(!), מוטב שתשבי עם עצמך ותנסי לחשוב, מדוע, בשם כל הקיבינימטים, כך את מרגישה.

ומה, לכל שדי סדרת "מכושפות", הבעיה עם המלה "כושי"?! אז אומרים (נא לקרוא בטון מפגר, כרמת ה…"טיעון" דלהלן), "כן, זה נגרו שזה מזכיר ניגר, וזה פוגעני בגלל העבדות וההפרדה הגזעית באלבאאאאאאאאאאמה!!" אז קודם-כל, יא עודפי-ייצור מטומטמים שכמותכם, מן המפלגה האֲבוּדָה, המלה "כּוּשִׁי" אֵינָה המלה "NEGRO", מן הסיבה הפשוטה, ש"כּ" אֵינָה "N", שורוק, אֵינָה "E", "שׁ" אֵינָה "GR" וחיריק, אֵינָה "O". שנית, יא-קופים-שלאהתפתחו-אבולוציונית (מצבםן המדוייק, של כְּלָל פעילותי המפלגה דנן ומרבית מצביעיה ומצביעותיה), כאן זה ישראל, פילסטין, חמש מדינות למאה מטומטמים, לֹא הרייך האמריקקי אהובכםן (ותודה לגיבורנו זאפוד, לחתול הגאון ולמפלצת-הספגטי לפחות על זה!!!!!!!!). שלישית, המלה "כושי", מקורהּ בארץ כּוּשׁ, ששכנה, בערך, במזרח סודאן דהיום; קרי: להגיד, שהמלה "כושי" היא "פוגענית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111", זה לחלוטין שווה-ערך ללהגיד, שהמלה "אשכנזי" היא פוגענית… קרי: קשקוש בלבוש, בחזקת חרטא ברטא. ולהגיד, "כ – כ – כ – כן, א – א – א – אבל, את – יופיה ז – ז – זה לֹא בכוש של פ – פ – פ – פעם, אז לקרוא, ליוצאי-אתיופיה, 'כ – כ – כ – כושים', זה ג – ג – ג – ג – זע-ני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" = "כ – כ – כ – כן, א – א – א – אבל, הו – הו – הונג – גריה ז – ז – זה לֹא באשכ – כ – נז של פ – פ – פ – פעם, אז לקרוא, ליוצאי-הונגריה, 'אש – אש – אשכ – כ – נזים', זה ג – ג – ג – ג – זע-ני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" כלומר, קשקוש מוחלט. 🙂 חיחי.

מתי התופעה הזאת, המכונה "פוליטיקלי קורקט", עשויה להיחשב למוצדקת? כאשר היא באה לטפל, בבעיות חברתיות ממשיות – למשל, הכינוי המפלצתי "מסתננים", המודבק לפליטים, הנמלטים מזוועות וחוצים גבול – בצורה חוקית או לא-חוקית, אֵין זה משנה (הצלת-חיים, קודמת לדקדוקים לגאליסטיים למיניהם!!) – על-מנת להציל את חייהם, כינוי זה, טמונה בו ההסתה, לירות בהם ולרצחם, בו-במקום – ואם לא ירו, אז לפחות לכלאם (כעונש על כך, שהעזו לרצות להמשיך ולחיות…) ואז להשיבם, אל מותם הכמעט-ודאי.

במלה "זקן", או במלה "כושי" (או "אשכנזי", או "מזרחי", או "יהודי", או "ערבי"…), אֵין טמונה, הסתה חד-משמעית, לרצח המוני.

במלה "מסתנן" כן.

ורַק במקרה שכזה, יש לגיטימציה, לעניין הפוליטיקלי-קורקט דנן.

אחרת לֹא!!!!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s