רק העם יחליט!

בבחירות השלישיות, ב-2 במארס 2020, ניתנו 33 מנדטים, ל"כחול לבן|, על-מנת לממש את מצעהּ והתחייבויותיה הפומביות ובראש ובראשונה הקו, של סירוב מוחלט, לשבת תחת נתניהו ויהי-מה.
לרשימתן המשולבת, של ה"עבודה", "מרצ" ו"גשר", ניתנו 7 מנדטים, על-מנת לממש את מצעהּ והתחייבויותיה ובראש ובראשונה הקו, של העדפה ברורה לישיבה בממשלה, לצד "הרשימה המשותפת" ובשום-פנים-ואופן, לא ה"ליכוד" ובטח לא נתניהו ויהי-מה.

ב"דמוקרטיה ייצוגית", העם אמור לנהל המדינה, באמצעות נציגיו = המחוייבותים, לפיכך, לעשות רצונו = בדיוק כשם, ששליח בית-עסק, הנשלח להפקיד הפדיון היומי בבנק, אינו רשאי, להכניסו לכיסו ולחשבונו הפרטי ולטוס לו לקריביים!! אם יעשה כן, מדובר במעילה והוא ייעצר, יישפט וייאסר. על-אחת-כמה-וכמה, כאשר מדובר בדבר גורלי לאין-שיעור יותר, מאשר פדיונו היומי, של בית-עסק קטן: כאן מדובר, בגורלםן ובחייהםן, של מיליוני בנותי-אדם!!

הקולות הללו נמסרו, לחברותי-הכנסת, בתור פיקדון. בשום-פנים-ואופן, אין הם רכושםן הפרטי, להמירם במושבי-שרים, בממשלת התפלץ המושחת נתניהו (וחבר מטורפי-ליכודו), "מעונות-שרד" למיניהם וכיוצא-באלו תשלומי-שוחד וטובות-הנאה, מעל לשולחן ומתחתיו כאחד.

כָּל הקולות, שקיבלה "כחול לבן" שייכים, לפיכך, ל"יש עתיד" ולתל"ם ולפיכך, על כָּל חברותי "חוסן לישראל" ו"[היעדר]דרך-ארץ" להתפטר, לאלתר, מכנסת ישראל ולהעביר מושביהםן, ל"יש עתיד" ולתל"ם.
כָּל הקולות, שקיבלה רשימתן המשולבת, של מפלגת ה"עבודה", "מרצ" ו"גשר" שייכים, לפיכך, ל"מרצ" ולפיכך, על כָּל חברותי "מפלגת העבודה" ו"גשר" להתפטר, לאלתר, מכנסת ישראל ולהעביר מושביהםן ל"מרצ".

ולאור זאת חובתנו לכפות, על הנשיא ראובן רובי ריבלין, להטיל, לאלתר, את הרכבת-הממשלה, על חבר-הכנסת יאיר לפיד – ועל משטרת לפתוח, בחקירה פלילית, נגד גנבי-הקולות עמיר פרץ, בני גנץ, אורלי לוי-אבקסיס, איציק שמולי, גבי אשכנזי וחבריהםן, בחשד להשגת דבר במרמה, קבלת-שוחד והפרת-אמונים.

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: