עיריית אשדוד השמידה נחיל דבורים שבסכנת הכחדה | כאן

https://www.kan.org.il/item/?itemid=50802

אבל אתםן מזיינותים לי את השכל, על ה"שואה", שכביכול עברתםן.

חבל רק, שהנאצים לא הספיקו/לא הצליחו לטפל כיאות, באבותיהםן של יצורי-הצואה, המאכלסים את מסדרונות עיריית אשדוד.

לו היו, שלושים אלף דבורים חמודות, עוד היו, היום, בין החיים.

וכן, קרניסטיות סוציאליסטיות מסריחות שלי: אני, באופן חד-משמעי, מעדיף כל חיה שהיא וכל עץ שהוא, על-פני בנותי-אדם, שלא עברו, עדיין, לטבעונות, כיאות (אצלנו, הטבעוניותים, אין דבר כזה, "הדברה המונית"; פשוט אין. של שום יצור רב-תאי).

הבקר, ביקרתי בראשון (עוד על ביקור זה – ברשומה נפרדת). ראיתי בה, שני סוגי שלטי-רחוב – את שניהם לא צילמתי, על-מנת שלא לגרום להקאה, לקוראותי-בלוגי.

בסוג אחד של שלטים = משל רשת-התועבה והטרפה "טיב טעם" (איכס!!!!!!!!!!!!!!!!!) – נראו גושים מדממים, שפעם, היו איבריהן הפנימיים, של פרות וכבשים וחזירים ותרנגולות ועזים, שלא עשו רע לאיש ושרק ביקשו לחיות!!!! אבל!! בנותי-האדם = הזן המתועב ביותר עלי-אדמות, שהדבר היחיד, שאני מסוגל, בכלל, לאחל לו, הוא מגיפת-אבולה שאינשאללה, תפיל מיליארדי חללים אנושיים וחלאס כבר איתםן!!!! – החליטו, שמתחשק להםן גופות על המנגל…

ובסוג שלטים שני, נראו כמה נציגות, לזן הביולוגי המשוקץ והמתועב דנן, אלטע-זאכניות בנות שמונים אולי = שבניגוד גמור, לכל החיות הרצוחות דנן, דווקא זכו למרבה-הצער להגיע, לזקנה ולשיבה!! – עם הכותרת "זוכרים ולא שוכחים, את שורדי-השואה…

הלוואי, שלא היו, בכלל, זוכות לשרוד = שאז, מיליוני חיות אחרות, לא היו נרצחות.

כן: אני מיזאנטרופ. בנותי-האדם מתועבותים בעיניי. ובמיוחד כשהטינופות המשוקצות הללו בוחרות, למרבה-הגועל והחלחלה, להשריץ ולהתרבות (זה נקרא "ילדים" – ילדים עצמם אני אוהב, דווקא; הבעיה מתחילה, כשילדי-האדם גדלים והופכים, על-פי-רוב, לבני-אדם בוגרים = רוצחי-המונים סדיסטיים, העשויים, אך ורק, מרוע טהור).

אני מתנער, לפיכך, מתמיכה בכל מפלגה, שבמצעה מופיעה, תמיכה כלשהי בבנותי-האדם, ללא דרישה מוקדמת, לטבעונות מוחלטת ומלאה מצדםן.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s