תגובה מעכשיו לסתיו, על חלומות "הציבור הישראלי, אינו כזה" שלהּ

חלומות-סתיו
הצרה היא, שהאנשים הללו בדיוק, דווקא כֵּן מייצגותים, את מרבית הציבור הישראלי – והדבר מוכח, מחדש, פעם אחר פעם, בחירות אחר בחירות אחר בחירות אחר בחירות…
 
בואי נגיד, לרגע, שגנץ ולפיד וכל שאר החלאות הארורים ההם מנצחים; נו אז??? שהרי, בנושא המדיני לדוגמא, גנץ כבר מיקם-עצמו ימינה מנתניהו!! וגם בנושא הכלכלי, לפיד (עזבו את "אחיי העבדים!!", הצבוע עד-בחילה) ייצג, בראש ובראשונה, את קבוצת-התייחסותו הטבעית, מבטן ומלידה: הטייקונים. ובנושא הסביבתי, כמובן, אין להם (ומעולם, גם, לא היה להם) שום מצע ממשי שהוא – יעשו מה שטוב לטייקונים, וחלאס.
 
קרי: מכל בחינה שהיא: נצחון שלהם, על ה"ליכוד", הוא בבחינת הכי NO-EVENT. נו, אז במקום מפלגת ימין קיצונית גזענית, מיליטאריסטית, קפיטליסטית ופשיסטית אחת, תשלוט כאן מפלגת ימין קיצונית גזענית, מיליטאריסטית, קפיטליסטית ופשיסטית אחרת. אז שאתרגש מזה?!?
 
הציבור הישראלי, הציוני, היהודי, בְּמָהוּתוֹ, הוא ציבור גזעני, מיליטאריסטי, דתי ופשיסטי = ציבור כָּהָנִיסְטִי, לכל דבר ועניין. ציבור, המטווח ילדים רכים בעזה להנאתו. ציבור, של נאצים רוצחים!! ובריתו של נתניהו, עם כָּל ניאו-נאצי ברחבי-העולם, ללא-כל-ספק תימשך, גם, בממשלה הבאה – כי היא מייצגת, במדוייק, את מהותם – לא רק של גנץ ולפיד, אלא, גם, את כלל בוחריהם ובוחרותיהם = הציבור הציוני.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s