חלום

אני נמצא באירוע של "שוברים שתיקה" איפשהו בתל-אביב ומרגיש אי-נוחות ברורה: השעה, כבר, שבע ומשהו בערב ונדמה לי, שבשמונה בערב אמור להתחיל איזשהו אירוע לא-פוליטי ב"בית אריאלה", שיכול להיות, שיהיה לי עניין בו. פשוט, אינני בטוח, כי זרקתי, את גליון "הארץ", בו הופיעה המודעה עליו, אז אולי זה הערב ואולי לא… אבל, אם כן, אז אני עלול להפסיד אירוע, שנדמה לי, שיעניין אותי יותר, מאשר זה, בו אני נמצא כעת ואולי, גם, יהיו שם בנות יותר שוות… אם-כי, גם באירוע של "שוברים שתיקה" דנן, יש כמה בנות, שבהחלט נראות שוות (מבינותים את גודל-ההתלבטות ומימדיה?!). ואם אלך עכשיו, אפסיד אותן…

איך שיהיה, משום-מה אני בוחר להמר וכן ללכת, בכיוון הכללי של "בית אריאלה" והיכנשהו בדרך, לנסות לאתר גליון "הארץ" ולראות, מה לעזאזל אמור להיות שם הערב, בכלל (החלטה מפגרת במימדים אחרים, אני יודע).

כעת – אתםן יודעותים, איך זה בחלומות, הלא-כן? המון דברים מעכבים אותי, הדרך נמשכת ונמשכת, אינני יכול להגיע, גליון "הארץ" שמצאתי, כנראה אינו מן התאריך הנכון, בכלל ואז הוא גם נגנב ממני, ע"י הומלס בעל פיגור שכלי מובהק, אני מגיע, איכשהו, לאיזור הנורא ההוא במערב רחובות, ממש ליד הקצה, בו התגוררתי באחת התקופות הרעות ביותר בחיי, איזור שבחלומות (כן – סמל מקובל… 😦 ) מופיע המון ואני יודע, איך הוא מלא בשבילים תלולים, המתפתלים ללא-מוצא ומאלצים אותך, לשוב על עקבותיך שוב ושוב, אינני רוצה, ללכת לשם, אינני רוצה, לפנות שמה!! השעה, בטח, כבר אחת-עשרה אולי, איכשהו אני יודע, פתאום (אולי עקב הופעת הסמל הקבוע, בכל-כך הרבה חלומות), שזהו חלום ואני חושב, 'רגע, אם ככה אז בחלומות, אפשר גם להאיץ ולזרז עניינים ולהגיע מהר יותר – לא רק ללכת לאיבוד!!' אז אני, כנראה, מגיע בחזרה למקום האירוע של "שוברים שתיקה", הוא כמעט ריק, יש שם מישהי אחת ובדיוק עם בואי, משטרת ישראל (לדיכוי-האופוזיציה) פורצת פנימה ויורה בה למוות – ואני מתעורר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s