תהיו מציאותיותים!!

לכל מי שמפנטזותים, שפתאום יהיו בחירות (הלוואי!!) – אל דאגה, גנץ וחבריו (בדגש מיוחד, כַּמּוּבָן, על מיקי חיימוביץ', המהווה חרפה נצחית לכולנו) "ישתפנו" שוב ולַנֵּצַח יוסיפו להיות, סמרטוטי-הרצפה הצייתניים, של בריוני כהנא מן ה"ליכוד". הםן לְעוֹלָם לא ינטשו, את כורסאות-השרים הנוחות. אֵין מָצָב.

ולכל מי שמפנטזותים, שכל הקופים המטומטמים והנחותים, שהצביעו "מחל" שלוש פעמים ברציפות(!!!!) לאחרונה (שלא לדבר, כבר, על כל הפעמים הקודמות – לאחר, שכבר במשבר הכלכלי של 2003 ושׁוּב ב"מחאת" 2011-2012, נשבעו "לעולם לא נתניהו"…) – כי גִּזְעָנוּתָםן אמנותםן – לפתע-פתאום קיבלו שכל ויצביעו "מרצ" (או כה… אֵין אופוזיציה ממשית אחרת, שתבינו: "יש עתיד" מרגישותים סבבה, עם כל גזעניותי ה"ליכוד" ימח-שמםן = מיריב לוין עד למירי גֶּרֶב – ורק נתניהו, ימח-שמו-וזכרו, בעייתי עבורםן. "המשותפת", ברובםן הגדוללְרַבֹּת רבי-הקרקשנים, עודה וטיבי – הִבְרִיזוּ, מן ההצבעה הגורלית מכולן ובכך אִפְשֵׁרוּ הדיקטטורה ועל בנט, שקד וליברמן, כמובן, ששום אדם בריא בנפשו, לא יבנה דבר וחצי-דבר… הםן כהניסטיותים מטורפותים, נקודה), בפעם הבאה… נו, תַּמְשִׁיכוּ לחלום; רק אַל תשחקו אותהּ מופתעים, כשהטינופת שׁוּב יזכה, בשלושים ומשהו מנדטים, כי "כהנא כהנא מעל לכל, מעל לכל בתבל".

גזענותםן המולדת, של הציוניותים, הִיא-הִיא הניצבת בעוכרםן. אך ורק בשלהּ, לא יצביעו לְעוֹלָם, לשום מפלגה נאורה (הכוללת, גם, מועמדותים ערביותים ברשימתהּ), אלא לָעַד יעמידו, את "איירץ ישרוייאל השליימו", על ראש-צה"לתםן.

תקוותנו היחידה, בבחירות הקרובות – לכשיגיעו אלה, סוף-כל-סוף (אם בכלל אי-פעם…) – הינה, אַךְ וְרַק, בהבאת כלל הנמנעותים-מהצבעה, אל הקלפיות.

בכל סבבי הבחירות האחרונות, עמד אחוז-ההצבעה במקומות, המזוהים (למשל) עם "מרצ" (מפלגת האופוזיציה האמינה הַיְּחִידָה כרגע, כאמור), על 62%, 64%… או אפילו פחות. אבל, מה היה קורה, לו היה 92%??

היתה לנו, כמובן, ממשלת שמאל נאורה, הגונה ושפויה, "מרצ" היתה גדולה בהרבה, ה"ליכוד" ושותפיו הקרובים (החרדים, בכל לבם, לדבר תקציבי-הישיבעס…) היו קטֵנים מַשְׁמָעוּתִית (עקב הצטמצמותו היחסית, של האחוז, שהיו מקבלים, מתוך סך-כל הקולות, במקרה כזה), ליברמן, מן-הסתם, היה לגמרי נבעט החוצה (אמן!!!!), "ימינה", מזה והערבים, מזה, היו צונחים משמעותית… בנימין נתניהו, היה סתם עוד ח"כ, העומד למשפט פלילי רב-אישומים וכמובן, שהעסקים הקטנים והבינוניים, היו זוכים, אז, לחבילת-סיוע עניינית וטובה!!

שָׁם נמצא יסוד-גאולתנו: בהבאת כלל הנמנעותים-מהצבעה, אל הקלפיות!! שָׁם!! אתםן שומעותים, ניצן הורוביץ ותמר זנדברג??? שָׁם!!

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: