לצד כל הביקורת על ליצמן, חובתנו המוסרית להיות הגונים!!

בכל שלושים(!) השנה האחרונות, לא היה שר בריאות, שעשה, למען בריאות-העם, כליצמן!!

מאבק ב"מק'דונלד'ס" ימח-שמם? זה ליצמן (ודיר-באלאק לנסות אפילו לומר לי, שאתםן מעדיפותים, את המרצחים מ"מק'דונלד'ס", על פניו!! שלא תעזו לטעון כך, אם ברצונכםן לדבר איתי שוב אי-פעם). ליצמן, שהבין יפה מאד, שרק עקב הפחד, מהיעדר תרומות בפריימריז, נמנעו אי-אלו תולעים בדמות-עסקנים-זעירים (שהסתננו, ר"ל, לכנסת ישראל…), מלהיאבק בנבלות והצהיר, "לי אין פריימריז!" אז הם מצאו, בכל-זאת, דרך לחסלו פוליטית… שלא יהיה לכם ספק: המתקפה על ליצמן, בכל השנה ומשהו האחרונה, תוזמרה אצלם.

ולא רק אצלם, כמובן: מאבק בזוועת הסיגריות המסרטנת ומאמץ (שסוף-כל-סוף הצליח!!) לסלקן, לפחות באופן חלקי, מן הספירה הציבורית (הסתרתן בפיצוציות, מגבלות משמעותיות על פרסומן ועוד)? זה ליצמן, גבירותיי, רבותיי וחברותים!! ומה, חושבותים אתםן, שלחברות-הטבק המתועבות (מעדיפותים אותםן?!?? אל תדברו איתי לעולם!!) אין חלק, בתזמור המתקפות עליו, מצד כתבלבי-התאגידים בתקשורת, וטוקבקיסטים-מטעם???

ויש עוד: סימון המוצרים החדש, לפי ערכם התזונתי (או נזקם הפוטנציאלי)? זה ליצמן.

חברותים!! כבר מזה דורות, שכל פלצני-העולם מאנפפים "אה, צריך ממסד רפואי ובריאותי, הנאבק בגורמי-המחלות ובמניעתן ולא 'רק' בטיפול במחלה, משפרצה!!" נו, אז הנה, סוף-כל-סוף קיבלנו שר בריאות אחד, שכן עושה בדיוק את זה – וכל שיש לכםן לומר, הוא אך ורק להשתלח בו 24/7?!??

ועל קידום ביטוח סיעודי שוויוני ומכבד לכל, לא התחלתי, אפילו, לדבר… כי גם זה, אנשושים יקרותים, זה ליצמן.

מערכת-הבריאות בקריסה?! כן, בהחלט, אך זה למרות ליצמן, לא בגללו!! כל ילד יודע – עוד מאז ימי המאבק הנואש, של שושנה ארבלי-אלמוזלינו, במשה אסונות, בשנים 1987-1988 – שבדברים הללו, מי שקובע, הוא אך ורק החלאה, המאייש, את משרד האוצר והעושה, את דברי בעלותי-ההון אוייבותי-העם, מו'ול-סטריט ומכנסי-קיסריה. קרי: בכל הנוגע לזה, נא לשטוח טענותיכםן, לפני היהיר לפיד הבן ויורשו באוצר, משה "אם אין לחם = יאכלו סמארטפון" "כך"לון!!

וכמובן, לפני נתניהו, מזה – ואוייבותי-העם דנן (כל המיליארדרים והמולטי-מיליונרים עלי-אדמות באשר-הם), מזה. אבל – לא לפני ליצמן!!

כעת – כמובן, שיש ויש, גם לי, ביקורת קשה על ליצמן – בנושא תמיכתו ותמיכת-חבריו בנתניהו, בנושא התקנות המטורפות כרגע (למאבק במה, שבסופו-של-דבר, אינו אלא שפעת קלה… ולא דבר מעבר לזה!!), בהחלט. מובן מאליו. אבל!! חובתנו המוסרית העליונה, היא להיות הוגנים כלפיו!!

חובתנו לומר את האמת: מזה שלושים שנה לפחות, שלא היה שר בריאות טוב כליצמן. וזאת, מאיינה דאמן אונד הררן, עובדה פשוטה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s