אם חשבתםן, שהניאו-נאצים *באירופה* מפלצתיים… הנה, קצת על גרסתם הציונית, המקומית! ויישר-כוח לעיתון "הארץ", על חשיפת הזוועה

נאצים1

נאצים2

נו, מה הפלא, שגוש-הצואה המהלך ההוא, נתניהו, מסתחבק ומתנשק, עם כל ניאו-נאצי עלי-אדמות, שהוא רק מצליח למצוא?! הלך הטינופת, אצל הלכלוך וגו'. ישראל, היא, אכן ואמנם, בת-בריתן הטבעית ביותר, של ברזיל, איטליה, אוקראינה, הונגריה, פולין, אוסטריה וכו' (והרשימה, לזוועתנו, רק הולכת ומתארכת להּ…).

אה, הלוואי הלוואי הלוואי, שהיתה לי, איזושהי אזרחות אחרת, מלבד הישראלית!!!! הייתי טס מכאן לצמיתות ומנתק כל קשר שהוא, עם כלל תושבותי ישראל!!!! כולםן, באשר-הםן.

אומה כהניסטית מתועבת ומעלת-צחנה = אלו הישראלים הציוניים. בינם, לבין היהודים מפעם (הנאורים ומגיני-הזרים) אין, אפילו, קשר מקרי – וכמובן, הגרועים והמתועבים מכולם, הם הדתיים והחרדים, תומכי נתניהו ודרעי וכהנא, הנושאים שם-היהדות לשווא.

אם יש "חיים אחרי המוות", או-אז כָּל קרבנות-השואה, בוודאי, מביטים בכם מלמעלה – ומקיאים, מרוב גועל וזעזוע: איכה היו, כמעט כל צאצאי-הנרדפים – לגרועים שברודפים!!

רק לפני חמש דקות, אתםן ניצבתםן בשער וגורשתםן למוות – והנה, אתםן המגרשותים. רק לפני חמש דקות, אתםן נודיתםן ונרדפתםן – והנה, רק קיבלתםן מדינה, ואתםן המנדותים, אתםן הרודפותים.

ותודה ל"הארץ". שביב אחרון, של סמי-הגינות פה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s