האידיאולוגיה שלי

קודם-כל טבעונות!! על כֹּל המשתמע מכך (לא "רק" תזונה – אלא בכלל, הפסקה טוטאלית, של כל ניצול-חיות שהוא והוצאת-הקרניזם, אל מחוץ-לחוק).

איסור מוחלט, על עיקור וסירוס חיות ומנגד, עידוד אימוצן, בין-השאר באמצעות מתן "קצבת-כלבים" ו"קצבת-חתולים" והנהגת ביטוח בריאות שלם ומלא, עבור כל חיות-הבית.

השמירה על הסביבה = עצים, שטחים פתוחים, בתי-גידולן, של חיות-הבר (מחלזונות עד לזאבים, מעורבים עד לפרפרים) – עולה בחשיבותהּ לאין-שיעור, על ענייניו האנוכיים, של האדם. מילוי כל יישובי-האדם – בירק רב (לרבות יערות-מאכל וגינות-קהילתיות).

הגדרת החלזונות, באשר הםן, כחיות מוגנות.

חירות מלאה והגנה, על כל זכויות-הפרט!! איסור מוחלט, על מעקב שלטוני כלשהו, אחרי הפרט ועל צנזורה (לרבות על כלל סוגי-הפורנוגראפיה), ביטול כל מגבלות "גיל ההסכמה" ועל יחסי-אהבים הדדיים בין בנותי-משפחה. ביטול האיסור הטאליבאני על נודיזם והנהגת איסור גורף, על הטרדת-נודיסטיותים. הפרדה טוטאלית, בין הדת – למדינה, סילוק כל המצלמות, מן הרחובות, הגנים ועוד, ביטול ה"מאגר הביומטרי" ו"תעודות-הזהות החכמות", ביטול כרטיסי ה"רב-קו" ואיסור מוחלט, על קיום טכנולוגיות של "זיהוי-פנים". קידוש חופש-הביטוי וביטולם המוחלט, של כל חוקי-ה"ביזוי" למיניהם, באשר-הם. לגליזציה מלאה, לכלל סוגי-הסמים והעברת המאבק בהם, לרשויות-הבריאות ולתחום-התעמולה (ללא סנקציות פליליות כלשהן). שריון חירויות ההפגנה, ההתאגדות, השביתה, המחאה והעיתונות, בחוקי-יסוד.

קץ מוחלט, לתחבורה הפרטית באשר-היא ומעבר מלא, לתחבורה ציבורית יעילה, שתפעל 24/7, בין כל מקומות-היישוב באשר-הם.

שוויון מוחלט, בין בנותי-אדם מכל המוצאים, ה"לאומים", המגדרים, העדות, האמונות (והיעדר-האמונות) והצבעים והוצאת כל סוג-אפליה שהוא, אל מחוץ-לחוק.

פירוק כל הגדרות והשערים, מסביב לכלל היישובים.

שלום מלא (על-בסיס היזמה הערבית לשלום מ-2002, בשילוב עם יזמת "ארץ לכולםן") וגבולות פתוחים לחלוטין. הכרה בעצמאות-כורדיסטאן, בגבולותיה השלמים והמלאים.

קבלת כל פליט שהוא ודרישה, אולטימטיבית ובלתי-מתפשרת, מן המדינות רבות-המשאבים מאיתנו (האיחוד האירופי, קנדה, ארה"ב, אוסטרליה…), לקבל אליהן את רובם.

אזרוחםן המלא, של כל מהגרותי-העבודה.

איסור גורף על ייצוא-נשק.

העלאת שכר-המינימום, לאלתר ובמיידית, ל-7,500 ש"ח לחדש / 60 ש"ח לשעה, השוואת קצבאות הנכים, הזקנה, השארים והבטחת-ההכנסה לזה ומנגד, קביעת שכר-מקסימום, בן לא יותר מפי-ארבעה מכך.

הכללת כל הטיפולים הרפואיים בסל-הבריאות והוצאת ה"מושלמים/משלימים" למיניהם והשר"פ, אל מחוץ-לחוק.

ביטול כל "קצבאות-הילדים" ועידוד הימנעות, מהבאת יותר משני ילדים למשפחה (גם ככה, יש הרבה יותר-מדי בנותי-אדם בעולם; על הורים להסתפק, בהבאת ילד או שניים וזהו – ומעבר לכך, להתמקד באימוץ כמה שיותר חתולים וכלבים! כן ירבו).

ביטול החוק לאיסור על "הטרדה מינית", במתכונתו הנוכחית וחקיקת חוק חדש תחתיו = כזה, המכבד את כלל המגדרים והמתייחס, בחיוב ובעידוד, ל"התחלות" למיניהן ולחיפוש יחסים רומנטיים, כל עוד אין מדובר, בהטרדה מתמשכת ופוגענית של-ממש. הנהגת איסור גורף על "האשמה, אשר אינה נזקקת לראייה", בסגנון ארגון-הטרור "MeToo".

קיצוץ משמעותי בצבא, ביטול מוחלט, של גיוס-החובה והפיכת הצבא למקצועי.

איסור מוחלט, על עבודות-הכפייה, המכונות "שירות לאומי". עידוד צעירותים להתמסר ללימודים, מזה ולהנאות-החיים, מזה.

דמוקרטיזציית כלל מערכת-החינוך ומתן כל שלבי-ההשכלה בחינם לחלוטין, על-חשבון המדינה.

קידום הידע באשר-הוא, העלאת קרנם, של מדעי-הרוח, לצד קידום המדע והטכנולוגיה, בדגש מיוחד, על תכנית-חלל רבת מעוף וחזון, שתביא אסטרונאוט ישראלי למאדים, לפני שנת 2035.

חידוש חוק-הספרים, בזו-הפעם בסיוע סובסידיות ממשלתיות הולמות ועידוד הקריאה, בקרב כלל שכבות-הציבור.

הכנה חוקית הולמת לעתיד, בו נידרש לסוגיות מתן זכויות-האזרח, לא/נשים משובטותים ולרובוטים תבוניים (אל-לנו לעצום עיניים!! זה יגיע, בקרוב מאד ועלינו להיות מוכנותים!!).

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

תגובה אחת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: