לעניין פרשת האונס באילת (אם אכן התרחש – ועל ביהמ"ש עדיין לקבוע העובדות בנידון) – תגובה לעניין החשוד המרכזי בפרשה (שכנראה, כבר לפני שנתיים, אמר משהו למישהי)

עניין פער-הגילאים, ממש אינו רלוונטי כאן – זכותהּ המלאה לסרב, גם לו היתה צעירה ממנו, רק, בשנה אחת (או בשעה אחת), ולא רק באחת-עשרה.

היא סירבה לו – ועליו מוטל היה, כמובן, לעבור הלאה. עצם זה שהוא חשב, שסירוב מצדהּ, עשוי "להצדיק" אונס(!!) (כאילו היא "חייבת" לו משהו!! הזוי!!) = זֶה המפלצתי והמזעזע כאן. זה היה מפלצתי ומזעזע, גם לו היו שניהםן באותו הגיל בדיוק, אין שום קשר לעניין הכרונולוגי כאן. זה הרי לא, שבחורה בת 27 זה, איכשהו, "לגיטימי" לאנוס, או משהו כזה… הוא ושותפיו אנסו = אז, משיוכח הדבר בבית-משפט, צריך לתקוע, לו ולשותפיו, לכל אחד ואחד מהם, כדור בראש (או, מינימום: לעקור להם, את הסיפוק מן המקום). זאת ללא שום קשר, לגיל-הקרבן.

וחופש-הביטוי, הוא דבר שבקְּדוּשָׁה. אָסוּר לפגוע בו וודאי וודאי, שבשום-פנים-ואופן, לא הייתי רוצה לחיות בחברה סטאליניסטית (סטייל גרמניה המזרחית של פעם, או קוריאה הצפונית דהיום), בהּ מזמינים למישהו משטרה(!!), מפני שאמר משהו (ולא רלוונטי כלל, מָה אמר – אפילו אמירות אולטרא-הזויות, ברמת הסרסור הנתעב יחשיך-נתניהו, כמודגם כאן). אמר לָהּ משהו, שעצבן אותהּ? שהביא להּ את הסעיף? שתגיד לוֹ, משהו מקביל לזה בחזרה… שתפתח עליו ג'ורה בכיף, כמה שיותר, זה כן. אבל חֵרוּת-הַבִּטּוּי קְדֹשָׁה.

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: