מאמר טוב מאד של סתיו, נגד סמרטוטיות השמאל~מרכז בישראל

נכון מאד.

והדמויות הדוחות ומעוררות-התיעוב ביותר, בתהליך דנן, הן כל הבריוניות הללו, מן ה"ארגונים החברתיים" (בדגש על הבולשביקית שלי יחימוביץ' וחסידותיה השוטות), שבמהלכי פאסיב-אגרסיב מחושבים היטב, כופות, על כלל פעילותי-השמאל, לשבת ל"ערבי-לימוד" משותפים, עם מעריצי-הרוצח וכהניסטים גלויים, בהם הם משננים פסוקי "תלמוד בבלי", "פרקי אבות" וכיוצא-באלו מריעין-בישין, מעולמן המפלצתי של הכיפות הסרוגות, תוך התרפסות מזעזעת, של המתיימרותים להמשך-דרכו של הקרבן, לפני אוהדי-רוצחו (השותפים, כמובן, להסתה הניאו-נאצית הפראית, נגד תנועות-השלום והגוש השפוי = השמאל~מרכז).

פעמים רבות, במרוצת רבע-המאה החשוכה דנן, אף חברו כל אותן "פעילות חברתיות" לכהניסטים, בתקיפת כל איש ואשת-שמאל – אשר סירבו להתרפס, לפני הכיפות הסרוחות ונערי-הגבעות – והגדירו אותנו(!), את הנאמנותים לערכי-השמאל, בתור ה"אלימים", כי שומו-שמיים!! איננו מוכנים לשבת, עם כהניסטים ומעריצי-רוצחים!! כמה מהן אף אמרו לי במפורש, לפני שנים מספר, ש"לסרב לדבר עם כהניסטים, זה יותר גרוע, מאשר להיות כהניסטים"!! עד כדי כך!!

ומה שנוגע לתקשורת = גם שם, התנדב השמאל-מרכז, להתפוגג ולהיעלם, מרצונו-הוא: כבר חצי-שנה לאחר הרצח, פחות משבועיים לפני בחירות 96', נסגר "דבר" זצ"ל; וכאשר לכאורה הוקם מחדש, באמצע העשור האחרון, כבר היה זה פמפלט הסתדרותי, התומך בהתלהבות בכל העובדים השכירים באשר הם, באופן אוטומטי – אפילו יהיו אלה, החשוכים שבבני-האדם – וללא שום עמוד-שדרה אידיאולוגי שהוא, מעבר לכך. "דבר" דהיום מבטא, למעשה, באופן הבוטה והמחריד ביותר, את משמעות המונח "נאציונאל-סוציאליסט". ובהוסיפנו לזה, את ריצת מפלגת ה"עבודה" (מנוחתהּ ג'הנום), לתוך ממשלת התבטלות-עצמית אחת אחרי רעותהּ – תוך שותפות מלאה, לכל פשעי ה"ליכוד" המתועב – חובה עלינו לומר: זהו מחנה מתאבד.

כללי

Written by Oded Kedem

A Vegan, Nudist, Ecological and Atheist Writer and Philosopher from Rehovoth, israel.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: