הסתכלו טוב-טוב בתמונה הזאת. בצילום-המסך הזה. הסתכלו ודעו, מי נלחמו למענכםן – ומי מכרו אתכםן!!

ה א מ ת

ואיפה, בדיוק, הָיוּ תשעה(!!), מתוך חמישה-עשר חברותי-הכנסת של הרשימה המשותפת??? היכן היה הקוף הנחות והמְּטֻמְטָם איימן עודה?!?? הא, חד"ש?!? היכן היו סונדוס סלאח ואימאן חטיב ("איזה יופי!! שתי נשים ערביות חדשות בכנסת!!"…), פלירטטו במזנון?!? אולי עם מרב מיכאלי, אשר גם אותהּ(!!), על כל פטפטנותהּ האובססיבית, אינני רואה כאן!! עוֹד אפסוסית ארורה, שכל-כולהּ = דיבורים ריקים, בלבד… והיכן היה הרופא הדגול, אחמד טיבי?!? היכן היתה היבא יזבק – מה, רַק לפתוח, פה גדול ומסית (ולהזדהות, עם חולי-רוח, מסוגו של ה"שייך" המטורף ראאד סלאח), היא יודעת – אבל להצביע נגד חקיקה, שתפגע – בוודאות!! – בציבור-שולחיה, זה, כבר, קשה להּ מדי?!? הא, תומכיה היהודיותים, של הרשימה המשותפת הערבית?!?

תענו לי!!!! ענו לי, ימח-שמכםן!!!!!

מתוך חמישה-עשר(!!) ח"כיותי "הרשימה המשותפת", רק שישה(!) טרחו להימצא במליאה, בכלל, על-מנת לְנַסֹּת ולהפיל, את אחד מן החוקים המפלצתיים והזוועתיים ביותר, שאי-פעם הוצעו בישראל, אם לא הַ. מעניין, כיצד יסבירו זֹאת, בדיוני "הגדה השמאלית". כיצד יתרצו זאת, טיפוסים מסוגו, של חיים ברעם = שכתב, תמיד, "חד"ש עדיפה על כולם", כי "השמאל העקבי בלה-בלה-בלה" (אם-כי, ברור שהיא עדיפה, על שאר ה…אלמנטים שם במשותפת, אשר ייצוגם-שלהם, בקרב אלו, שאשכרה טרחו להצביע, נמוך יותר, עד בלתי-קיים). "מרצ", עם כֹּל הביקורת שלי עליה, לפחות היתה שם בשלמותהּ!! אפילו מפלגת יש עתיד!! הופיעה כולה!! אבל, "לוחמי-הדמוקרטיה" השמיימיים, גורואי-השמאל הנרקיסיסטיים, מן "הרשימה המשותפת"??? רק ארבעים אחוז, מכלל שליחותי-הציבור שלהּ, אשכרה טרחו, בכלל, להגיע למליאה!!

והנה, כך מתרץ זאת, אחד מן הסטאליניסטים שלהםן:

אוהב-ערבים

וזאת, כש"יש עתיד", דווקא, התייצבה במלואהּ

אז – מאחל לכםן, "יקיריי" הערביותים, מן ה"משותפת" המיותרת, שבבחירות הבאות, זה גם מה, שתקבלו: רק שישה הצביעו = רק שישה יכנסו, בפעם הבאה. ושכל שאר הקולות, שהצביעו לכםן, יצביעו, אינשאללה, בפעם הבאה, ל"מרצ", לסתיו שפירבָּרוּר לי, שלו אשכרה היתה, עדיין, בכנסת, היתה נוכחת במליאה – ומצביעה נגד הזוועה הזאת!!) ול"יש עתיד". אשכרה יצביעו לח"כיותים, העוֹשׂוֹתִים את עבודתםן!!

ועל הטינופת מיקי חיימוביץ', כלל לא אכביר מלים. הִיא מביישת כל טבעוני/ת עלי-אדמות, בעצם-קיומהּ המצער. גם לא על הטינופות עמיר פרץ, איציק שמולי ואורלי לוי-אבקסיס, חלאות-האדם ה"חברתיות", העסוקותים בטרפוד כל הצעת-חוק חברתית שהיא, תוך תמיכה נלהבת, בהפיכת ישראל – לקוריאה הצפונית.

ואני שב ומדגיש, עקב חומרת-העניין: "מרצ" (להּ לשמחתי הצבעתי) הצביעה כולה נגד (נכון, רק שלושה; מה לעשות, ששאר קולותינו נבזזו, בידי "חברתיותים" מטונפותים, מן המפלגה האֲבוּדָה ופיקציית-"גשר"?).

גם "יש עתיד" התייצבה, במלואהּ, להצבעה לפנות-בקר והצביעה נגד! מפתיע, אבל נכון.

מי לֹא התייצבו (למעט ארבעים אחוזים ייצוגיים)?

היללנים הגדולים מן "הרשימה המשותפת" – אשר לו היו הֵםן מופיעותים שם, בהרכב מלא, היתה התוצאה אחרת!!!!

האם "אבירי-הדמוקרטיה הדגולים" הללו, עשו עִסְקָה (מולוטוב-ריבנטרופ COMES TO MIND) עם כנופיית הניאו-נאצים מן ה"ליכוד" ומכרו את כולנו? או, שמא, סתם התעצלו?

השאלה נשארת פתוחה. ואני רק מקווה, שבבחירות הבאות (אם יהיו כאלה, בכלל…), תתרסק ה"משותפת" המשת"פית לקיבינימט.

ישראל הופכת, לקוריאה הצפונית. בעזרתםן האדיבה, של ח"כיותי-עָרָב = משת"פי-ה"ליכוד", לכָל דבר-תועבה.

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: