ס ו ף – ס ו ף ! ! – הודעתי ל"מרצ" מעכשיו

שמחתי מְאֹד לשמוע, על השילוב עם ה"עבודה – גשר"

ס ו ף – ס ו ף ! !

כמובן, חובה להחליף, בין מקומותיהם, של עיסאווי פרייג' ושל יאיר גולן, כך שפרייג', יהיה במקום השביעי ואילו גולן, באחד-עשר. זוהי הגינות בסיסית – ולא ייתכן, שבכל העשירייה הראשונה, לא יהיה אפילו נציג אחד ויחיד(!!), לציבור דובר-הערבית בישראל!! מה זה כאן, "כחול לבן"??

אשמח מאד, גם, אם בכל-זאת יימצא מקום, לסתיו שפיר, ברשימה המאוחדת. שיהיה על-חשבון ה"עבודה", על-חשבון "מרצ", על-חשבון טלפלא וקשקשתא מצדי, העיקר שיימצא להּ, כי – עם כל חיבתהּ המופרזת לסלפי'ז – עדיין, מדובר באחת המחוקקות היותר-מוכשרות והיותר-ראויות, שכיהנו בכנסת במאה הנוכחית, מטעם גוש השמאל-מרכז ובכלל.

ועל-כל-פנים: אלה חדשות נפלאות. בהסכם זה, נסללה דרכנו לנצחון, בבחירות הקרובות – ואם "כחול לבן" ינהגו בתבונה, אזי גם להקמת-ממשלה.

כֹּל האנרגיות שלי, מעתה עד לבחירות = שלכםן. אשמח מאד לסייע, בארגון פעילויות, אירוח חוגי-בית, ניסוח פליירים, העמדת-דוכנים, ארגון משמרות ועוד ועוד. אתפקד ל"מרצ", באופן רשמי, בעוד כשבועיים.

עריכה, לפנה"צ יום חמישי, ה-16 בינואר 2020:

בכתבי את הדברים הנ"ל, לֹא הֶאֱמָנְתִּי, ש"מרצ" אשכרה יותירו, רשימה מבישה זו, על כנהּ.

עד ליל-אמש, הייתי בטוח, שיאיר גולן, או אילן גילאון, יעשו את הדבר הנכון – או שמישהו, יגרום להם לעשות, את הדבר הנכון – ויודיעו על נכונותם (אחד מהם, לפחות) לוותר על מקומם ולהתחלף עם עיסאווי – או, פשוט, לפרוש לגמרי. כוונתי – יאיר גולן, הוא כולה משורייןגם אם אי-אלו נָשִׁים (אשר, מטבע-לידתן, גומרות הן מאופיצרים…), רוצות לראותו ברשימה, הרי בסופו של יום, קשה לומר, שהוכח כמגנט-מנדטים, בדיוק… יתכבד הוא ויעבור, בעצמו, למקום ה-11 או ה-12 = שם יהיה עליו, דווקא, לעבוד, על-מנת לזכות במקומו, כראוי… מה הוא, הפוסטמה השחורה ההיא, אורלי לוי (שעם כל החרבשת החברתית שלהּ, לא הביאה דבר וחצי-דבר, אפילו לא רבע-מנדט, ל"עבודה" בספטמבר)?

או אילן גילאון; פאק, בן-האדם, כבר, מכהן בכנסת, ברוטו, למעלה מעשרים שנה!! נטו, למעלה מארבע-עשרה. דָּי!! בחד"ש, לעומת-זאת, ארבע-עשרה שנה, הן מקסימום זמן-הכהונה; עברת אותן? פרוש ופנה מקומך לאחרים!! הגינות מינימאלית.

אבל, לתדהמתי הכנה, איש מהם לא טרח לעשות כן.

ו"מרצ" ללא מועמד ערבי במיקום הולם, איננה "מרצ". מילא, בספטמבר = כולםן הניחו, שהברית עם גולן ושפיר, תביא המונים; בפועל, שני אלו, התגלו כטרמפיסטיותים וכמי, שלֹּא הצדיקו, ההשקעה בהםן. לשפיר, לפחות, היה רקורד ראוי: חוק השכירות, פעילותהּ הברוכה בוועדת-הכספים, הקמת ועדת-השקיפות וניהולהּ… גולן? מי הוא? מנין צץ, בכלל? ייתכן, שעמדותיו ראויות ומצויינות (התייצב לצד-הכורדים, שזה ודאי טוב – אבל, ממש לא ייחודי… גם ימניותים עשו כן) – אבל!! לֹא על-חשבון ייצוג הולם, לבנותי המיעוט המדוכא!!

הייתי רוצה לראות, מה היה קורה, לו היתה רשימת "העבודה – מרצ", בכל עשירייתהּ הראשונה = נטו גברים… אבל זהכמובן, לא יעלה על הדעת!!

אז מדוע "נטו יהודיותים" = כֵּן???

אז, לחושך מציאות חמורה ביותר זו, אין לי ברירה, אלא לִמְשֹׁךְ לַחֲלוּטִין אֶת תְּמִיכָתִי מִ"מרצ" וּלְהַעֲבִירָהּ לִרֵעָתָהּ הַטּוֹבָה הֵימֵנָה: הַרְשִׁימָה הַמְּשֻׁתֶּפֶת (על כל חסרונותיה).

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: