תגובתי לבולשיט "בעלי החיים והסביבה זקוקים לשמאל", שניסה להציג, את מפלגות השמאל, בתור "אוהבות חיות וטבע"

שטויות. פשוט שטויות. מן הסיבה הפשוטה, שכֹּל המפלגות, בכל הקשת הפוליטית כֻּלָּה, הן כנופיות קרניסטיות, שאינן מתעניינות בסביבה (מעבר לאיזשהו מס-שפתיים צבוע והתעלקות על הפגנות, פה ושם, בשבועיים~שלושה שלפני הבחירות, בלבד…) ובטח ובטח, שלא בחיות.

אין, מעולם לא היה, וספק עצום הוא, אם אי-פעם יהיה, איזשהו הבדל, בין "מרצ" ל"ליכוד", או בין "ימינה" לתע"ל, בכל הנוגע לחיות. אז ב"כחול לבן", יש ח"כית צדיקה אחת לקישוט, ה"ליכוד" מתהדר, בטינופת ההיא מזהמת-הרַעַליטי ובמצע "מרצ" מבחירות 2019 א' (אבל לֹא ב'!!), בעמוד האחרון (הרבה אחרי הבעת דאגה, לשימור "פרנסת הדייגים"…), מופיעות אי-אלו מלים יפות, שאיש כמובן אינו מעלה על דעתו להתכוון אליהן, בדבר "דאגה לרווחת בעלי-החיים בתעשיה"…

הזכרת את החלאה ההיא, פארן?! והרי לשיטתהּ (ולשיטת כלל חבריה וחברותיה, בכנופיה המתכנה "התנועה הירוקה"), די בכך, שירחיקו האסדות מן החוף – וזהו!! מעבר לכך = כן, לנצל את הטבע, לרמוס אותו, להפיק דלקי-מאובנים, היא הכי-הכי-הכי בעד!!!!

במישור המוניציפאלי, חברותי "מרצ" (ואפילו נבלות "התנועה הירוקה"!!) הולכותים שלובותי-זרוע, עם נבלות-ה"ליכוד", במאבקםן של אלו, להכחיד כל שריד וזכר, לטבע הישראלי – בין שבהכחדת השטחים הפתוחים, למען שכונות (המבוססות, למותר-לציין, על רכב פרטי…) ובין שבהשמדת כלל עצי-העיר!!! ולְשׁוּם אָדָם, לֹא אִכְפָּת כְּלָל וּכְלָל.

ולמפלצות הנוראות מכולםן = הרפתנים – אין מליצי-יושר גדולים יותר ותומכים נלהבים יותר, מפעילותי ארגון-הטרור הסטאליניסטי, המכונה "ההסתדרות החדשה", על פמפלטו העלוב "דבר ראשון" (המתחרה בבטאון "המחנה הדמוקרטי", "הארץ", על התואר "הקרניסטי בעיתוני-ישראל") ותומכיו ותומכותיו, מן האגף הבולשביקי המטורף, של המפה הכלכלית-חברתית של ישראל (הַסיבה המרכזית לכך, שנטשתי הסוציאליזם = בו החזקתי במשך רבע-מאה!! – בתיעוב ובבחילה).

אז = שילך השמאל לקיבינימט. שילך הימין לקיבינימט. כֻּלָּם קרניסטים מתועבים וחלאות-אדם.

אני לא אלך לשום קלפי, ביום שלישי הקרוב. וגם לא בשום מועד אחר אי-פעם!!

למאמר דנן

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s