געגועיי לסדרות-הטלוויזיה האיכותיות ולסרטים הנפלאים של פעם

בעשורים הקודמים, היו סדרות-טלוויזיה איכותיות, בעלות אמירה ומבט חיובי ואופטימי לעתיד, דוגמת "סטאר-טרק" לדורותיה (המקורית, הדור הבא, ווייאג'ר), "מכושפות", "סליידרז"… גם סדרות קצת פחות רציניות, דוגמת "הרקולס", "זינה" והקומדיות השונות "אלף", "אריזה משפחתית", "ויקי ילדת-הפלא", "חופשי על הצ'ירס", "קלולס" ו"סברינה המכשפה הצעירה", כולן כאחת, ניסו לקדם הלך-רוח חיובי, מבט אופטימי לעתיד… גם כשהוצגו בהן בעיות שונות, עדיין תמיד הדגש היה, על קבוצת חברותים, הפועלותים במשותף, על-מנת לתקן המצב ולשפרו, תוך עשיית טוב, עבור כמה שיותר בנותי-אדם מסביבםן.

גם סרטים נפלאים, נעשו במרוצת אותה תקופה, דוגמת "אפריל הקסום", "לגעת ביופי", "כל אחד אומר: 'אני אוהב אותך'" ועוד ועוד.

והיום מה?

בכל העשור הנוכחי, הדגש החזק ביותר, הוא על להראות כמה הכל רע, כמה הכל חשוך (סטי-הצילום והתפאורות, של הסדרות בנות-ימינו, אפלותים הםן בהרבה מאלו, של מקבילותיהן מלפני כרבע-מאה, למשל; בדקו ותיווכחו), בלוויית כמה שיותר אלימות ברוטאלית לשמהּ. עירום וסקס, כמובן, עדיין אסור להראות (טוב, מלבד בסדרות דוגמת "משחקי-הכס" – ה"מפצה" על "חטא" זה, באמצעות אלימות מפלצתית, למיטב-ידיעתי, בכל פרק מחדש… הפסקתי לצפות בהּ, כבר, בתחילת העונה השלישית, על-מנת שלא להניח, לכל הרוע הטהור הזה, להרעילני, אבל לפי מה ששמעתי, המצב עוד החמיר מאז!), אבל אלימות, פציעות קשות, מוות? כמה שיותר, בכל מקום אפשרי שהוא!! והכל שלילי, הכל רע.

אז – אינני אומר, שאין לזה מקום – להיפך: בניגוד מוחלט, לפמינאציות הבולשביקיות המטורפות = המנסות לצנזר ולהשמיד, את כל מי, שאינו הן, בהוראת המשיח ישו הנתעב – אני בהחלט מכיר בכך, שיש מקום לכולםןלכל ז'אנר אפשרי שהוא וכמובןשהתנגדותי המוחלטת לצנזורה, היא טוטאלית. אבל!! לא ייתכן, "להגן" על "נפשם הרכה" של "ילדים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111" (המונח, האהוב ביותר, על כל דוסית דמגוגית חשוכה באשר-היא, כידוע!!), מפני מראםן הבריא והטבעי, של פטמהּ, כוס, או זין – ובמקביל, להאביסםן, בכפייה ממש, במנות אדירות, של אלימות סדיסטית וברוטאלית כה-מזעזעת, עד שגם אני, בן 43 ולא רך-לב מי-יודע-מה, אינני מסוגל, בשום-פנים-ואופן, לצפות בהּ.

קיבינימט, כלום אינםן מבינותים, שאתםן מגדלותים מפלצות, דור של מרצחים קטנים?!?

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s