אסור להעלות את בנט, או את ליברמן, לראשות-הממשלה (צונזר והושתק ב"הארץ"; מעניין, מדוע… האם עקב אהדה, מצד אלוף בן, לשני הנ"ל? הסכם כלשהו? הממם…)

"כרגע, המשימה הראשונה במעלה, היא הדחת-הדיקטטור", קובעים, בפסקנות, המפגינים ותומכיהם. "אחר-כך כבר נדאג להתמודד, עם ליברמן, שקד ובנט".

המוזר ביותר בעיני, במשפט הזה, הוא שנתניהו נתפס כדיקטטור גרוע יותר, משלישיית מתנגדיו מימין! מוסכם, נתניהו מבחיל, מושחת וגזען, שיעשה כל דבר ויעולל כל דבר, במטרה לחמוק ממשפט. הוא, אפילו, הכניס המדינה כולה, לסגר פוליטי מיותר בעליל (אליבא דכלל המומחים, למעט אי-אלו מלחככי-פנכתו במשרד הבריאות), אך ורק על-מנת להגביל ההפגנות (צעד בוגדני ומתועב, בו סייעו בידיו, בחדווה וברצון, שלישיית הכח"לים אשכנזי, גנץ וניסנקורן). כבר מזה שנים שהוא עוסק, 24/7, בהסתה מטורפת, נגד כל מי שרק נדמה לו, שאולי, בדרך כזאת או אחרת, ניצב נגדו. הוא חייב לעוף מבלפור – בין שלכלא, או לאשפוז פסיכיאטרי, או (הטוב ביותר לדעתי) לגלות נצחית מישראל – הוא, אשתו ובנו יחדיו.

יחד-עם-זאת, הרי אפילו נתניהו, מקץ שלושה שבועות (ועל-אף כל יראת-שרה…), שם קץ להגבלת-ההפגנות, כי חש, בבירור, שהלך רחוק מדי – כי משהו בחינוכו התקומם, נגד צעדים כל-כך אנטי-דמוקרטיים.

כעת – בואו נניח, שראש-הממשלה, הוא נפתלי "ממשלה-בלי-ערבים" בנט; או שותפו-להבא, אביגדור "אין-נאמנות-אין-אזרחות" ליברמן; או, אולי, ראשת-הממשלה, היא איילת "פשיזם-הוא-בושם-נהדר-אני-רק-התחלתי" שקד. הם וחבריהם (דוגמת בצלאל "D9" סמוטריץ' ואורית אם-הבועט סטרוק) מחליטים, על ביטול בית-המשפט העליון, גירוש כלל האוכלוסיה הערבית ("טראנספר"), ביטול הסכמי-השלום, עם מצרים וירדן, פיצוץ-המסגדים ותחילת מבצע "מרחב-מחיה" (בגרמנית "Lebensraum") – והארץ, כמובן, נמלאת בהפגנות-מחאה…

מה, חושבים אתם, יעשו הנ"ל אז? יתקפלו ויגידו, "אה, בסדר, סליחה, אם אתם כל-כך נגד זה, אנחנו מוותרים ומתפקדים, במקום-זאת, ל'שלום עכשיו'"?

אומר לכם, מה בדיוק יעשו: ישלחו טנקים לרחובות, ידרסו המוני מפגינים (במחזה, שכיכר טיאנאנמן תיראה, רק, כקדימון לילדים, בהשוואה אליו!) ואת כל המוחים, שישארו בחיים, ישלחו למחנות-הריכוז "סהרונים", "קציעות", "חולות" ועוד רבים נוספים, שייבנו חיש-מהר, על-מנת לאפסן בהם את כל אותם "תומכי-טרור" (כלומר: את כלל הישראלים ההגונים, עד אחד).

וכל מי, שאינו מבין בעצמו, ש"כָּךְ" יעוללו, לא למד מאומה מן ההסטוריה ("היטלר של השלטון, לא יהיה, כהיטלר של הרחוב"… "טוב, גם במלחמת-העולם הראשונה, סיפרו עליהם דברים… באמת, מחנות? השמדה?? גזים???").

אז, לא. לבנט, לשקד ולליברמן, אסור להיתפס, בתור מועמדים לגיטימיים, לראשות ממשלת ישראל! לא אם חפצי-חיים אנחנו.

ומה-גם, שיש ויש, אופציה הגונה ושפויה! שבבחירות 2019א', קיבלה קולות רבים יותר, מאשר בנט ושקד (אשר, רק להזכירכם, כלל לא הצליחו להיכנס אז, אל בית-הנבחרים; רק אחר-כך – עקב שיתוף-פעולתם עם סמוטריץ'! – עלה בידיהם, להידחק פנימה!) – וכמעט אותו מספר קולות, כפי שקיבל אז ליברמן. יש ויש מפלגה, שכל אשר על אנשיה לעשות, הוא להאמין בעצמם ולפתוח, בקמפיין רחב-היקף, שימצבם כיורשים הראויים, הבלעדיים והיחידים, ל"עבודה" ול"כחול לבן", מזה ול"משותפת", מזה: "מרצ".

כי אם מעלה התקשורת על דעתהּ, שמפלגה אולטרא-קיצונית – שהיתה חלק אינטגראלי מ"גוש-נתניהו" עד למארס האחרון ואשר כלל לא עברה, את אחוז-החסימה, לפני בסך-הכל שנה ומחצה! – היא מתמודדת לגיטימית על התואר "מפלגת השלטון" ורואה אותהּ, עם למעלה מעשרים מנדטים – או-אז, מפלגה מתונה ושפויה, שכן נכנסה לכנסת גם אז ושלא ישבה, עם נתניהו, מימיה, בוודאי ובוודאי, שניתן לראות, כמפלגת-שלטון עתידית ראויה, עם שלושים מנדטים לפחות.

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: