עדכון קצר, יום חמישי (כמדומני…), ה-20 בספטמבר 2018, אחה"צ

ובכן, שום-דבר חדש, בעצם: שום עדכון חיובי, בחזית החיפושים העולמיים (אולי איזשהו שביב זעיר של תקווה, אבל לא שום-דבר ממשי…), הסבירות, למגורים בצ'כיה בשנים הקרובות, כבר ירדה מתחת לרמת ה-1 ל-20,000 (ומתרסק מטה, מטה). הייתי שוקל, כמובן, אשרת-לימודים לשם, אבל – מי יודע, אולי אוטוטו יחליטו, הטינופת זמן (נתניהו הצ'כי; נשיאםן; אוטוטו מבקר בישראל, אגב, בשבוע האחרון של נובמבר. פארטנריותים לארגון הפגנה נגדו? במצבו הפֵּגֶרִי, של ה"שמאל" הישראלי?!?? פחחחחחחחחחחחחחח) והטינופת באביש (לפיד הצ'כי; ראש-ממשלתםן), שבעצם, גם סטודנטיותים מן המזה"ת, מזהמותים את מולדתם ואינםן רצויותים בהּ? אף שעלי להודות: בישראל, המצב גרוע מכך, עד לאין-שיעור.

מנסה, לפחות, להתנחם במחשבה, שאפילו במקרה המחריד מכולם, עדיין: לעבור למקום-ישוב אחר, בתוך ישראל, זה אפשרי… גם ללא אשרה מיוחדת. חבל רק, שכמעט כלל ההתיישבות הכפרית בישראל, היא של כהניסטיותים מושבעותים (מבחינתי, מתגוררותים בישוב מוקף-גדר = כהניסטיותים פעילותים. כי לשם-מה נועדה הגדר, אם לא על-מנת להצהיר: "אנחנו כאן – הם שם, הפרדה היום, מחר ולעד, הייל אפארטהייד!!!!"?). ובכלל, הרי דין ישראל נגזר. נתניהו יכהן, בוודאות גמורה, עד שכבר לא תהיה, בכלל, ישראל בנמצא… 89% מרוצים!! אז מה אתה רוצה, למה אתה נגד ביבי, בכלל?? – שואלים אותי אנשים טובים, בני-אדם טובים והגונים, מעירי הלזאת… הוסיפו לזאת את העובדה, ששום דבר טוב, לא יבוא לנו, מ"מרצ" ומן ה"אֲבוּדָה" = והא-לכםן המתכון, להמשך שלטהון-ה"ליכוד" עד כלות-ישראל.

אז מה? לבוא לצ'כיה, שוב, לשלושה חדשים? הצחקתםן אותי. שלושה שבועות, של התרוצצות מטורפת, על-פני כל פראג כולהּ – עם חמישים ק"ג מטען, במעברי-דירה מדי שלושה ימים(!!) – התישוני עד כדי כך, שלקח לי למעלה מחדש, אחר-כך, רק על-מנת להתחיל ולהתאושש. אז שלושה חדשים?! פאק, אולי פשוט אהרוג-עצמי מראש וזהו… יהיה, בוודאות, הרבה-הרבה יותר הומני.

(וכאילו אין די בכל הזוועות הללו, האינטרנט כל הזמן מתנתק!! כל היום כולו, מאז אתמול.)

ועל הבדידות המחרידה = עדיין לא דיברתי. שבתי לדער-טוויטער, התחברתי לטינדר ואני עלול, גם, להידרדר לכדי שימוש אינטנסיבי בגוגל, אם לא ישתנה הדבר…

טוב, כבר שעה שאני כותב, אנסה לפרסם, רשומה זו, בטרם יהיו לי עוד ניתוקים. בע.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s