אל תישאו לפידים!!

אז הליצן המגוחך והמטומטם ההוא, טיבי, עזב את ה"משותפת", כי פנטזיה לו: 5 או 6 מנדטים לו – ו-6 לכלל חבריו-לשעבר יחדיו.

והמחריד באמת בכל הסיפור הזה, הוא שהוא, חלילה, צודק (והלוואי שלא!!).

לאחמד טיבי אֵין אידיאולוגיה. כלומר, הוא קפיטליסט קיצוני (אַל תטעו, כתוצאה מחבירתו ההסטורית לחד"ש: האיש קפיטליסט בדיוק כמו ח"כ-לשעבר אברהם פורז, מ"שינוי" של פעם) האידיאולוגיה שלו, מתמצה בדבר אחד: אחמד טיבי לכנסת!! לשם-כך בִּלְבָד הקים, את מפלגתו המטופשת, חסרת-הערכים (בהּ שולט הוא ללא-מצרים; מפלגת-איש-אחד קלאסית) ולשם-כך, יחבור לכל גורם אפשרי: מטורפי-בל"ד, סוגדי-סטאלין מחד"ש או התנועה האסלמית. בבחירות האחרונות, חבר לכל הנ"ל יחדיו, אולם כפי-הנראה הרגיש, שזהרו הועם, קמעה, ברשימה המבולבלת הזאת… או, שמא: הוצע לו דבר-מה. מאיזשהו… גורם אחר, דובר-עברית הפעם. אולי כזה, שהיה שותף מרכזי ויוזם, לטבח מאות(!!) ילדות עזתיות רכות, לפני ארבע שנים ומחצה בסך-הכל…

קפיטליסט, אופורטוניסט, נרקיסיסט, חסר-אידיאולוגיה… את מי זֶה מזכיר לנו?

ה מ מ ם . . .

אכן, כי-כן: כחלק מתהליך הריקבון המוחלט, העובר על הפופוליטיקה בעולם = ותהליך המאיוריזציה (או, שמא נאמר: פיהרריזציה), השם הדגש המרכזי על תמונת-המנהיג*), במקום על ערכי-התנועה – צצים, בכָל מקום ואתר, פושטים קטנים ועלובים, העונים בדיוק להגדרות הנ"ל – וזוכים בכל הקופה בקלפיות, כתוצאה מהצבעת ההמונים, הנבערותים לחלוטין מדעה ומדעת, להם. את לפיד הצ'כי, אנחנו, כמובן, מכירותים… ויש עוד לפידים… והנה-הנה-הנה, גם לפלשתינים, יש לפיד!! ושמו אחמד טיבי.

אז – לכלל קהל-המצביעותים: אל תישאו לפידים!!!! הצביעו לערכים, לֹא ל"אישים"!! ושִמרו-נא מרחק, רב ככל-שרק-תוכלו, מאופורטוניסטים נרקיסיסטיים, שהעיקרון היחיד, המנחה אותם, הינו: כסא במליאה.

*) – מנהיג:מנהיגות

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s