עוד מעט יבואו בחירות…

לאיזו מפלגה להצביע?

כמובן-מאליו, כל הימין (=הגועליציה הממשלתית הנוכחית + "אין עתיד, כי יש באביש"), פסול מראש, בחזקת תועבה ניאו-נאצית.

כלומר, זה משאיר לנו, את:

כבר בכנסת:

מפלגת ה"עבודה" (קרי: אֲבוּדָה) + "התנועה (לשום-מקום)" = המערך

"הרשימה המשותפת" (או המטורללת, ליתר-דיוק)

"מרצ"

עדיין אינן בכנסת:

"עלה ירוק"

"צדק לכל"

"דעם"

"התנועה הליברלית, החדשה"

למיטב-ידיעתי, זֶה כל האינוונטאר העצוב, כרגע.

נתבונן בהן ונזדעזע מהן אחת-אחת, לפי-סדרן המצער-מכל:

המפלגה האֲבוּדָה = מונהגת בידי קרניסט גזען וימני פרו-נאצי מוצהר, אחד גבאי, אשר על האמירה, שנתניהו, בשעתו, רק לחש, לחישה פרטית לגמרי, לרעבעצען ישיש וסנילי-ממילא ("השמאל שכח, מה זה להיות יהודים"), חזר בריש גלי, בקול רם ובראש-חוצות, לאזני קהל-שומעים נרחב, כמו-גם אמצעי-התקשורת – ושהצהיר, במפורש, שלערבים, מעצם-היותם ערבים!!!!, אֵין מה לחפש במפלגתו. היו"ר הקודם, בוז להרצוג, ממש כיוסף גבלס בשעתו, התייחס, בראיון טלוויזיוני פומבי, לנישואין ולאהבה, בין "יהודים" ל"שאינם יהודים", בתור מגיפה(!!), שיש להדביר. היו"רית שלפניו, היי-זאת-שלי, היא, מן-הסתם, דמות הרבה יותר סימפטית משני אלו (לא שזה קשה…), אבל, עדיין: התייצבה, בפומבי, לצד מפלצות "אדום אדום", כאשר עמדו לפטרם בשעה טובה, רואה, בשירות בצבא-הכיבוש, מידה נעלה ואות וסימן, לאזרחות טובה ובעבר אף התבטאה באמרה, ש"אין שום בעיה מוסרית שהיא עם ההתנחלויות" וש"עישון פסיבי כלל אינו מזיק".

ומה שנוגע לשאר הח"כיותים שם… סתיו שפיר היא הטובה בחבורה, היא היחידה, בערך, שעושה דברים מעולים (קידום והעברת חוק-השכירות, חשיפת-שחיתויות, מאבק בהעברות כספים, להתנחבלויות בשטחים הפלשתיניים…), אבל – בזאת אין די, על-מנת שאעלה בדעתי, בכלל, לתמוך במפלגתהּ המחרידה… לו היתה סתיו, מקימה מפלגה משלהּ, כמובן-מאליו, שהייתי מתפקד בו-ביום, תומך בהּ בשמחה ופועל למענהּ, אבל… מיכל בירן מבטאת, אמנם, עמדות נאורות-יחסית, בנוגע למצב המדיני ולנושאים חברתיים וכלכליים, אך היא קרניסטית קיצונית שבקיצוניות. איתן כבל (או, שמא, "גבלס"…) קרא, בריש-גלי, לשלילת זכות-ההצבעה (כהכנה לשלילת-האזרחות בכלל ולשליחה לתאי-הגזים, כמובן…) מכֹּל המסרבותים לשרת, בצבא-הכיבוש. יחיאל בר לקח חלק, לצד הקיצוניים באנשי "כך" ולהב"ה, בכינוס, שמטרתו היודאו=נאצית המוצהרת: איסור על יחסי-אהבה ונישואין, בין "יהודים" ל"שאינם יהודים" (גבלס, שוב). ואני יכול להמשיך…

שותפתהּ של זו, "התנועה (לשום-מקום)", מונהגת בידי קפיטליסטית סוגדת-תאגידים קיצונית ופנאטית, התומכת בהכחדת כלל זכויות-העובדים באשר-הן ובהפיכת כולנו לעבדי-תאגידים רובוטיים; שהסיתה, בימים אלה, בפראות, נגד הסכם-הרגיעה עם חמא"ס ולעריכת מלחמה חדשה ולביצוע רצח-עם, בכלל תושבותי רצועת עזה – ושדילגה, כבר, בין יותר מפלגות, מכל אדם אחר, בהסטוריה האנושית הכתובה. וגם חבריה וחברותיה, ל…התאגדות (משוללת הדמוקרטיה הפנימית!!) דנן, "אינם בדיוק מתנה", כפי שאומרים הרוסים.

קרי: שומר-נפשו ירחק.

"הרשימה המשותפת" מורכבת מארבעה גורמים ראשיים – אשר לפחות שניים מהם נחלקים, בתורם, לגורמי-משנה – ואלו הם:

חד"ש = ח"כיותים בהחלט סימפטיותים, המקדמותים שלום וצדק חברתי, אבל – כאשר באתר, המשמש כשופרםן, של חברותי סניף תל-אביב, של המפלגה הקומוניסטית הישראלית (=הרכיב המרכזי והדומיננטי בחד"ש; סביבו היא מורכבת), פרסם העורך הראשי שלו, מאמר, שהביע הערצה מלאה וגלויה, לרוצח-ההמונים יוסף סטאלין, בפברואר 2013, איש מהםן לא גינה זאת. לא דב חנין, שהיה ח"כ וייצג בכנסת, את מק"י וחד"ש, כבר אז – ו(למיטב-ידיעתי)גם לא כל האחרותים. מלבד זאת, הםן מתייחסותים, לכרושצ'וב ולברז'נייב, בתור "החברים שלנו", מזדהותים עמם לחלוטין ותומכותים, מסורתית, גם במשטר הסיני ו(בימי רוצח-ההמונים מילושביץ')גם בסרביה (אבל ישראל, מבצעת מעשי-זוועה וטיהור אתני… לא סרביה, חלילה, סרביה היתה צדיקה!! למה? כי היה להּ כוכב אדום בדגל).

רע"ם = מורכבת מן התנועה האסלאמית וממספר אלמנטים ריאקציונריים נוספים.

בל"ד = חבורה של פסיכיותים, מן הימין הקיצוני הערבי (ולצדםן אי-אלו "יהודיותים למען זועבי" = חבורה של חולותי-נפש הזויותים לגמרי, מלה שלי. כמה מאלו, אשכרה זקוקים לאשפוז – ומהר!!).

ותע"ל = טיבי הוא, אמנם, אדם נחמד בהחלט, אך קפיטליסט מובהק ומספר שתיים שלו, יכול היה, בשקט, להימנות על חברי "שינוי" של פעם, בתור תאומו האידיאולוגי, של אברהם פורז.

קרי: אם אינך ערבי לאומן / סטאליניסט מעריץ-ברה"מ / אסלאמיסט פנאטי, אין לך, שום סיבה שהיא עלי-אדמות, לשקול אותםן, בכלל (כן, אני מודע בהחלט לשיקול הנאצל[?], של "אקריב מעצמי, למען המיעוט הנרמס ואצביע להםן, גם אם לאייצגוני"… וכבר פעלתי לפיו מספיק בעבר!!).

"מרצ" = נו, מה אומר ומה אדבר. מכורתי הפוליטית היא, הלא-תבינו. אבל – ממפלגתהּ של שולה זצ"ל, לא נשאר, הרי, שום-דבר: יוסי (זכרו לברוך-שפטרנו) תקע להּ סכין בגב, כידוע, ביוני 1993 ובמרוצת העשור שלאחר-מכן, הרס והחריב ב"מרצ", את כֹּל הטוּב, אשר היה בהּ (והיה הרבה מאד!! ודבר הימנו, לא שרד עוד). כיום, זוהי מפלגה צבועה, רקובה, מושחתת ומסוכסכת, זגזגנית פתולוגית בתחומים המדיני והכלכלי-חברתי (כאילו מתנגדת למלחמות, אך מצביעה בעדן – ורק אז נזכרת, לפתע-פתאום, להתנגד להן, תוך משחק "תמיד היינו במלחמה עם איסטאסיה"; כאילו חברתית מאד, אך משרתת, את הנוראים בתאגידי וול-סטריט – ואת ארה"ב הארורה בכללותהּ – באדיקות דתית ממש; ואני יכול להמשיך…) – והמפלצתי מכל: מסיתה, בלהט, להשמדתם הפיזית, של כֹּל הגברים ההטרוסקסואליים עלי-אדמות, תוך קידום אידיאולוגיית "הליגה אנטי-המינית הצעירה" מ"1984". אשכרה: מיכל רוזין, עבורנו הגברים ההטרואיים = אדולף היטלר, ימח-שמו-וזכרו, עבור הרומה והיהודים = התפלץ כהנא, ימח-שמו-וזכרו, עבור המוסלמים. אוֹתוֹ הַדָּבָר בְּדִיּוּק.

כלומר: בין מר"צ היפהפייה, הנפלאה, המתוקה והנאורה של פעם, לבין "מרצ" דהיום, אין שום קשר, שום קרבה, שום הקבלה ושום דמיון: הן עוד יותר רחוקות זו מזו, מאשר ה"ליכוד" הבגיני, מן ה"ליכוד" הביביסטי-פייגליני. עד-כדי-כָּךְ.

כלומר: כל אדם בריא בנפשו ובעל אינטליגנציה מינימאלית, מבין היטב, שעל שלוש אלה אֵין מה לדבר.

וכך נותרותים אנו, עם ה…חפצים החשודים, אשר שוכנים, עדיין, מחוץ לכנסת:

"עלה ירוק" = חבורה של פסיכים מעופפים והזויים לחלוטין, אשר הצהירו, כבר, יותר מפעם אחת, שישבו עם נתניהו, עם פייגלין ואף עם מרזל, אם רק יאפשרו להםן אלו, לעשן גראס ושאף הגיעו, לידי הוצאת הודעות-תמיכה גלויות בנתניהו, נגד הדרישות לחקרו!! מדוע? כי ח"כ כלשהו, מן ה"ליכוד", בדיוק מקדם יזמה, כך נטען, להפסקת הפללת מעשני-החשיש…

"צדק לכל" = אופורטוניסטיותים חפצותי-כסאות, המציגותים-עצמםן בתור פנאטיותים, אמנם לנושא החשוב-מכל!! (טבעונות), אבל, עדיין: הצהירו, ממש כ"עלה ירוק", שישבו עם כָּל אחד ושאינםן רואותים, שום בעיה שהיא, לשתף-פעולה עם – ואף לכלול ברשימתםן!! – את הכהניסטית המוצהרת ננה שרייר ("ננוצ'קה"). אז – תעשו אתםן, כל אחת ואחד מכםן, את החשבון. מבחינתי: ממש כשם שלעולם לא אתמוך, בפעיל-שלום קרניסט = בדיוק באותה המידה, לעולם לא אתמוך, בטבעוני כהניסט.

"דעם" = כאשר, בשנות התשעים, הוקיאה "המפלגה הקומוניסטית הישראלית" (מן הפה ולחוץ בלבד, כמובן – ותסמכו עלי!!), את פשעי המשטר הסובייטי המשוקץ, נפגעו מאד כמה פעילותים, בראשות ניר נאדר, בשם אבא סטאלין – ופרשו ממנה; זהו סיפורםן.

"התנועה הליברלית החדשה" = עוד חבורת זקוקי-אשפוז-פסיכיאטרי (או השתלת-מוח), מן הצד האיין-ראנדי הפעם; באורח מעניין, אגב, קיימת זהות מדהימה, בין טמטומםן, של מעריצותי איין ראנד, לזה, של מעריצותי ליאון טרוצקי; כאילו מדובר, בשני קצוות מנוגדים – אבל, בפועל, שניהם מפגינים, את אותו הטמטום בדיוק.

כך, שלסיכום: הבחירות יכולות להגיע; טוב, לא יצמח מהן… ואישית, בכוונתי, הגם שבלב כבד, להתעלם מהן לחלוטין – ולא להצביע כלל וכלל. 😦

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s