מצב מחריד

מה זאת אומרת, שמקוואות יהיו פתוחים – אך הרחצה בים תיאסר?!

הרי ברור לגמרי, כמובן, שמדובר נטו בכפייה חרדית מטורפת. רחצה בים היא בריאות!! ושום אדם, מעולם, לא נדבק בקורונה בים… נהפוך-הוא: זה מחסן את הגוף.

מנגד, מהם מקוואות? לפי כל מה ששמעתי, מדובר בכוכים מעלי-צחנה, המלאים במי-ביוב עומדים. שריד לימים, בהם לא היתה אופציה תרבותית יותר, לרחצה יומיומית והים הבלטי, כידוע, קר מדי היה, במשך מרבית השנה, עבור יהודי הגאלדענע מדינע, אשר בממלכת פולין-ליטא, של המאה השבע-עשרה (הם עוד שם; רק הביטו בלבושם…).

מה זאת אומרת, שבתי-כנסת יוסיפו לפעול, אך מסעדות, בתי-קפה, אולמות-קונצרטים וחדרי-כושר יסגרו?!

הרי ברור לגמרי, כמובן, שמדובר נטו בכפייה חרדית מטורפת. דווקא במקומות-הבילוי החילוניים, אחוז-ההדבקה אפסי; ומנגד, בתי-הכנסת המשוקצים, הם-הם מדגרות-הקורונה הראשיות בישראל.

יש לי חברים חרדים; הם אינם כנציגיהם. אין ברצונם, לכפות על איש דבר. אך הנורא הוא, שאם יוסיפו וימשיכו הנבלות בהשתוללותם, תרוסק החברה עד-כדי-כך, שכבר לא אהיה מסוגל עוד, לשמור על שום קשר שהוא עמם. נשתייך לשני מחנות עויינים, בהכרח.

כי אפילו זה עדיף, כמובן, לאין-שיעור, מאשר המשך הכניעה, לתכתיבים מטורפים אלה, אשר בינם לבין בריאות אין, כידוע, שום קשר שהוא בכלל.

(ועוד לא דיברנו כלל וכלל על העובדה, שמובן מאליו, שהסיבה היחידה לסגר הנפשע והמחריד הזה היא: נחישות בנותי משפחת התפלצות, למנוע את ההפגנות, בבלפור ובקיסריה… אחרת, פשוט היו מטילים סגר מוחלט, על כל היישובים האדומים – וחלאס!!)

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: