מטורפותים עלייך, ישראל!!

עוד אני מזדעזע, מן הגל הפשיסטי/נאצי, העובר על העולם כיום – והנה, תזכורת נוספת לכך, שגם מן הצד השני, אין בדיוק מחסור במטורפים… 😦

הנה, למשל, הקבוצה הזאת = מייסודםן של סוגדותי-חייזרים ומתנגדותי-חיסונים, אשר ממש-ממש לא ברור, כיצד לא אושפזו, עדיין, במוסד הפסיכיאטרי המתאים להםן – נגד המעבר, הפשוט וחסר-כל-הייחוד, מדור-הסלולאר הרביעי, המכונה G4, לזה החמישי, המכונה G5; להלן מספר צילומי-מסך, של חלק מן ה…פנינים, המצויות שם (נא לזכור: מדובר בבולשיט!! בולשיט טהור ומופרך, הניצב בסתירה גמורה ומוחלטת, לעובדות המדעיות הנתונות!!).

מטורף
כן, ניתאי, כנראה, שכבר מזה עשורים (להזכירכםן, סלולארי מצוי בסביבתנו, כבר, מזה רבע-מאה!), מתפגרים מיליונים מסרטן – ואיש אינו יודע… ואיש לא שמע, ואיש לא ידע… 😀
י ש ר לאשפוז!!
מלבד לשלוח, אולי, את הבן מינץ הזה, להסתכלות פסיכיאטרית יסודית – אין מה לעשות פה…
אנשים ח ו ל י ם

There are no "unknown risks", but ONLY some ignorant and hysterical little retards, who fear anything they see around them. The WELL KNOWN fact is, the "5 G radiation" bares ABSOLUTELY NO RISK TO ANYONE.

והפעילות העצבית היחידה, שהופרעה בבירור בסיפור הזה, היא זאת שבמוחםן, של האידיוטיותים הנבערותים-לחלוטין-מכל-דעת דנן… 

פסיכופאטים
מסכנה ו'יסקונסין… מדינה רוויה בחולי-רוח, לפי כמעט כל דיווח, שאי-פעם שמעתי עליה.
מה אלה, קיבינימט, "מחלת-מיקרוגל" ו"חשמל מלוכלך" (הא?!?), רק לאותה קלייבר (אם היא קיימת בכלל…) ולאורן כנען הלז פתרונים. ואם מדובר (אֵין מדובר, כמובן; לא במציאות שלנו) ב"פגיעה מוכחת" = אַיֵּה ההוכחות?!? בוילה של חייזרי-ניבירו???
ודוק: שימו-לב, כיצד רשימת-המיחושים, המצחיקה והמופרכת, דנן, היא אותה הרשימה, לכָל דבר, שאוסף-המְּטֻמְטָמִים הנִּבְעָרִים הללו, חפץ בהעלמתו… ואין לי, עוד, אלא להביע, את צערי הכֵּן על כך, ששום-דבר לא גרם, בשעתו, עקרות והפלה, לאמהותיהםן של אוסף-המפגרותים הללו, מקבוצת חולותי-הנפש המטומטמותים דנן.

וכָל *זֶה*, להזכירכםן, כאשר העובדה המדעית הפשוטה היא, שקרינת-סלולאר = או מיקרוגל, או רדיו – היא קרינה בִּלְתִּי-מייננת, אשר אֵין בכוחהּ לגרום, לשום שינוי שהוא ב-DNA ולא רק זאת: היא הרבה פָּחוֹת "מסוכנת", יחסית, מאשר אור נראה (שגם בו, כידוע, אין שום סכנה…).

לא היתה שום קרינה, ב''אנטנות-הקרינה בצורן''... סתם, השחתתי זמני על ב ו ל ש י ט ט ה ו ר
ועכשיו, הנה קצת אמת: הגראף האמיתי, המדעי, העובדתי, המוכיח לכל אדם בריא בנפשו, שבקרינות רדיו וסלולארי, מיקרוגל ו-ו'איי-פאיי, אין שום סכנה לאיש. 
קצת אמת - קרינה מסלולארי וסרטן-המוח
ועוד גראף אמיתי ועובדתי אחד: בעוד, שמספר משתמשותי-הסלולארי, נוסק מעלה-מעלה בהתמדה, מספר חולותי סרטן-המוח, נותר קבוע (ואפסי) ומספר המיתות, אפילו, מצוי בירידה (קלה) מתמדת.

ומדוע זה רע כל-כך? כי מילא, שאי-אלו מטורפותים, צווחותים הזיותיהםן בפומבי = סבבה, אחת מזכויות-האדם החשובות ביותר, בעיניי, היא זכותו של כל אדם, באשר הוא אדם, להפגין, לעיני-כל, את היותו בור גמור ומטומטם מוחלט. זכותםן!!

פשוט, חבל על כל האנרגיות הפעילותיות שלהםן, המתבזבזות לַחֲלוּטִין לריק = על מאבק נגד משהו, שאין בו שום רע!! – ועקב כָּךְ, אֵין הן משמשות למאבק, בזוועות האמיתיות בעולם… דוגמת שואת החיות, זוועת ההתחממות המחרידה, חוקי-הקורונה המפלצתיים-מכל ועוד, ועוד.

ואולי זֹאת הקונספירציה האמיתית: להניח, לכמה-שיותר חפצותי-שינוי, להשחית אנרגיותיהםן, על שטויות – וכך לֹא ישאר להםן, די-כוח, להיאבק בסכנות האֲמִתִּיּוֹת, בעולם כיום?

חומר למחשבה.

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: