דעתי על סטוצים, "קשרים דיסקרטיים" וכיוצא-בהם

לכאורה ניתן היה לשער, שבהיותי ליברל לחלוטין בכל הנוגע למיניות וכד', ודאי אהיה הכי בקטע של יחסים חולפים ומזדמנים, ללא שום מהות מעבר לגופניות וכו'…

אלא, שאין דבר רחוק ממני יותר.

מ ע ו ל ם  לא חפצתי בכך.

נהפוך-הוא: בעיני, קשרים קצרי-מועד וגופניים בלבד, הם דבר נורא; אל תבינוני לא נכון, אם זה מה, שבא למאן-דהםן, אני לא אאפשר, בשום פנים ואופן, שישפילוםן בשל כך, או שיתייחסו אליהםן, בתור "פחות-מוסריותים" וכד'!! וזאת, כמובן, היא הנקודה, בהּ מתבטא הליברליזם שלי: אף שלי-עצמי, באופן אישי לגמרי, אֵין שמץ של עניין בכל אלו, הרי שאני לחלוטין בעד חירות כל המעוניינותים, ליהנות מכך, ללא שום הפרעה דוסיסטאנית באשר-היא.

אבל, בעבור עצמי…

קשר-אהבים אידיאלי, בעיני, הוא לנצח.

כי – נגיד, שהשגתי מישהי ללילה אחד; בלי שום נושאי-שיחה משותפים, בלי שום עניין משותף שהוא בחיים, רק סקס מענג לרגע וזהו. משל למה הדבר דומה, לאכילת קוביית סוכר לבן: זה נחמד ונעים לרגע, אבל כמעט מייד לאחר-מכן, נותרת לך, אך ורק, תחושה של ריקנות – מתסכלת הרבה-הרבה יותר, מאשר לפני אכילת קוביית-הסוכר דנן.

לישון לבד זה סיוט, עינוי, המרוקן, את החיים, מכל תוכן וגורם לי לקוץ בהם כליל.

אבל – לבלות לילה אחד בודד, או כמה לילות יחידים, עם מישהי, ואז = כשכבר התרגלתי לחיים ראויים, חיים עם אהבה גופנית, סוף-כל-סוף!! – לאבד זאת, שוב, כי מלכתחילה, לא היה שם עוד שום-כלום מעבר לכך, שום עתיד ושום סיכוי?!

זה באמת גורם, לבן-האדם, לרצות למות.

שלא לדבר, על "קשר דיסקרטי" = הַדבר המשפיל ביותר, שניתן להעלות על הדעת, בעיני. כי – תכל'ס, אין לי איזושהי "הערצה" למונוגמיה!! נהפוך-הוא: בעיניי, רכושנות חולנית = המתבטאת בקנאה ר"ל!!!! – היא בדיוק הָהֵיפֶךְ, מאהבת-אמת. כי אֵין בהּ שום קרבה, שום אכפתיות, כלפי הצד השני, שום אינטימיות, שום דבר – אלא אך ורק רכושנות טוטאליטארית ודכאנית, חונקת ומחניקה, של "את/ה שייך/כת לי ורק לי!! את/ה הרכוש הפרטי שלי!! שלי שלי שלי!!!!" זה דבר חולני ומתועב, גם אם הוא ה"נורמה"!!

קשר זוגי, המבוסס על אהבה אמיתית, הוא הדבר היפה והנהדר מכל ביקום; אבל, ברכושנות שתלטנית וחונקת, אין שום יופי, להיפך.

אבל, כל הקטע של "דיסקרטי", בעצם אומר, "נשלם מס-שפתיים צבוע למונוגמיה, כי הטבעת קדושה!! טבעת לשלוט בן ולמצאן, בממלכת מורדור בהּ הצל לא נרדם!! אבל, בסתר, נעשה את ההיפך"…

צביעות ושקרנות, הן המתועבות בחטאי-האדם. מכָּל בחינה.

וזאת עוד סיבה (אחת מני אין-מספר…), לתיעובי העצום, כלפי תרבות דוברי-האנגלית: תרבות השקרנים הפתולוגיים, שונאי-הסקס.

דַּבֵּר אֱמֶת!!

ולסיכום: אני מחפש, קשר-אהבים של-ממש, אמיתי, כן, שאולי יהיה מונוגמי ואולי לא (לפי איך, שיזרום לשנינו ומתוך אחדות-דעים בינינו), אבל בכל מקרה, יימשך לשנים רבות.

היש מישהי מעוניינת???

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: