צריך להכיר במציאות!!

אישית, לגמרי הייתי מעדיף להאמין, ש"כולה נגיף לא רציני", "רק סגר קצר ואפשר לחזור לשגרה", בטח, מי אינו מעדיף לחשוב כך?? אנחנו יצורים חברתיים ובני-תרבות, אנחנו זקוקים למקומות להתקהל בהם, להסתחבק בהם, זקוקים למגע חברתי, עם כמה שיותר א/נשים מסוגנו… ברור, זה טבענו!! אבל…

תראו, צריך להכיר במציאות: כָּל מדינה, שניסתה לפעול ככה = לשוש על היותה "מדינה ירוקה" ולגמור עניין – חטפה גל שני נורא ואיום. כָּל מדינה, בדגש על הרפובליקה הצ'כית (מן הראשונות לצאת מן הסגר במאי, החליטה להאמין, ששמה הקורונה לחלוטין מאחוריה ביולי – וכעת, היא המדינה האדומה ביותר באירופה וכבר נכנסת, גם היא, לסגר שני) ועל ישראל.

אז בטח – כולנו היינו רוצותים מאד, לחזור כבר, סוף-כל-סוף, לשגרה מלאה, להיפטר כבר מן המסיכה ההיא ולחזור לשבת, פעמיים~שלוש בשבוע, ב"להלה" וב"פאוזה"… לנסוע לת"א כמו בנאדם, ללא כל ההגבלות הנוכחיות, אחת לשבועיים~שלושה… כמובן!! אחרותים בטח היו מעדיפותים, לחזור לבקר בנותי-משפחה, לשוב לבתי-הספר(?!???) ולקמפוסים, לטייל בכל הארץ, לרקוד במועדונים, לכרכר, בין ספרי-תויירה לקברים, או מה-שלא-יהיה.

אבל אי-אפשר. תבינו. אי-אפשר עכשיו – אין, ניסינו לחזור מהר מדי לשגרה בסוף מאי, כי כל-כך רצינו והשתוקקנו, כולנו, להאמין, שאפשר… אבל אי-אפשר. ואם, חלילה, ננסה לחזור עכשיו לשגרה – גל שלישי, שיביא בעקבותיו את הסגר השלישי = חיסולהּ המוחלט, של כלכלת-ישראל וריסוקנו לרמת-חיים, של מדינה מוכת-זהמה בלב-אפריקה – כי גם לעיריות, ללא שום מקור-הכנסה ממשי, לא תהיה עוד דרך, לתחזק הניקיון והתשתיות… = קצהּ של מדינת ישראל, כפי שהכרנוה.

אז, לא. אי-אפשר, עדיין, לשוב ולפתוח הכל. פשוט, פשוט לֹא.

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: