"אבל אבל אבל…" – דע, מה תשיב לקרניסט

"אבל אבל אבל, אם לא נגדל את החיות בשביל בשר, אז לא יגדלו אותן בכלל והן ימותו" – לא, הן לא בהכרח ימותו (אולי רק כמה מהן, באופן טבעי), הן יחיו בטבע, ככל חיית-בר, כפי שאמורות היו לחיות, חיים חופשיים וטבעיים, מן-הסתם גם להרבה יותר זמן, מאשר במחנות-המוות, המכונים "רפתות", "לולים", "דירים" וכיו"ב תועבות ארורות (הרפת, היא "הבית של הפרה", לא יותר מאשר צריף-האסירים באוושוויץ-בירקנאו, או בטרבלינקה, הוא "הבית של האדם").

"אבל אבל אבל, הן כבר התרגלו לשבי ולעולם לא יסתדרו בטבע" – קודם-כל, יהיו אשר יהיו חייהן בטבע ויהיה אשר יהיה אורכם, ללא-שום-צל-של-ספק, יהיו אלה חיים הרבה-הרבה יותר חופשיים, מהנים ומספקים עבורן, מאשר הזוועה האוושוויצית/טרבלינקאית הנוכחית!! ומלבד זאת, מיזמים דוגמת "חוות החופש", ימומנו ויוקמו ויסייעו, לחיות השונות, לעשות את המעבר, מן השבי לחירות.

"אבל אבל אבל, חליבה טובה לפרה! אחרת כואב להּ!" – כן, כי מנעתםן, בסדיזם מפלצתי, מן העגל שלהּ, לינוק את החלב, שנוצר במיוחד למענו!! הפסיקו כבר, גזל מפלצתי זה, תנו לעגל לינוק באופן טבעי ואל תפריעו לו!!

"אבל אבל אבל, לתרנגולת לא אכפת, שלוקחים ממנהּ את הביצה, אם היא לא מופרית!" – קודם-כל, כֵּן אכפת להּ; ושנית, מה אכפת לכםן, היא שלכםן?! אולי גם אני, אקח ממך משהו ואגיד, "אה טוב, מה פתאום אכפת לך, בכלל??? הרי, לא הפרית את זה"…

"אבל אבל אבל, סבתא של דוד שלי מתה בשואה והרגשות שלי, מַה-זּה נפגעים, כשאתם משווים!!!!! לא תשווה!!!!! זה הדיבר האחד-עשר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111" – וואללה, אז אם אותה סבתא של דוד שלך, סבלה ונרצחה, אז עכשיו, מותר לך, לגרום סבל זהה, לפרה, או לתרנגולת – ולרצוח אותהּ?!?? ו – כֵּן, תנאי-הקיום המזוויעים, של החיות ב"חקלאות" המחרידה הזאת, זהים להחריד לאלו, של בנותי-האדם, במחנות-המוות הנאציים דאז. עם כָּל בנותי-האדם, שעדיין לא עברו לטבעונות, בתור הנאצים, הרוצחים והמענים.

"אבל אבל אבל, אני נעלבתי עכשיו ואני לא אוהב אותך!!!!! אתה איכסה ופויה ואני דווקא לא אעבור לטבעונות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111" – 

"אבל אבל אבל, יש בשדות מכרסמים קטנים, שייצור מוצרים מן הצומח, אחראית לטבח המוני שלהם, באמצעות קציר וקומביינים ואלה" – בערך 80%(!!), מכלל התבואה המגודלת בעולם כיום, הולכת להאבסה מופרזת, של קרבנות-השואה הללו, על-מנת שהקרניסטיותים, יוכלו לבלוס חלקי-גופות, לשתות חלב = שנגזל מן התינוקות, להםן הוא נועד – ועוד ועוד ועוד. כאשר כל בנותי-האדם, יעברו לטבעונות, בערך שלושה רבעים(!!), מכלל השדות בעולם, יוכלו להינטש ולהיות, שוב, לשדות-בר.

"אבל אבל אבל, כמה חיטה וסומסום וסויה, אפשר כבר לגדל? חייבים לאכול, גם, מן הצומח"… בערך 80%(!!), מכלל התבואה המגודלת בעולם כיום, הולכת להאבסה מופרזת, של קרבנות-השואה הללו, על-מנת שהקרניסטיותים, יוכלו לבלוס חלקי-גופות, לשתות חלב = שנגזל מן התינוקות, להםן הוא נועד – ועוד ועוד ועוד. כאשר כל בנותי-האדם, יעברו לטבעונות, בערך שלושה רבעים(!!), מכלל השדות בעולם, יוכלו להינטש ולהיות, שוב, לשדות-בר – ועדיין יהיה, די והותר, לכווווווווווווווווולללללללללללללםן.

"אבל אבל אבל, המון יערות-גשם, נרצחים בשביל לגדל עוד ועוד מן הצומח – ואם כולם יהיו טבעוניותים, אז בכלל, לא ישאר עוד כלום!!" – בערך 80%(!!), מכלל התבואה המגודלת בעולם כיום, הולכת להאבסה מופרזת, של קרבנות-השואה הללו, על-מנת שהקרניסטיותים, יוכלו לבלוס חלקי-גופות, לשתות חלב = שנגזל מן התינוקות, להםן הוא נועד – ועוד ועוד ועוד. כאשר כל בנותי-האדם, יעברו לטבעונות, בערך שלושה רבעים(!!), מכלל השדות בעולם, יוכלו להינטש ולהיות, שוב, לשדות-בר – וכמובן, ששום עץ נוסף, לא ייכרת עוד, על-מנת לפנות עוד אדמה…

"אבל אבל אבל, אני רוצה, את החלבונים שלי!! הגוף שלי, זקוק להם נורא!!" – סבבה. אכלו קטניות, דגנים ועוד… מנת-שעועית, לדוגמא, או אפונה, מכילה המון חלבונים!!

"אבל אבל אבל, גם אריות טורפים, חיות אחרות! אז למה להם מותר ולי לא???" – אריות זכרים, גם, רוצחים את גוריהן של הלביאות, עליהן נדלקו, על-מנת לייחמן מחדש; אתה, אני מבין, נוהג לרצוח תינוקות של נשים, שנדלקת עליהן?

"אבל אבל אבל, למה חתולים, כֵּן אוכלים בשר? למה להם מותר ולי לא???" – הפיזיולוגיה של החתול, אֵינָה מותירה לו, נעבעך, אפשרות-בחירה: הוא חייב, לאכול בשר. אנחנו, לעומת-זאת, בהיותנו אוכלותי-כל, חופשיותים לבחור – וכמו שנאמר: "עשיתי אותך, לא שמיימי ולא ארצי"…

"אבל אבל אבל, גם לעגבניה כואב!!" – כאב הוא דחף חשמלי, המועבר, באמצעות העצבים, מן האיבר שנפגע – אל המוח. אשמח לדעת, היכן מוחהּ של העגבניה ממוקם, בדיוק.

"אבל אבל אבל, גם אבותינו בסוונה, אכלו בשר וזה מה, שפיתח את מוחם!!" – וואללה. את חיה בסוונה עכשיו? גרה מתחת לעצים, או שמא במערה? אז איך יש לך פייסבוק? יש במערה שלך חשמל??? האינטרנט שלך, פועל באמצעות "הוט מערות", או, שמא, "בזק עצים"? כשאת מוציאה, את השניצל מן הפריזר בסופר, את עושה זאת, באמצעות חניתות מקושטות – או, שמא, בעזרת אבן-צור חדה, בלבד?

"אבל אבל אבל, אתם הטבעונים, צריכים המון תוספים!!" – לא יותר מהרבה מאד קרניסטיותים (תזונה, המתבססת נטו על גופות, אינה עשירה ברכיבים תזונתיים, בדיוק… לא, גוף-האדם, זקוק ליותר גיוון מזה, המצוי ב"ביג מאק" – ואפילו "בי12" הידוע, אינו נקלט תמיד, אצל אוכלותי-הגופות, ככה ש…) – ובניגוד לרובםן, אנחנו, גם, מודעותים לכך.

"אבל אבל אבל, גוף-האדם, צריך כולסטרול מן החי!!" – כן, על-מנת לפתח מחלת-לב וסרטן. לא, שאכפת לי – מצדי, שכָּל אוכלותי-הגופות הארורותים יתפגרו, בזה הרגע (ואם אפשר: בכאבים נוראים), אָמֵן כֵּן יְהִי-רָצוֹן.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s