בדידות קשה וריקנות מוחלטת

התקופה הנוכחית, היא מן הנוראות ביותר בימי-חיי עד כה.

כי אין עוד כלום. תקוותי, להתגורר ברפובליקה הצ'כית וללמד עברית, בהּ ובאירופה בכלל, היתה האופציה האחרונה, היחידה, שעוד נותרה לי. מזה לא נשאר לי כלום – ביום שני השחור, התרסק הדבר לחלוטין, ולמרות האופטימיות המסויימת = בהּ התעקשתי להיאחז, פשוט על-מנת שלא להתאבד כבר אז – שודאי, באילושהם מקומות, ברפובליקה או במדינות אחרות ביבשת, ירצו אנשים, שאלמדםן עברית ויזמינוני… ובכן, כיום, כבר פניתי ללמעלה ממאה מקומות, קרוב למחציתם ברפובליקה והשאר במדינות רבות נוספות, באירופה וביבשות אחרות, תכל'ס בכל רחבי-העולם, כל ארץ, בהּ אני מסוגל לחוש איזשהו רצון לחיות: בשום-אופן לא ארה"ב, חלילה, או אנגליה או סין או אפריקה, כמובן, אבל בהרבה מאד ארצות, גם בהרחבת-הטווח והורדת-התנאים… נו, מה זה חשוב? העיקר, תשובה חיובית, לא קיבלתי, עדיין, משום מקום שהוא; מספר מקומות (צ'כיים כולם) התנצלו, בכנות והשיבו לי, שהלוואי ויכלו, אך אין באפשרותם – וממקומות אחרים… פה ושם תשובות שליליות, רובם הגדול, לא ענו כלל וכלל.

לקהילות יהודיות, לא פניתי. מעבר לעניין, שמה פתאום ההנחה, שרק יהודים, ירצו ללמוד עברית? האם שפות צפון, מרכז ומערב אירופה, מעניינות אך רק נוצרים? האם אך ורק מוסלמים, רשאים ללמוד ערבית, או טורקית? האם, למי שאינו מאמין-שינטו, אסור ללמוד יפנית?? מה הקשר, בכלל?!

אבל, זה בנפרד – הייתי פונה, כמובן, כפי שפניתי למקומות רבים בכלל, אלא שבשום-פנים-ואופן, אינני רוצה ואינני מוכן, להיות "עובד של הקהילה היהודית" – כי אני יודע, הלא, מה יקרה: ידרשו ממני לחבוש כיפה ("רק לשיעור, זה בבית-הכנסת, אתה מבין, כבד את קדושת-המקום"), ומשם – רק תימשך הסחטנות, עוד הלאה ("מדוע אינך מנשק המזוזה, זה נראה לנו מוזר, ברך לפני הארוחה; אתה יוצא, עם לא-יהודיה?!?? RAUS!!!!! RAUS!!!!!! RAUS!!!!!!!!!!!!!") – כי ככה זה: כפי, שנאלצתי ללמוד כבר בגיל 13 וקצת, כל הנכנע לסחטן, יוסיף להיסחט, עד אינסוף.

זאת מעבר לעובדה, כמובןשכלל הקהילות היהודיות, רואות עצמן, שלוחה של "המדינה היהודית היקרה שלנו" (בררררררררררררררררררררררררררררררררררררר), מקיימות תפילות, לשלום נתניהו, הוורמאכט הציונאצי, בנט וליברמן (האחרון, ודאי, אולטרא סופר-סטאר אצלםן, עכשיו!!) ומיוצגות, כמובן, ע"י היוזף גבלס של ימינו: בוז להרצוג.

אז – כן, ברגע של חוסר-מחשבה, עוד די-בהתחלה (יוני~יולי ככה), פניתי, גם, לקהילה היהודית של פראג; החלאות לא ענו – ומוטב כך.

עוד שתי אופציות ניצבו, תיאורטית בלבדלפני:

האחת = להשיג ויזת-עסקים לצ'כיה ולבוא אליה, על-מנת להתגורר בהּ ולחפש עבודה כפרילנס; אפשרות זו, פתוחה אך ורק למיליונרים, בעלי יתרת עובר ושב, בת 110,000 קרונות צ'כיות = בסביבות ה-18,000 ש"ח. בפעם האחרונה, בהּ ראיתי כל-כך הרבה כסף ביחד, עוד כתבנו את השנה ב"19" בהתחלה.

והשניה = למצוא לי בת-זוג צ'כית (חלום-חיי ממילא!!), להתחתן איתהּ – וכך, לזכות באזרחות…

חלום נחמד ביותר; הצרה היא, שאין לו, שום נגיעה שהיא, כמעט, למציאות כהווייתהּ: שמעתי כבר על "זוגות מעורבים" כאלה, שהרשויות הצ'כיות, מעבירותם שבעה מדורי-גיהנום, על-מנת "להוכיח את אהבתםן", כתנאי לכך, שהלא-צ'כי יורשה, בכלל, ל"טמא בנוכחותו", את ארצםן, מעבר לתשעים הימים המותרים… כי, כידוע: מעבר לתשעים יום, כנראה, מוגדרת נוכחות לא-אירופאים בתחומי-שנגן, כזיהום סביבתי נורא ואיום (שמעתי על מקרים, בהם – עקב עיכוב בטיסה!! – מצא עצמו תייר לא-אירופי, על אדמת אירופה הקדושה, למשך 91 יום = ונתבע, בו-במקום, לשלם בין 500, ל-700 אירו במזומן, כפיצוי על ה"זיהום הסביבתי", שיצרה נוכחותו בלתי-הטהורה, ביבשת הארית הקדושה – או, לחילופין: שלא להציג, את כף-רגלו, בכל תחומי-שנגן, למשך חמש שנים תמימות)… אין זו רק צ'כיה, אתםן מבינותים; אלא אלו הן כָּל שלושים ואחת הארצות, החברות בשנגן = האיחוד האירופי, + נורבגיה, איסלנד ושווייץ (טוב, עכשיו זה, כבר, פחות אחת – האנגלים, הרי, אינם רוצים, אפילו, אירופאים אחרים אצלם).

האמת, תכל'ס, ככל שאני חושב על כך – אז לעזאזל!! כלל אינני רוצה, אפילו, לבוא לבקר אצלםן… ליבשת האנטישמית הארורה הזאת. שהא/נשים ההגונותים שם (לרבות מרבית חברי וחברותי, בעולם הזה), יזיזו כבר את התחת וישנו המצב!! אז אבוא… עד אז? לשם-מה???

כמובן, ישראל גרועה יותר. מלבד צדיקותים מעטותים, הרי מרבית הישראליותים שונאותים אותי, בכל לבםן ומאודםן. לרבות כלל הקרובותים אלי קרבת-דם (פשיסטיותים נלהבותים ומסורותים, כולםן ללא-יוצא/ת-מן-הכלל. מלבד אמי, הלא, אין לי שום משפחה אמיתית שהיא, בכלל!! רק חלאות המין האנושי, כולםן כאחד/ת).

משום-כך, הרי, כָּל נסיונותי אי-פעם, למצוא עבודה = בתחומי או בכלל – נחסמו לחלוטין, באפס-תוצאות. וכך אני תלוי לחלוטין באמי, לאשרםן של כָּל חלאות-האדם דנן כֻּלָּםן.

אהבה? כל הישראליות הפנויות, שאי-פעם פגשתי, כולן אותו דבר: פשיסטיות, מיליטאריסטיות, גזעניות, חומרניות, קרבנות-אופנה, מיזאנדריות, סדיסטיות ועשויות, נֶטּוֹ, מרוע-לב טהור. הן אינן מסוגלות לאהבה. רק רוצות כסף – ומכיוון, שזאת לא יזכו לקבל אצלי, כאמור, אין לי אף-אחת.

מצבי הכלכלי ובדידותי הנגזרת, קשים הם עד-כדי-כך, שכבר חשבתי, נו, אולי אתקרנף ואזנה-עצמי – יש דבר, המכונה "patreon", שהרבה מאד יוטיובריותים, ובלוגריותים בכלל, מתפרנסותים ממנו… הרעיון? קבצנות נדבות, אצל עשירי-תבל. כמו מדינת ישראל, השולחת נציגיה, להתחנחן ולהתרפס, לפני כל החלאות הדוחים, בלוס-אנקלס ובניו-ארק; לפני כל עשירותי-מנחטן. בלעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

אז זהו. שלא. אני לֹא אעשה כזאת, נקודה!! וכפי, שמודיעה ההודעה, בערוץ היוטיוב שלי:

** NO MONETIZATION. NO "PATREON". 100% INTEGRITY. **

("מונטיזיישן" = הכנסת-פרסומות לסרטונים, שאני מעלה; גרוע ומבחיל שבעתיים, בעיני: היה לא תהיה!!!!)

אז זה "מה נשמע" אצלי. לא שאכפת לכםן, בכלל.

לוּ רַק הָיוּ כִּשּׁוּרַי, זוֹכִים לְאֵיזוֹשֶׁהִי הַעֲרָכָה!!!!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s