רוצה ברית, של השמאל-מרכז, עם החרדים? סבבה, גם אני. דבר איתם.

תגובתי למאמר הזה

אתה צודק בנוגע לערבים (ואגב: מפלגה, המדירה ערבים, אינה מרכז – שלא לדבר על שמאל!! – בשום-פנים ואופן, כי-אם ימין גזעני וקיצוני שבקיצוניים) – ולפיכך, בעצם, אך ורק "מרצ" וחד"ש-תע"ל עשויות, בדוחק, להיחשב ל"שמאל-מרכז" (בעיקר מרכז; שמאל… נו, אפילו הן, לא ממש…). ה"עבודה" = תוכל בהחלט, להיחשב אף-היא ל"שמאל-מרכז", אם תבעט החוצה, בשעה טובה, את גבאי ואת משוריינו הגנראט והיו"ר/ית הבא/ה, תזמין, את נציגותי האוכלוסיה הערבית, להשתלב במפלגה (הטוב ביותר: באמצעות ייסוד רשימה אחת, משותפת וסיעה אחת, בכנסת הנוכחית ולבחירות הבאות, של ה"עבודה", "מרצ", חד"ש ותע"ל, בתור הכוח הנאור [יחסית. יחסית.] במדינה). אבל "כחול לבן" ההזויה, אשר כל-כולה רק בריונות גזענית סדיסטית, נגד האוכלוסיה הערבית? אין מה לדבר. הם אינם יותר שמאל, מאשר ליברמן, או בנט.

אבל – מה שנוגע לחרדים… תראה, האשמה קודם-כל בהם ובנציגיהם, דוגמת ליצמן וגפני, המסרבים בעקביות לשקול, בכלל, חבירה לערבים ולשמאל, כל עוד יקבלם ה"ליכוד" בממשלתו הנלוזה!! באופן אישי, דווקא שמחתי מאד ותליתי תקוות רבות, בברית ההדוקה (כפי שנראתה זו), שנרקמה בין "מרצ" ל"יהדות התורה", בקדנציה הלפני-אחרונה, בין 2013 ל-2015. באמת קיוויתי, שמכאן תתחיל, ברית פוליטית אמיתית, של שמאל-חרדים-ערבים, שתשלב האוכלוסיה החרדית, בתמיכה באגף הסוציאל-דמוקרטי, הטבעי להם לאין-שיעור יותר, מן הקפיטליזם הנהנתני והקיצוני, של הנהגת ה"ליכוד" דהיום.

אבל, למרבה-הצער, אך הציע נתניהו לגפני, שוב, את ראשות ועדת-הכספים = בעט זה, בבריתו עם "מרצ" ושב וחבר, לימין הקיצוני ביותר שבנמצא, תוך שהוא מבהיר, שיבלע כל דבר-פיגולים שהוא (אפילו תמיכה גלויה, בפוליטיקאים פרו-נאציים בעולם!!!!), מאת ה"ליכוד" ושותפיו, אם רק יילווה לזה, סכום-שוחד הולם, להזרמה לישיבות-בית-רבן…

והפעם, כבר הבהירו החרדים, במפורש, שעל חבירה כלשהי לשמאל, לערבים, למרכז, או – אפילו – לימין המעט-פחות-מטורף, אין כלל מה לדבר!!

אז – שלח מאמרך והטפתך, לגפני ולחבריו, הֵם הזקוקים להם. מצד השמאל, בהחלט קיימת נכונות, לשבת ולשתף-פעולה עמם – וקדנציית 2013-15 תוכיח. זה תלוי, אך ורק, בהם.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s