אינני מסוגל, אפילו, לְהַתְחִיל לְנַסּוֹת ולהבין

כיצד אנשים, המתנגדים לכהונת בני-אדם, שהם במקרה ערבים, בממשלה, או לעמוד, בהפגנה, לצד בני-אדם אלה, מעיזותים לצרוח, ככרוכיה מסוממת, "גזענות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!אחת-אחת-אחת"… על כל מקרה, בו מישהו מעז לנשום, בכלל, איזושהי מלה "לא הכי יפה", אולי, על יהודי ממוצא מרוקאי, תימני, רוסי, או אתיופי.

א ש כ ר ה ! ! ! !  כל היחימוביצ'יות והלפידים והנויבכיות והיעלונים והשמולי'ים (וכל גרופיותיהםן חסרותי-המוח, ה"פעילותים החברתיותים" בררררררררררר…), מעיזותים להשתלח, בשמאלניותים הגונותים (מיאיר גרבוז ועד אליי!!), בצרחות "גזענות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"?

"אפארטהייד בעמנואל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!אחת-אחת-אחת" = צרחו, בזמנו, כותרות "אידיוט אחרונות, הזהמה של המדינה", "ערוץ 2", "רשת ב'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" וכיוצא-באלו מריעין-בישין, כי איזשהו בית-ספר דוסיסטאני, העז(!!) להפריד, בין תלמידות "אשכנזיות" לתלמידות "מזרחיות"; על המצב המפלצתי, בו ילדותים "יהודיותים", מופרדותים, במשך כל ימי-שטיפת-מוחותיהםן, מילדותים "ערביותים" – שלא לדבר, כבר, על הזוועה האולטימטיבית: הפרדת הבנות, מן הבנים… – אִישׁ לא דיבר, ולו מלה אחת ויחידה.

"הנה, יש בית-ספר דו-לשוני!!" מקרקרות מצדיקות-הציונות, מכחישות-גזענותהּ, מ"מרצ" ומן ה"עבודה" = וכלל אינן מעלות על דעתן, שעצם-העובדה, שדבר כה מובן-מאליו, נחשב בישראל לקוריוז(!!), אומרת הַכֹּל.

בקיבוצים, שיסדו אבות מפלגות ה"עבודה" ו"מרצ", אין, מעולם לא היו ולעולם, גם, לא יהיו, חברותים "ערבים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!אחת-אחת-אחת"… – אבל, מן הגזענות של עפולה(!!), אתםן משחקותים אותהּ "מזו'זעת; ממש מזו'זעת"; או, שמא, מזוזה?

לפחות, בריוני "כהנא חי" ושיקוציהם הנתעבים, מתבטאים בכנות!! מה שאֵין כן נבלות-הקיבוצים, או ח"כיותים צבועותים, דוגמת סתיו שפיר.

ולֹא, שחסרה, גם, גזענות שכנגד, כן?? הנה, יושב לו איימן עודה ומחנטרש ומחרטט, על "החלום שלי, הוא מפלגה עם שלושים מנדטים = חמישה-עשר יהודים וחמישה-עשר ערבים"… (ב"הארץ" של היום). נו, אבל קיבינימט!!! אני, הלא, קראתי, פעם אחר פעם, להקמת רשימה משותפת, שבבסיסהּ חד"ש ו"מרצ", עם כמה שיותר גורמים נוספים; הגזען איימן עודה, אפילו לא התייחס – אלא העדיף להתחסל, אל-תוך בל"ד הפסיכית.

וזוהי, כמובן, אך ורק דוגמא אחת ויחידה, מני רבות מספור, לגזענות הערבית, נגד דוברותי-העברית, החפצותים, כמוני, בשילוב-האוכלוסיות!! בין שלפני מאה שנה (הַרְבֵּה לפני צלקות-הנכבה…) ובין שלפני עשור, או פחות…

אז אבהיר:

כָּל המצהיר/ה, "אתחתן רק עם ערבי/ה / יהודי/ה / ארי/ת טהור/ה / וכד'",

כָּל המוכן/נה לקבל מצב, בו יש: יישובים, מערכת-השכלה, מפלגות ומה-לא נפרדותים, ל"ערביותים" ול"יהודיותים",

כָּל המביע/ה איזושהי התנגדות, לקבלת-פליטותים,

כָּל ה"חש/ה הזדהות", עם "בנותי האתנוס שלו/הּ", יותר מאשר עם "בנותי האתנוס האחר",

וכָל המוציאותים מפיהםן, אי-פעם בימי-חייהםן העלובים, את המשפט הנאצי "עניי-עירך קודמים",

הוא גזען והיא גזענית = וחוֹבָתֵנוּ הַמּוּסָרִית הָעֶלְיוֹנָה, הינה להוקיעםן, מכל לכָל בימה!!

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: