תגובתי לסמרטוטון, הכהניסטי והנאציונאל-בולשביקי, "דבר ראשון" ולמאמר, שפרסמו אצלםן ושהכיל, את הביטוי המבחיל, הגזעני והמרוקנאצי, "השבט הלבן"

הפסקתי לקרוא בביטוי, הגזעני והנתעב!!!!, "השבט הלבן".
 
השווארצע חייע המסריח והמלוכלך הזה, "ד'ר" לרון, חי במדינה, שהוקמה נטו בידי "השבט הלבן" הזה, עליו הוא יורק, במאמרי-השטנה המשוקצים שלו, הרואים אור בסמרטוטון הנאציונאל-בולשביקי שלכםן, הנושא, את שם "דבר" זצ"ל, לשווא.
 
כמות הגזענות והשנאה (נגד פלשתינים, יהודים אשכנזים ותכל'ס: מי לא?), במאמרו המטונף, יכלה לפרנס נאום, של גיבורו יוזף גבלס. מרוקאי אופייני וטיפוסי, לשיקוץ ולתועבה, מה יש לדבר.
 
שהרי, ההערצה המוחלטת והעיוורת לנאצים, אופיינית היא, לבני-עדתו המטונפים: לא עובר יום, בו אין איזשהו מרוקאי, צורח, לעבר איזשהו אשכנזי, "הלוואי שהיטלר היה משמיד אתכם" וכידוע, עדת-הנבלות הזאת, מצביעה כאיש אחד (ובמועל-יד) למעריץ הנאצים, הפסיכופאט בנימין נתניהו ולמפלגתו, בהּ כיהן, לזמן-מה, גם מעריצו הגלוי והמוצהר של היטלר: הפסיכופאט משה פייגלין.
 
כמובן-מאליו, מייד עם הופעת תגובתי זו, יצרחו הבולשביקיות המטורפות = ושלי יחימוביץ' בראשן – "גזענות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111". ובכן, דבר ראשון, הגזענות כולהּ שלכםן – בפרסמכםן מאמר, המכיל ביטוי, כה גזעני ומתועב, כ"שבט הלבן" – ובנותנכםן בימה למאמר נאציונאל-סוציאליסטי מובהק, המציג, את פשע-ההתנחבלויות ואת תועבת-הצבא, כדברים חיוביים(!!), רק כי הם משרתים, את "עם האדונים" היהודי – ולעזאזל עם זכויות-הפלשתינים לבית, או בכלל לחיים…
 
נ ב ל ו ת ! !

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s