מדוע ב א מ ת דורשים מאיתנו מסיכות?

ע ד כ ו ן ,  מוצאי כיפור ה-28 בספטמבר 2020:  המידע ברשומה זו, התגלה כשגוי. לעיון

נכתב כתגובה לפוסט אנטי-נתניהו בפייסבוק.

מסכים לחלוטין ואף יותר מכך: כל עוד ה"הנחיות" כוללות חובת עטיית-מסיכות גם בשטח פתוח, דוגמת הרחוב (אפילו בחום הנורא הזה!! דבר, ששום אדם אינו מסוגל לעמוד בו כלל ועיקר!!), לא זו בלבד, שהציבור אינו מסוגל כלל, כאמור, לעמוד בכך – הרי ברור לכל בר-דעת, שה"הנחיות", של מטורפי משרד הבריאות, הן מופרכות לחלוטין!!

וכל-כך למה?

כי בכל שאר מדינות העולם, למיטב-ידיעתי, אֵין חובת עטיית-מסיכות ברחוב. והנה, למשל, צ'כיה (פשוט, אותהּ אני מכיר) = מדינה בגודל, הדומה לזה של ישראל, שנתוני-התחלואה בהּ, היו דומים במארס, שנכנסה לסגר, הדומה מאד לזה, שהיה אצלנו, בערך באותה תקופה כמונו ויצאה ממנו מעט לפנינו(!!)אֵין חובת עטיית-מסיכות ברחוב, גם אין חובה כזו, במרבית החנויות, בתי-הקפה ועוד – וראו זה פלא: אֵין שם גל שני!! יש קצת עליה בתחלואה, אולי, אבל לא מתקרב, כלל וכלל, למצב כאן!!

אז – אחת משתיים, משרד הבריאות: או, שהפיזיולוגיה הצ'כית, שונה מזו הישראלית = כלומר, שהאדם הצ'כי, משתייך לזן ביולוגי שונה(!), מן האדם הישראלי… – או, שהמסיכות הללו… יודעים מה, בטוח שאינן עוזרות, בדיוק.

היסק מדעי לוגי פשוט. רק אדם, אשר אינו מסוגל, כלל וכלל, לחשיבה הגיונית ולשימוש במדע, אינו מבין זאת.

אבל ברור, מה באמת מסתתר כאן, מה באמת קורה פה: לכל המניאקים מטורפי-הכוח, ממשרד ה"בריאות" המתועב, דחוף ובוער לאכוף, על כולנו, תנאים, אשר איננו מסוגלים לעמוד בהם (מסיכת פה ואף[!!] בחמסין!!), על-מנת שיוכלו להגיד "הנה, הגל השני הזה, הוא נטו באשמת-הציבור, באשמת-הציבור יהיה סגר!! באשמת-ההפגנות ועוד!!" – ואז, יעשו סגר שני וימנעו ההפגנות = שזה בדיוק הדבר, שלשמו הורו גנץ, נתניהו, אשכנזי ותומכיהם המשוקצים, לאכוף המסיכות מלכתחילה – כמובן, תוך משת"פיות מלאה, מצד כל רופאי ישראל המושחתים כולם (טוב, מלבד אי-אלו קיצוניים, אנטי-מדעיים אף-הם, מן הצד השני: חסידי יורם לס וחבריו… אנטי-מדע מכאן ואנטי-מדע מכאן. והמשכיל בעת ההיא יושתק).

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: